آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آینده اتریوم | بررسی آینده ارزدیجیتال اتریوم در ایران

آینده اتریوم

آینده اتریوم ، همانطور که می دانید شما می توانید در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری بلند مدت کنید. یکی از مواردی که در این بین وجود دارد و فکر افرادی که می خواهند بر روی یک ارز سرمایه گذاری بلند مدت کنند را مشغول کرده است آینده آن ارز می باشد. این افراد به فکر این هستند که در آینده چه اتفاقی قرار است برای این ارز بیوفتد و به صورت کلی سرنوشت این ارز در آینده چه می شود. در گذشته ما در دیگر مقاله ها درباره آینده ارز های دیگر با شما عزیزان گفتگو کردیم. در این مقاله نیز قصد داریم تا درباره آینده یکی دیگر از رمز ارز های موجود که تقریبا یک ارز پرطرفدار نیز به حساب می آید صحبت کنیم. قرار است به اتفاق هم در این مقاله ببینیم تا آینده ارز دیجیتال اتریوم چه می شود. آیا سرمایه گذاری بلند مدت بر روی این ارز مناسب است یا خیر؟ در وهله اول کمی در نظر داریم تا درباره اتریوم و شبکه آن با شما عزیزان گفتگو کنیم و در نهایت به مسائل گوناگون در این حوزه بپردازیم. اگر می خواهید تا درباره آینده اتریوم اطلاعات مناسبی بدست آوردید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید.


آینده ارز دیجیتال اتریوم در ایران

آینده اتریوم
بررسی آینده ارزدیجیتال اتریوم در ایران

همانطور که در گذشته گفتیم، نمی توانیم درباره آینده یک ارز در ایران سخت بگوئیم چراکه آینده یک ارز به دست ایران نمی باشد چراکه تمام جهان در خرید و فروش و دیگر برنامه های ارز های دیجیتال مشارکت دارند. در ایران نیز همانند باقی کشور ها برخی از افراد هستند که می آیند و در قسمت های مختلف در این حوزه فعالیت می کنند. همانطور که می دانید حوزه ارز های دیجیتال تنها مربوط به خرید و فروش نمی باشد بلکه برنامه های گوناگونی وجود دارد که شما می توانید در این حوزه آن ها را انجام دهید. اگر شما قصد سرمایه گذاری بر روی ارز اتریوم به صورت بلند مدت را دارید، بهتر است به روند قیمتی آن از ابتدا تا به کنون توجه کنید و درباره آن مطالعه کنید نه درباره چیز دیگری چراکه تنها این موضوع مهم است. اگر در ایران، تمامی افراد علم خود را بروز کنند قطعا ایران هم می توانید خود در حوزه ارز های دیجیتال پیشرفت کند اما این را بدانید که آینده هیچ ارزی بسته به یک ایران نمی باشد. لازم به ذکر است که بگوئیم نه تنها ایران بلکه هر کشوری زیرا همانطور که گفتیم تمامی افراد از سراسر جهان در ارز های دیجیتال فعالیت می کنند.

در حال حاضر قطعا ایرانیان زیادی بر روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند از اتریوم گرفته تا دیگر رمز ارز ها چراکه همگی به آینده ارز های دیجیتال خوشبین هستند. در قسمت های بعدی درباره روند قیمتی ارز دیجیتال اتریوم و همچنین وضعیت فعلی اتریوم با شما عزیزان گفتگو خواهیم کرد. همانطور که گفتیم اگر به دنبال سرمایه گذاری در ارز دیجیتال اتریوم هستید بهتر است این موارد و موارد دیگری را نیز مطالعه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. لازم به ذکر است که تنها به محتوا های این مقاله اکتفا نکنید. با کمی جستجو در سایت زوم ارز می توانید تحلیل روزانه ارز دیجیتال اتریوم را به صورت تخصصی دنبال کنید. این موضوع  کمی شمارا بیشتر با روند قیمتی آشنا می کند و می توانید تصمیم گیری درستی داشته باشید. اگر می خواهید با روند قیمتی اتریوم در فعل و همچنین سال های گذشته آشنا شوید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.


نگاه اجمالی به ارز دیجیتال اتریوم

همانطور که می دانید، اتریوم در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین رمز ارز های موجود به شمار می روند و رتبه خوبی را نیز در بین رمز ارز ها دارد. اتریوم تعریف و تمجید های زیادی دارد آما اگر بخواهیم به صورت کلی آن را بیان کنیم می توان گفت که: اتریوم یک پلتفرم غیر متمرکز می باشد که قرار داد های هوشمند را اجرا می کند. همانطور که اطلاعات دارید، در پلتفرم های غیر متمرکز هیچ دخالی وجود ندارد و به همین منظور تمامی برنامه ها در این شبکه بدون دخالت هر فردی اجرا می شود. اگر قصد به دست آوردن ارز دیجیتال اتریوم را دارید، می تواند از طریق خرید و فروش و همچنین استخراج آن ها را به دست آورید. استخراج ارز دیجیتال اتریوم توسط دستگاه های ماینر و همچنین ریگ های استخراج صورت می گیرد. شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

اگر قصد دارید تا با ارز دیجیتال اتریوم بیشتر آشنا شوید، بهتر است به مقاله مربوط به خودش مراجعه کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به دیگر مسائل مربوط به آینده اتریوم بپردازیم.

بیشتر بخوانید: هارد فورک لندن اتریوم | تاثیر هارد فورک لندن اتریوم روی کارمزد تراکنش


تاریخچه ارز دیجیتال اتریوم

آینده اتریوم
بررسی تاریخچه ارزدیجیتال اتریوم

احتمالا نام خالق پروژه اتریوم را زیاد شنیده اید. ” ویتالیک بوترین ” نام فردیست که اتریوم را خلق کرده است. بوترین یک نابغه روسی جووان به حساب می آید چرا که او تنها ۲۵ سال سن دارد. شاید برایتان جالب باشد چطور با این سن کم توانست پروژه اتریوم را راه اندازی کند. همانطور که می دانید اتریوم در سال ۲۰۱۵ ایجاد شد و بوترین در آن سال تنها ۱۹ یا ۲۰ سال سن داشت.

اتریوم در سال های مختلف برنامه داشت و در تمام سال ها با فعالیت هایی که از خود داشت جذب کاربر نمود. در همان ابتدای پروژه اتریوم، تقریبا ۳۰ نفر از توسعه دهندگان مطرح و بنام و همچنین حرفه گرد هم آمدند و با بوترین گفتگو کردند. طی دیدار و صحبت هایی که درباره این پروژه شد، در گذر زمان اتریوم تغییر شکل داد و شکل جدیدی نیز گرفت.

شاید شنیده اید که در گذشته اتریوم یک بار هک شد. سرانجام این هک باعث به وجود آمدن اتریوم کلاسیک شد. در سال ۲۰۱۶ هک دائو یا DAO هک اتفاق افتاد که این هک باعث شد تا سرمایه کاربران بسیار زیادی از بین برود. توسعه دهندگان اتریوم آمدند و برای جبران این ضرر ها با کمی تغییر در کد های اتریوم، اتریوم کلاسیک را روانه بازار کردند که به صورت کلی می توان گفت که اتریوم کلاسیک فورک ارز دیجیتال اتریوم می باشد.


نیم نگاهی به بلاکچین ارز دیجیتال اتریوم

آینده اتریوم
بررسی بلاکچین ارزدیجیتال اتریوم

اگر فردی فعال در حوزه ارز های دیجیتال باشید، احتمالا با بلاکچین اتریوم نیز آشنا هستید. اتریوم به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های بلاکچین عمومی برای توسعه پروژه های غیر متمرکز و همچنین قرار داد های هوشمند شناخته می شود. اتریوم با ایجاد اینترنت ” WEB3 ” یا غیر متمرکز در متحول کردن اینترنت نقش به سزایی داشت همچنین تراکنش ها را نیز تسهیل می کند. این امر به این معنی است که کنترل کننده فناوری ها و همچنین برنامه های پر استفاده کم کم در حال تغییر پیدا کردن به اقتصاد همتا به همتای اینترنتی می باشد.

در بین چندین هزار ارز دیجیتال موجود، اتریوم ثابت کرده است که بلاکچین چگونه می تواند به پذیرش واقعی در کسب و کارهای فردی و همچنین سازمانی دست یابد. اگر کمی درباره شبکه اتریوم تحقیق کرده باشید حتما می دانید که از زمان پیدایش اتریوم تا به کنون بیش از چندین هزار پروژه غیر متمرکز بر بستر بلاکچین اتریوم ایجاد شده است. اگر علاقه دارید تا درباره بلاکچین اتریوم بیشتر بدانید می توانید به مقاله ای که به صورت اختصاصی برای آن در نظر گرفته ایم مراجعه کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا به صورت تخصصی درباره آینده اتریوم با شما عزیزان گفتگو کنیم.

بیشتر بخوانید:معرفی ۱۱ رمز ارز آینده دار سال ۲۰۲۰ | کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد ؟


وضعیت فعلی ارز دیجیتال اتریوم

در زمان نگارش این مقاله ( مورخ ۱۷/۰۷/۹۹ ) قیمت اتریوم برابر با ” ۳۴۴ دلار ” ( متغییر ) می باشد. همانظور که می دانید در این روزها قیمت دلار به صورت روزانه در ایران افزایش پیدا می کند و اگر بخواهیم به واحد پولی ایران حساب کنید با قیمت فعلی دلار ” ۳۰ هزار تومان ” چیزی حدود به ۱۰ میلیون ۳۰۰ هزار تومان می شود. به عبارتی قیمت هر یک واحد از ارز دیجیتال اتریوم در ایران برابر با این قیمت است. در حال حاضر نیز حجم کل بازار اتریوم برابر با ” ۳۸.۸۲۰.۷۰۰.۰۰۰ ” می باشد همچنین حجم معاملات روزانه آن نیز برابر با ” ۱۱.۳۰۲.۷۰۰.۰۰۰ ” است. همانطور که می دانید در بین ارز های دیجیتال در حال حاضر اتریوم رتبه ” دوم ” را دارد که رتبه اول مختص به ارز دیجیتال ” بیت کوین ” که پادشاه رمز ارز ها به حساب می آید است. ارز دیجیتال اتریوم از ابتدای خلقتش تا به کنون، بسیار روند قیمتی پر فراز و نشیبی را طی کرده است که در ادامه قصد داریم به صورت کامل به این موضوع اشاره کنیم. اگر علاقه مندید تا اطلاعاتی راجع به این موضوع به دست آورید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.


روند قیمتی ارز دیجیتال اتریوم از ابتدا تا به کنون

آینده اتریوم
بررسی روند قیمتی ارزدیجیتال اتریوم

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا درباره روند قیمتی ارز دیجیتال اتریوم از زمانی که در سایت کویین مارکت کپ دیتا وجود دارد برای شما عزیزان بنویسیم. در تاریخ ۷ آگوست سال ۲۰۱۵ که اتریوم لانچ شد، قیمت آن تقریبا برابر با ” ۲.۵ دلار ” بود. این روند قیمتی تا سال ۲۰۱۷ ادامه پیدا کرد. یعنی اتریوم تا سال ۲۰۱۷ به سمت افزایش قیمت خوبی نرفت اما از سال ۲۰۱۷ به بعد کم کم شروع به افزایش قیمت های جالب نمود. پس از نوسانات مختلف بالاخره در جون ۲۰۱۷ قیمت اتریوم به ” ۳۷۶ دلار ” رسید. مدت زمانت کمی اتریوم در این محدوده قیمت حضور داشت و پس از مدت کمی به یکباره به قیمت ” ۱۷۰ دلار ” کاهش پیدا نمود. اتریوم مجدد در ۲۹ آگوست سال ۲۰۱۷ به قیمت ” ۳۶۱ دلار ” رسید و در این محدوده با کمی رنج زدن نتوانست کمی صبر کند که این موضوع باعث شد تا اتریوم روند افزایشی خود را شروع کند. از آن زمان تا ۱۳ ژوئن سال ۲۰۱۸ اتریوم رو به افزایش رفت و قیمت آن به حدود ” ۱.۳۵۲ هزار دلار ” افزایش یافت. متاسفانه باید بگوئیم که تا به امروز اتریوم به این قیمت نرسیده است اما همگان امید داشتند تا با ورود اتریوم ۲.۰ اتریوم مجدد افزایش قیمت خود را آغاز کند که طبق خبر های رسیده متاسفانه در حال حاضر پروژه اتریوم ۲.۰ با شکست رو به رو شده است. پس از اینکه اتریوم به قیمت ۱.۳۵۲ هزار دلار رسید، دیگر وارد فاز کاهش شد و همانطور که گفتیم رشد اینچنینی پیدا نکرد. در تاریخ ۹ آپریل سال ۲۰۱۸ قیمت اتریوم به ” ۳۶۴ دلار” رسید. همانطور که مشاهده می کنید کاهش قیمتی عجیبی پیدا نمود. از آن زمان تا به حال دیگر اتریوم افزایش قیمت چشم گیری پیدا نکرد و به همین منوال روند قیمتی خود را ادامه داد. در بعضی از سال ها اتریوم قیمت های خوبی را نسب به قبل برای خود ثبت کرد اما در بعضی از مواقع دیگر نیز متاسفانه کاهش قیمت رو به پایینی را برای خود ثبت نمود.

همانطور که گفتیم، شما می توانید با مراجعه به تحلیل های روزانه و هفتگی اتریوم در سایت زوم ارز، کمی بیشتر با روند های قیمتی که طی کرده است آشنا شوید و اگر قصد سرمایه گذاری داری سپس تصمیم به این موضوع بگیرید.


آیا ارز دیجیتال اتریوم، آینده خوبی دارد؟

با توجه به اینکه شبکه اتریوم پتانسیل های عظیمی برای پیشرفت دارد، می توان تا حدودی گفت که بله اتریوم اگر همانند قعل روز به روز به پیشرفت خود ادامه دهد می توان برای آینده آن امیدوار بود اما با وجود تمام این موارد نمی توان به صورت دقیق پاسخ داد. همانطور که می دانید پروژه اتریوم ۲.۰ که این روزها سروصدای عجیبی به پا کرده بود متاسفانه به دلیل بعضی از موارد و اتفاق ها با شکست رو به رو شده است.


آیا آینده بیت کوین و اتریوم مشترک است؟

پاسخ به این سوال مشخص است چراکه می توان به صورت واضح گفت خیر. شبکه های اتریوم و بیت کوین باهم متفاوت هستند و هر کدام شبکه های مخصوص به خودشان را دارند. هر کدام به نوعی در شبکه خود در حال پیشرفت می باشند و نمی توان با یک دیگر مقایسه کرد. همانطور که در ابتدا گفتیم تقریبا بیش از ۲۵۰۰ پروژه در بلاکچین اترویم فعالیت می کنند.


سخن پایانی

در حال حاضر احتمالا در سایت های مختلفی درباره پیشبینی قیمت اتریوم مقاله مشاهده می کنید. این موضوع را فراموش نکنید که تمامی این ها پیشبینی هستند و قرار بر این نمی باشد که قطعا همه آن ها قرار است درست باشد چراکه پیشبینی همیشه درست نمی باشد. بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت بر روی این ارز را دارید با کمی صبر و فکر عمل کنید چراکه اگر بخواهید به صورت عجولانه این کار را به سرانجام برسانید ممکن است برایتان مشکلی رخ دهد. این مشکل می تواند باعث نابودی سرمایه تان شود.

ممنون از اینکه تا پایان “آینده اتریوم” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم زمانی پور
3 سال قبل

به نظر بنده، با در نظر گرفتن روند فعلی ارزهای دیجیتال، به طور کلی می‌توان گفت در سال ۲۰۲۱ نیز روند مثبت رشد ارزهای دیجیتال ادامه خواهد یافت.
با گسترش روزافزون کاربرد این ارزها در کارهای روزمره و نیز صنایع مختلف انتظار می‌رود تقاضا برای ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت‌کوین و اتریوم که سرآمد این حوزه هستند در سال ۲۰۲۱ افزایش قابل توجهی داشته باشد و این عوامل در نهایت به افزایش چشمگیر قیمت این دارایی‌های دیجیتال منجر گردد.

hasan ramezani
3 سال قبل

ممنون بابت مطلب پرمحتواتون مناسب بود

تیم محتوا
پاسخ به  hasan ramezani
3 سال قبل

سپاس از همراهی شما

آخرین مقالات منتشر شده