آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۲۶۰ میلیارد واحد شیبا در ۲۴ ساعت از کوین بیس خارج شد: چه اتفاقی می افتد؟

آیا در آینده شیبا پیشرفت 5 برابر را تجربه خواهد کرد؟

۲۶۰ میلیارد واحد شیبا در ۲۴ ساعت از کوین بیس خارج شد: چه اتفاقی می افتد؟

به گزارش زوم ارز، حجم معاملات شیبا اینو، به غیر از حجم رایت، در حال حاضر افزایش یافته است. در حال حاضر، حجم کل معاملات شیبا اینو به ۲.۶ تریلیون SHIB رسیده است، که تقریباً ۱۰٪ از آن متعلق به تراکنش‌های Coinbase است.

با توجه به جدیدترین اطلاعات، کیف پول داغ Coinbase در روز گذشته دو معامله بزرگ انجام داد و تقریباً ۲۶۰ میلیارد SHIB دریافت کرد. ارزش کل این تراکنش‌ها به نزدیکی ۴۰۲ میلیون دلار می‌رسد.

260 میلیارد شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت از کوین بیس: چه اتفاقی می افتد؟

یک صرافی بزرگ مانند Coinbase فعالیت خود را افزایش داده است، که می تواند نشان دهنده افزایش مجدد علاقه یا توزیع مجدد سرمایه در بین نهنگ ها باشد. از تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای مشخص است که بازار شیبا اینو دستخوش تغییرات قابل توجهی است. در پایین ترین سطح هفته، ۴۷ تراکنش انجام شد، اما تعداد تراکنش های بزرگ افزایش محسوسی داشته است که به ۶۵ تراکنش رسیده است.

افزایش تراکنش‌های بزرگ، احتمال حرکت سرمایه‌گذاران نهادی یا دارندگان عمده را افزایش می‌دهد، ممکن است قبل از تغییرات پیش‌بینی شده در بازار فعالیت کنند. همچنین، حجم قابل توجهی از معاملات بزرگ به دلار آمریکا افزوده شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با حجم ۴۵ میلیون دلار در طی ۲۴ ساعت گذشته، به وضوح مشخص است که بازار شیبا اینو شاهد جریان سرمایه گذاری بسیار مهمی است. این افزایش در حجم معاملات نشان می دهد که نقدینگی بیشتری در بازار وجود دارد و احتمالاً جذب بیشتر سرمایه گذاران اتفاق افتاده است که نشانه ای خوب است.

در مواجهه با فشارهای بزرگتر در بازار، دارایی‌ها ممکن است به مشکلاتی در حفظ ارزش خود برخورد کنند. به عنوان مثال، ترند نزولی طولانی در نمودار فنی SHIB/USDT قابل مشاهده است. از سوی دیگر، افزایش اخیر در حجم تراکنش‌ها می‌تواند به عنوان یک نقطه عطف مهم، یا حتی یک مرحله تثبیت در نظر گرفت شود.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده