آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سه آلت کوین زیر ۱ دلار برای تبدیل ۱۰ دلار به ۱۰۰ دلار در ماه مارس

سه آلت کوین زیر ۱ دلار برای تبدیل ۱۰ دلار به ۱۰۰ دلار در ماه مارس

به گزارش زوم ارز، یک دوره سرمایه‌گذاری بالقوه سودآور در بازار کریپتو در حال آغاز است، که همراه با حرکت صعودی است. ارزهای دیجیتالی مانند Dogecoin (DOGE)، Sei (SEI) و TerraClassic (LUNC) در خط مقدم این رشد قرار دارند. این دارایی‌های دیجیتال با قیمت کمتر از ۱ دلار، آماده افزایش سرمایه‌گذاری هستند. با سرمایه‌گذاری تنها ۱۰ دلار، می‌توان به پایان ماه مارس، سرمایه را به ۱۰۰ دلار افزایش داد.

این پیش‌بینی خوش‌بینانه با احیای بازار گسترده‌تر در حوزه کریپتوارزها همراه است. بیت‌کوین در حال صعود به ۶۴۰۰۰ دلار و Ethereum نیز از ۳۵۰۰ دلار جهش کرده است. این تحولات نشان می‌دهد که محیطی مناسب برای رشد تصاعدی در ارزهای دیجیتال منتخب وجود دارد.

۱. DOGE

ارز دیجیتال دوج کوین، که الهام گرفته شده از میم مشهور “doge” با یک شیبا اینو، با عملکرد قابل توجه خود، توجهات را به خود جلب کرده است. این ارز دیجیتال با سوار شدن بر موج یک رالی قوی در بازار، از سطح ۰.۱ دلار عبور کرده و هیجان را در سراسر جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است.

افزایش قیمت دوج کوین همراه با حجم معاملات بزرگی بوده است که به بحث‌ها و گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده این سکه منجر شده است. در حالی که توجه بازار به دستاوردهای بیت‌کوین بیشتر است، دوج کوین به عنوان یک عملکرد برجسته ظاهر شده و در هفته گذشته ۴۴ درصد افزایش قیمت داشته است. در حال حاضر، قیمت آن در حدود ۰.۱۲ دلار است و در بین ارزهای دیجیتال اصلی، رتبه برتری از نظر ارزش بازار را داراست.

نمودار قیمت Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin

این افزایش اخیر که با علاقه قابل توجه سرمایه گذاران “نهنگ” مشخص شده است، Dogecoin را به عنوان یک کاندیدای اصلی برای کسانی که به دنبال فرصت های امیدوارکننده در فضای آلت کوین هستند قرار می دهد.

۲. SEI

Sei، با سرعت در حال به رسمیت شناختن بلاکچین لایه ۱ خود است که به طور انحصاری برای فعالیت‌های تجاری طراحی شده است. طبق گزارش‌های اخیر، قیمت Sei در حدود ۰.۸۴۷۵ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته با یک افت ۱.۸۶ درصدی مواجه شده است. با این حال، آن موقعیت ثابتی در نزدیکی ۰.۸۴ دلار حفظ کرده است که نشانگر پتانسیل یک مسیر صعودی است. Sei همچنان توجه را به خود جلب می‌کند و جایگاه خود را به عنوان یک ارز دیجیتال قابل توجه تثبیت می‌کند و جمعیت قیمت بلاکچین (TVL) نیز در این رشد دامن می‌زند.

نمودار قیمت Sei
نمودار قیمت Sei

در سال گذشته، به ویژه برای SEI، توجه قابل توجهی وجود داشته است، زیرا ارزش آن بیش از ۱۰,۵۰۷ درصد افزایش یافته است و الگوی صعودی قوی را نشان داده است، که آن را به عنوان یک انتخاب برتر برای سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد.

این دارایی دیجیتال، که بر پایه فناوری بلاکچین لایه ۱ ساخته شده است، به دلیل نوآوری‌های فناوریکی و موقعیت استراتژیک خود در بلاکچین و چشم‌انداز معاملاتی در حال تکامل، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

۳. LUNC

Terra Classic (LUNC) در حال حاضر در حال افزایش قرار دارد و نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای از بهبود در بازار ارزهای دیجیتال، که در حال حاضر در موجی صعودی قرار دارد، را نشان می‌دهد. پس از غلبه بر چالش‌هایی، تثبیت این ارز نشان دهنده تمایل به سوی آینده‌ای روشن‌تر است. در حال حاضر، ارزش Terra Classic در حدود ۰.۰۰۰۱۴۷۴ دلار است و با یک افزایش متوسط روزانه ۰.۷۸٪ و افزایش قابل توجه ۱۲٪ نسبت به هفته گذشته همراه است.

نمودار قیمت Terra Classic
نمودار قیمت Terra Classic

تیم Terra Luna Classic با اجرای موفق یک استراتژی سوزاندن توکن، در یک حرکت مهم برای احیای حضور خود در بازار، بیش از ۱۰۰ میلیارد واحد از توکن LUNC را حذف کرد. این کاهش عمدی در عرضه، هدف داشته است تا ارزش توکن را افزایش داده و موقعیت مطلوب‌تری در چشم‌انداز رقابتی ارزهای دیجیتال به دست آورد.

با افزودن شتاب به پروژه، Binance و سایر پلتفرم‌های معاملاتی قرارداد دائمی USTC و جفت‌های معاملاتی جدید برای USTC و LUNC را معرفی کرده‌اند. این پیشرفت منجر به افزایش فعالیت معاملاتی در اطراف این توکن‌ها شده است. با چشم‌انداز خوش‌بینانه بازار، پیش‌بینی می‌شود که ارزش LUNC به ۱۰ دلار برسد و آن را به عنوان یک آلت‌کوین با ارزش تماشای قابل توجهی در نظر می‌گیرد.

 


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده