آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز بیلیون کوین چیست؟ | آیا ارزدیجیتال بیلیون کوین کلاهبرداری است؟

ارز بیلیون کوین TBC چیست؟

ارز بیلیون کوین TBC ، به احتمال زیاد امروزه شما نام ارزهای دیجیتال مختلفی در بازار سرمایه گذاری شنیده اید . در این مقاله ما به دنبال شناخت یکی از ارزهای دیجیتال هستیم که در حال حاضر خبرهایی در ارتباط با این ارز دیجیتال در حال توسعه است . در ابتدا به شناخت این ارز دیجیتال می پردازیم ، سپس به دنبال ویژگی های این رمز ارز و اینکه آیا ارز دیجیتال TBC (بیلیون کوین)  کلاهبرداری است یا خیر می رویم.

با توجه به اظهارات گفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار (SEC) توسط کریس کرینگل بیانیه ای صادر شده است و در این بیانیه انجام هرگونه معاملات و سرمایه گذاری این ارز دیجیتال را خطرناک دانسته اند. در واقع افراد حاضر در این سازمان هرگونه سرمایه گذاری دربازار ارزهای دیجیتال با ریسک کم و بدون خطر را هشداری برای افراد مشغول در بازار سرمایه گذاری دانسته اند. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در حوزه ارزهای دیجیتال افرادی که در زمینه ارز دیجیتال TBC به فعالیت می پردازند و سرمایه گذاری می کنند توسط سازمان SEC ، هیچگونه مجوزی نخواهند داشت.

در ادامه قصد داریم به توضیحی در ارتباط با این ارز دیجیتال بپردازیم.


ارز دیجیتال بیلیون کوین چیست؟

ارز دیجیتال TBC که کوتاه شده کلمه ی (The Billion Coin) می باشد یک ارز دیجیتال غیر متمرکز به ادعای خودش است که جهشی در بازارهای مالی و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به وجود آورده است. برخلاف بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال که قیمت آن مبتنی بر بازارهای ارز دیجیتال است ، قیمت این رمز ارز وابسته به کاربران و افرادی که از آن استفاده می کنند افزایش می یابد. در واقع می توان گفت افراد عضو جامعه TBC بر این باورند که ارزش این سکه هچگاه پایین نخواهد امد و همیشه رو به بالا می باشد .

در حال حاضر TBC برای محاسبه ی ارزش خود تعداد سرمایه گذاران خود را در یک یورو ضرب می نماید. این به این معنا می باشد که اگر ارز دیجیتال TBC یک میلیارد  سرمایه گذار داشته باشد ارزش هر TBC یک میلیارد یورو می باشد. با توجه به تحقیقات انجام شده در این زمینه ، فیلیپین پاداش هایی را برای کاربران و سرمایه گذاران این ارز دیجیتال در نظر می گیرد که کاربران خود را ترغیب به سرمایه گذاری می کند. به همین دلیل است که سازمان بورس و اوراق بهادار SEC بیانیه ای صادر کرده است که هرگونه پیشنهاد خرید و فروش و سرمایه گذاری این ارز دیجیتال باید در سازمان ثبت شود.

پس از اینکه این ارز دیجیتال را شناختیم می خواهیم بدانیم که این ارز دیجیتال از چه ویژگی هایی برخوردار است . پس به بررسی ویژگی های این رمز ارز، از زبان بنیان گذاران این ارز دیجیتال  می پردازیم.


ویژگی های ارز دیجیتال بیلیون کوین بر اساس گفته های بنیان گذاران آن

ویژگی های ارز دیجیتال بیلیون کوین بر اساس گفته های بنیان گذاران آن
ویژگی های ارز دیجیتال بیلیون کوین

در ابتدای مقاله گفتیم که این ارز دیجیتال یک رمز ارز غیر متمرکز است  که به دنبال توسعه ی بازارهای سرمایه گذاری می باشد . از جمله ویژگی های این ارز دیجیتال و یا بیلیون کوین می توانیم بگوییم که دارای یک بلاک چین است که معاملات را در دفتر توزیع کل ثبت می کند. در واقع می توان گفت این ارز دیجیتال با استفاده از علم رمزنگاری به کاربران اجازه می دهد ، بدون نیاز به مرجع  به این دفترکل دسترسی داشته باشند. پس در خلاصه این قسمت و ویژگی هایی که گفته شد ، این ارز دیجیتال را به یک رمز ارز غیر متمرکز تبدیل کرده است.

از جمله ویژگی هایی که این ارز دیجیتال را منحصر به فرد ساخته است ، همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم این است که این ارز دیجیتال برای ارزش آفرینی خود تعداد کاربران را ضربدر یک یورو می کند که میزان آن بسته به رشد روزانه کاربران دارد  و این ویژگی باعث شده است که این ارز دیجیتال نیازی به بازار برای ارزش آفرینی ندارد. در واقع این ارز دیجیتال یک رمز ارز مبتنی بر کاربر است و از آن به عنوان اولین ارز دیجیتال پایه مبتنی بر فراوانی یاد می شود.

این ارز دیجیتال دارای یک کیف پول رمز نگاری شده است که به وسیله ی این کیف پول می توانید به ذخیره ی ارز دیجیتال خود و سرمایه گذاری بپردازید. کیف پول TBC دارای یک تاریخچه ای از معاملات شامل تایید و شناسه آنهاست که کاربر پس از انجام معامله در کیف پول می تواند آن را بررسی کند . در واقع این تایید و شناسه به دفتر عمومی پیوند داده شده است. پس از اینکه ویژگی های این ارز دیجیتال را شناسایی کردیم ، به دنبال ارزش گذاری این ارز دیجیتال هستیم.

بیشتر بخوانید: آینده اتریوم | بررسی آینده ارزدیجیتال اتریوم در ایران


ارز دیجیتال بیلیون کوین چگونه ارزش گذاری می شود؟

ارز دیجیتال بیلیون کوین چگونه ارزش گذاری می شود؟
ارزش گذاری بیلیون کوین

بیلیون کوین در ۲۱ مارس ۲۰۱۶ با قیمت اولیه ۰.۰۰۱ یورو برای هر سکه بیلیون کوین به بازار عرضه شد . ارز دیجیتال بیلیون کوین از فرمول نرم افزاری استفاده می کند که رشد اعضای تایید شده را اندازه گیری می کند . همانطور که گفتیم کاری که انجام می دهد در واقع ضرب تعداد کل کاربران در یک یورو می باشد . برای مثال فرض کنید که تعداد کاربران تایید شده برابر با یک میلیون باشد بنابراین قیمت یک ارز بیلیون کوین برابر با یک میلیون یورو است . همچنین می توان خاطر نشان کرد که قیمت بیلیون کوین روزانه ۱% تا ۵% رشد خواهد کرد . منطق فوق فاقد ارزش در بازار است و از قوانین مالی نیز سرپیچی می کند .

پس از ارزش گذاری این رمز ارز می خواهیم بدانیم علت اینکه این ارز دیجیتال در بازار رمزارزها یافت نمی شود چیست . پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید.


چرا ارز دیجیتال TBC (بیلیون کوین)  در بازار رمزارزها یافت نمیشود ؟

چرا ارز دیجیتال TBC (بیلیون کوین)  در بازار رمزارزها یافت نمیشود ؟
چرا بیلیون کوین در بازار رمزارزها یافت نمیشود ؟

هدف از پایه گذاری این ارز دیجیتال از بین بردن فقر جهانی و پیشرفت مالی می باشد. این ارز دیجیتال قصد دارد که سطوح غنی و فقیر را یکسان سازد . در حال حاضر ما به دنبال این موضوع هستیم که چرا ارز بیلیون کوین در بازارمالی نیست . سازنده رمز ارز بیلیون کوین با توجه به شناختی که در ارتباط با این رمز ارز دارد گفته است علت اینکه این ارز دیجیتال در بازار نیست این است که بازار تحت قدرت سیستم هرم مالی جهان است.

از دیگر دلایلی که سبب می شود به صحت این ادعا پی ببریم این است که زمانی که شما به سایت Coin market cap که یکی از معتبرترین سایت های ارز دیجیتال می باشد مراجعه کنید ، ارز دیجیتال بیلیون کوین را در لیست رمز ارزها نخواهید یافت .

خوب حالا وقت این است که بدانیم آیا این ارز دیجیتال کلاه برداری است یا خیر ؟


آیا ارز دیجیتال TBC (بیلیون کوین) کلاهبرداری است ؟

آیا ارز دیجیتال TBC ( بیلیون کوین ) کلاهبرداری است ؟
آیا ارز دیجیتال بیلیون کوین کلاهبرداری است ؟

در ابتدای این مقاله بیان کردیم که این ارز دیجیتال یک ارز غیرمتمرکز است ، اما این ادعا توسط خود TBCصورت گرفته است . همین ادعا که این ارز دیجیتال غیر متمرکز است و به جامعه آماری خود وابسته می باشد ، باعث می شود که ما به کلاهبرداری بودن این رمز ارز پی ببریم.

در واقع سازندگان این ارز مدعی هستند که این ارز دیجیتال در رتبه چهارم قرار دارد اما شما با جستجو در سایت های معتبرارز دیجیتال آن را پیدا نخواهید کرد . به همین دلیل این ادعا به طور کامل نقض می شود .

از جمله دلایلی که به کلاهبرداری بودن این ارز دیجیتال می توانیم پی ببریم این است که این ارز دیجیتال ادعای سود دهی همیشگی دارد ، و در قانون بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری ،این ادعا به اثبات نمی رسد زیرا که ممکن نیست یک ارز دیجیتال تا همیشه سود دهی داشته باشد .

اگر شما اطلاعاتی در ارتباط با ارزهای دیجیتال داشته باشید خواهی دید که هر صرافی ارز دیجیتال از یک سری ارز دیجیتال پشتیبانی می کند اما ارز دیجیتال بیلیون کوین در هیچ صرافی یافت نمی شود . به همین دلیل است که افراد بسیاری بر این باورند این ارز دیجیتال کلاهبرداری می باشد.

ارز دیجیتال TBC در واقع یک طرح پانزی است . در اصل طرح پانزی به کاربران خود وعده می دهد که سرمایه خود را در اختیار آنان قرار دهند و به آنان سودهای بالایی تعلق می گیرد . پس از اینکه افراد قدیمی ، افراد جدیدی را به مجموعه اضافه کردند سود افراد قدیم را با پول افراد جدید می دهد . در واقع سیستمی شبیه به سیستم مالی هرمی دارد . قبلا هم گفتیم ارز دیجیتال بیلیون کوین مبتنی بر کاربر است یعنی هرچقدر تعداد کاربران بیشتر شود سود دهی نیز بالا می رود ، به همین دلیل یک طرح پانزی به حساب می آید و کلاهبرداری است.


ارز دیجیتال بیلیون کوین در اوگاندا

رمز ارز بیلیون کوین در زمان تولید خود در نیجریه و فیلیپین به دلیل جمعیت زیاد و رکود اقتصادی آن زمان از محبوبیت بالایی برخوردار بود . پس از آن بازار بزرگ بعدی اوگاندا بود .

در اوگاندا ابتدا ادعا کردند که دارای یک طرح سرمایه گذاری می باشند که اعضا می توانند به صورت ماهیانه سود دریافت کنند . سپس اعضا را تشویق به دعوت دوستان برای سرمایه گذاری و کسب درآمد کردند .


سخن پایانی

بیلیون کوین یک طرح کلاه برداری و همچنین یک طرح پانزی به شمار می رود که توسط یک مدیر اجرا می شود. آنها ادعا دارند که این ارز دیجیتال غیر متمرکز است و اگر قوانین آن را دنبال نکنید برای همیشه به تعلیق می افتد . ارز بیلیون کوین یک ارز قانونی نیست و از بازار آزاد برای تعیین ارزش واقعی سکه استفاده نمی کند . این کلاهبرداری در ارتباط با گرفتن ثروت از ثروتمندان و انتقال آن به اعضای بیلیون کوین است که ثروت ندارند.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز بیلیون کوین TBC” همراه ما بودید.

لینک مطلب : http://bit.do/fNygY


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
5 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رامین
2 سال قبل

ارز tbc در کدام صرافی ها یافت می شود؟

عرفان
2 سال قبل

آیا ارز tbc از ارزهای scom می باشد.

سامان
2 سال قبل

ارز tbc از کدام تشکر کلاهبرداری اینترنتی استفاده می کند؟

حمیدرضا
3 سال قبل

tbc طرح پاتری است؟

فهیمه
3 سال قبل

پشتوانه tbc چی است؟

آخرین مقالات منتشر شده