آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا در جنگ اسرائیل و غزه بیت کوین یک انتخاب قوی برای سرمایه گذاران معرفی می شود؟

چرا در جنگ اسرائیل و غزه بیت کوین یک انتخاب قوی برای سرمایه گذاران معرفی می شود؟

چرا در جنگ اسرائیل و غزه بیت کوین یک انتخاب قوی برای سرمایه گذاران معرفی می شود؟

به گزارش زوم ارز،  در میان ناآرامی های ژئوپلیتیکی، سرمایه گذار میلیاردر پل تودور جونز بیت کوین را به عنوان یک انتخاب قوی برای سرمایه گذاران معرفی می کند.

روایت بیت کوین به عنوان یک دارایی امن با صدای بلندتر طنین انداز می شود که طبل جنگ بین اسرائیل و غزه به صدا درآمده است که با سر و صدای تنش های جهانی شامل روسیه و چین بیشتر شده است. ، و ایالات متحده.

پل تودور جونز، یک مدیر کهنه کار صندوق سرمایه گذاری، در مصاحبه اخیر خود حمایت خود را برای بیت کوین اعلام کرد. او روی بوم پرآشوب ژئوپلیتیک امروزی تأمل کرد. علاوه بر این، جونز به سلامت مالی ظریف ایالات متحده که ضعیف‌ترین آن از دوران جنگ جهانی دوم تلقی می‌شود، اشاره کرد.

علاوه بر این، جونز با نام بردن از چین، روسیه، و کره شمالی تحت سکان «سوتیوپات‌ها» تصویری تلخ ایجاد کرد. بنابراین فوریت برای یک پناهگاه مالی تقویت می شود.

“من طلا و بیت کوین را با هم دوست دارم. من فکر می‌کنم که آنها احتمالاً درصد بیشتری از سبد سهام شما را نسبت به گذشته در اختیار می‌گیرند، زیرا ما در اینجا در ایالات متحده، هم دوران سیاسی چالش‌برانگیزی را پشت سر می‌گذاریم و هم قرار است از آن عبور کنیم – ما بدیهی است که یک جونز گفت: وضعیت ژئوپلیتیک.

ایمان میلیاردر به بیت کوین، در کنار طلا، از ترکیبی از قطعیت ریاضی و انعطاف پذیری تاریخی ناشی می شود. جونز اظهار داشت: من بیت کوین را دوست دارم و همین جا طلا را دوست دارم. او از تخصیص سریع این دارایی ها در پرتفوی سرمایه گذاری حمایت کرد.

او همچنین اظهار داشت که یک موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو در مورد نرخ بهره می تواند اقتصاد آمریکا را وارد بازوهای سرد رکود کند.

“به احتمال زیاد ما وارد رکود خواهیم شد. برخی از معاملات رکود کاملا واضح وجود دارد. جونز اضافه کرد که ساده ترین آنها این است که منحنی بازده واقعاً تند می شود، حق بیمه مدت دار به بازارهای بدهی می رود، درست به اوراق ۳۰ ساله، ۱۰ ساله و ۷ ساله.

این رکود اقتصادی بالقوه با روایت طولانی مدت در میان علاقه مندان به بیت کوین مطابقت دارد. آنها دارایی دیجیتال را به عنوان یک پوشش در میان طوفان های مالی ارج می نهند.

گفتگو پیرامون شایستگی بیت کوین به عنوان یک دارایی امن جدید نیست. با این حال، تأییدیه‌های غول‌های مالی مانند پل تودور جونز، جایگاه آن را در یک محیط سرمایه‌گذاری که تحت جنگ اسرائیل و غزه در حال لرزش است، تقویت می‌کند.

صدای جونز به گروهی از گاوهای بیت کوین می پیوندد، که فراتر از غوغای آنی را می بینند و آن را در مواجهه با درگیری های زمینی تصور می کنند.


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده