آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سوزاندن ۱.۱ میلیارد شیبا و رشد ۱ میلیون درصدی توکن سوزی

600 میلیون شیبا اینو سوزانده شد

سوزاندن ۱.۱ میلیارد شیبا و رشد ۱ میلیون درصدی توکن سوزی

شیبا شاهد حذف توکن‌های بسیاری از شبکه بوده است.

به گزارش زوم ارز، اخیرا شبکه شیبا رشد چشم‌گیری را در زمینه کوین‌های سوزانده شده تجربه کرده است؛ ۱.۱ میلیارد توکن از چرخه حذف شد. این رویداد افزایش چشم‌گیر ۵.۵ میلیون درصدی را در حجم توکن‌های سوزانده شده نسبت به سطح میانگین رقم می‌زند. چنین توکن سوزی چشم‌گیری برای اکوسیستم شیبا بسیار نادر است و معمولا تعداد توکن‌های SHIB سوزانده شده به زیر ۱۰۰ میلیون می‌رسد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار شیبا کلیک نمایید.

توکن سوزی یک مکانیزم کاهش تورم است که بسیاری از رمز ارزها آن را جهت کنترل ذخایر در چرخه و در نتیجه حفظ پایداری و افزایش بالقوه‌ی ارزش توکن‌های باقی مانده پیش می‌گیرند. در ارتباط با شیبا، این توکن سوزی قابل توجه می‌تواند منجر به تعادل بهتری میان عرضه و تقاضا و تاثیر مثبت بر روی قیمت توکن شود.

هرچند، علی‌رغم کاهش چشم‌گیر حجم توکن‌های در چرخه، عملکرد قیمتی شیبا نسبتا بدون تغییر مانده است. در حال حاضر شیبا با افتی ۰.۹ درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار قرار دارد. همچنین این توکن در شکست سطح EMA دویست روزه، اندیکاتور کلیدی مورد استفاده توسط معامله‌گران جهت شناسایی روندهای بازگشتی احتمالی ناتوان بوده است.

چند فاکتور می‌توانند در نبود تغییرات قیمتی در واکنش به این توکن سوزی تاثیرگذار باشند. احساسات کلی بازار همراه با نوسانات فعلی در بقیه‌ی رمز ارزهای برجسته همچون بیت کوین و اتریوم می‌توانند تاثیر توکن سوزی بر روی قیمت SHIB را خنثی کنند.

علاوه بر آن، لازم به ذکر است که توکن سوزی تنها یک فاکتور تاثیرگذار بر ارزش بازاری یک رمز ارز است و بقیه‌ی عناصر همچون پذیرش، کاربرد و فعالیت شبکه می‌توانند نقشی چشم‌گیر در تعیین عملکرد قیمتی توکن خصوصا در چشم‌انداز بلند مدت ایفا کنند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده