آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دادستان کل: صرافی‌ها باید داده‌های کاربران را با روسیه به اشتراک بگذراند

دادستان کل: صرافی‌ها باید داده‌های کاربران را با روسیه به اشتراک بگذراند

دادستان کل: صرافی‌ها باید داده‌های کاربران را با روسیه به اشتراک بگذراند

بنا به سخنان ایگور کراسنوف، رییس دادستانی کل روسیه، ارائه دهندگان خدمات رمز ارزی باید در دولت این کشور ثبت نام کنند و صرافی‌ها باید اطلاعات کاربران خود را با نهادهای امنیتی این کشور به اشتراک بگذارند.

به گزارش زوم ارز، وی همچنین باور دارد که صرفا اعطای وضعیت دارایی رمز ارزی تحت قانون روسیه جهت مبارزه با قانونی‌سازی عواید حاصل از جرائم کافی نیست. کراسنوف جهت مقابله با چالش‌های ایجاد شده بر اثر استفاده از آن‌ها برای اهداف غیرقانونی خواستار قانون‌گذاری شد.

به نقل از مجله «امنیت مالی» که توسط Rosfinmonitoring، نهاد مراقبت مالی روسیه منتشر شده است، این دادستان بالارده در ادامه توضیح داد که وضعیت ژئوپلیتیک دشوار در این کشور خطرات سو استفاده از آسیب پذیری‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال را افزایش می‌دهد.

هنوز قانون‌گذاری کامل برای رمز ارزها و تراکنش‌های مرتبط با آن‌ها در روسیه شکل نگرفته است و قانون‌گذاران و بقیه‌ی مقامات هنوز در حال بررسی رویکرد خود هستند. بیشتر موسسات دولتی یک نظام محدودکننده که چرخه‌ی آزاد آن‌ها را مختل می‌کند در عین قانونی شدن برخی از فعالیت‌ها همچون استخراج، پرداخت‌ها در معاملات بین مرزی و انجام معاملات تحت نظام‌های قانونی ویژه را ترجیح می‌دهند.

لایحه‌ی استخراج رمز ارز هنوز در دومای دولتی، مجلس سفلای پارلمان روسیه، تحت بررسی است. ماه گذشته گزارشات فاش کردند که قانون‌گذاران در حال بررسی معرفی مجازات کیفری برای ماینرهایی هستند که پرداخت مالیات را دور زده و موجودی ارز دیجیتال خود را به دولت گزارش نمی‌دهند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده