آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۳ ارز دیجیتال برای افزایش ۵ برابری ارزش بازار در سال ۲۰۲۴

۳ ارز دیجیتال برای افزایش ۵ برابری ارزش بازار در سال ۲۰۲۴

به گزارش زوم ارز، بازار عمومی ارزهای دیجیتال اصلی اصلیاً در منطقه سبز معامله می‌شوند و این بازار توسط بیت کوین که به بالاترین ارزش خود رسیده است، سرپرستی می‌شود. ارزهای فرعی نیز در حال افزایش هستند.

از نگاه به آینده، اکثریت مخصوص بازار به باور این است که روند صعودی قطعاً تا سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت و این امر توسط عواملی چون نصف شدن بیت کوین در آینده و احتمالی عرضه آن تقویت شده است. یک صندوق معاملاتی تبادل اتریوم.

این عوامل به احتمال زیاد باعث ورود سرمایه به بازار خواهند شد و دارایی‌های گوناگونی در موقعیت قرار می‌گیرند که ممکن است باعث رشد قابل توجه در ارزش سرمایه خود شوند که چندین برابر می‌شود.

در این راستا، Finbold سه ارز دیجیتال زیر را تشخیص داده است که احتمالاً تا سال ۲۰۲۴ پنج برابر ارزش بازار خود را تجربه خواهند کرد.

پولکادات (DOT)

پولکادات به خاطر فناوری اشتراک‌گذاری خود شناخته شده است که با چالش‌های مقیاس‌پذیری که بلاک‌چین‌های مستقر چون اتریوم را تهدید می‌کند، مقابله می‌کند. این امر امکان انجام تراکنش‌ها با سرعت بالاتر و ایجاد بلاک‌چین‌های ویژه برنامه ریزی را فراهم می‌کند و اکوسیستم متنوع و کارآمدتری را تقویت می‌کند.

در حال حاضر DOT پس از افزایش بیش از ۳۵ درصدی در ۳۰ روز گذشته، به هدف ۱۵ دلار نزدیک شده است. در عین حال، ارزش بازار این توکن در حدود ۱۳.۵۳ میلیارد دلار است.

واقعیت این است که DOT توانایی افزایش ارزش بازار خود را بر اساس عواملی چون روند صعودی پایدار در منظر کلی، توسعه شبکه و منافع سازمانی دارد. به عنوان مثال، داده‌های CoinShares نشان می‌دهد که DOT ​​از آغاز سال جاری نسبت به رقبای خود جریان ورودی بیشتری را تجربه کرده است و از ارزهای دیجیتال اصلی چون XRP جلوتر رفته است. این موضوع نشان دهنده این است که توکن DOT به دلیل اینکه امکان استفاده از یک…

سازمان‌ها ممکن است بتوانند دارایی‌ها ویژگی‌هایی مانند DOT را که ممکن است سرمایه‌گذاران از آن‌ها غفلت کنند، شناسایی کنند. با توجه به Token Terminal، نظر می‌رسد که ارزش پولکادوت بر اساس نسبت قیمت به فروش (P/S) کمتر از ارزش آن تعیین شده است. این نسبت پایین P/S بتواند به کاهش پتانسیلی نسبت به میانگین‌های تاریخی اشاره داشته باشد که ممکن است نشانگر افزایش آینده باشد.

چین لینک (LINK)

به‌طور مشخص، Chainlink به عنوان یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز عمل می‌کند و داده‌های قابل اعتماد را برای قرارداد‌های هوشمند ارائه می‌دهد. این قابلیت به قرارداد‌های هوشمند اجازه می‌دهد تا با داده‌های دنیای واقعی تعامل کرده و امکانات مختلفی را در زمینه‌هایی مانند DeFi و مدیریت زنجیره‌ی تامین فراهم کنند. بر اساس این اطلاعات، LINK پتانسیل دارد که ارزش بازار خود را پنج برابری کند.

همچنین، اندازه‌گیری درآمد پروتکل قابلیت همکاری متقاطع زنجیره‌ایطی دو ماه اخیر به دلیل رشد پلتفرم‌های چند زنجیره‌ای، ۱۸۰ درصد افزایش داشته است. درآمد کارمزد CCIP از حدود ۶۱۰۰۰ دلار در ماه ژانویه به بیش از ۱۷۱۰۰۰ دلار فقط در دو هفته اول مارس افزایش یافته است.بازار در سال ۲۰۲۴ با ارزش بازار فعلی ۱۱.۴۷ دلار، می‌تواند با رشد پنج برابری به نزدیک به ۶۰ میلیون دلار برسد. این رشد توسط افزایش پذیرش Chainlink که توسط درآمد CCIP برجسته شده، پشتیبانی می‌شود. LINK در حال حاضر با قیمت ۱۹.۳۰ دلار معامله می‌شود و هدف آن مرز مقاومت ۲۰ دلاری است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

سولانا (SOL)

Solana (SOL) همچنان به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده با عملکرد بالا، به رشد خود ادامه می‌دهد و هدف خود را به بیشترین سطح تاریخی خود می‌رساند.

بلاکچینی که به عنوان جایگزین سریع‌تر و ارزان‌تری برای اتریوم وارد بازار شده، در نوامبر سال گذشته مورد توجه قرار گرفت. این موضوع توسط توسعه‌دهندگان و برندهای برجسته مانند Visa (NYSE: V) از سرعت و کارایی آن پشتیبانی می‌شود. همچنین، معامله‌گران میم کوین به پروژه‌های جدیدی مانند Bonk که در این پلتفرم راه‌اندازی شده، جذب شده‌اند.

سولانا در حال حاضر زیر بالاترین رکورد قبلی خود، حدود ۲۶۰ دلار معامله می‌شود. توکن مالی غیرمتمرکز افزایش ارزش بازار خود را به بالاترین حد تقریباً ۹۰ میلیارد دلاری در میان رالی فعلی مشاهده می‌کند.

علاوه بر این، با رونق گوشی هوشمند Saga، به نظر می‌رسد سولانا برای رالی پایدار آماده باشد که به طور بالقوه می‌تواند ارزش بازار خود را تا سال ۲۰۲۴ به نزدیک به ۴۵۰ میلیارد دلار افزایش دهد. در حال حاضر، دارایی با قیمت ۱۹۶ دلار با سود ۲۴ ساعته بیش از ۱۵% معامله می‌شود.

منبع: finbold.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده