آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز کیشو اینو چیست؟ | آینده ارز کیشو اینو

ارز کیشو اینو KISHU چیست؟

ارز کیشو اینو KISHU چیست؟ اکنون که در حال خواندن این مقاله می باشید حتما نام این رمز ارز را شنیده اید و به دنبال اطلاعاتی در ارتباط با این ارز دیجیتال می باشید. رمز ارزی که قصد معرفی آن را داریم، در زمان نگارش این مقاله یکی از ترند های بازار ارز دیجیتال می باشد و در حال حاضر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای اینکه با این ارز دیجیتال، نحوه خرید و فروش، کیف پول ها و صرافی های پشتیبان کننده آن آشنا شوید، نیاز است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. همچنین در این مقاله روند قیمت این ارز دیجیتال را بررسی خواهیم نمود.


ارز دیجیتال کیشو اینو چیست؟

ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU چیست؟
ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU چیست؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به تعریف ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU بپردازیم، می توان گفت این رمز ارز یکی از میم کوین ها MEME می باشد. این رمز ارز یعنی ارز دیجیتال KISHU در میان ارزهای رمز پایه جدید به عنوان رقیبی برای دوج کوین Dogecoin شناخته می شود.  همچنین این ارز دیجیتال به عنوان پاداش بین کاربران توزیع می شود.

ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU از یک تصویر سگ برای نماد خود استفاده می کند که در واقع همانند رمز ارز شیبا تصویر این سگ به عنوان نماد تجاری این ارز دیجیتال شناخته می شود. به طور کلی ارز دیجیتال کیشو KISHU عملکرد و ساختاری شبیه به رمز ارزهایی همچون دوج کوین و شیبا دارد.

میم کوین ها به عنوان یک شوخی شناخته می شوند و در حال حاضر از جایگاه ویژه ای در میان ارزهای دیجیتال و کاربران برخوردار هستند. آنچه که توجه افراد بسیاری را به این نوع از رمز ارزها جلب کرده است به عبارتی آینده ای می باشد که در انتظار اینگونه از رمز ارزهاست. تیم بنیان گذاری این ارز دیجیتال بیان نموده اند که این ارز دیجیتال قصد دارد در آینده چیزی فراتر از یک میم کوین باشد و این موضوع می تواند برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال یک نکته مثبت باشد.

ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU در ۱۷ آپریل سال ۲۰۲۱ به بازار رمز ارز ها ارائه شد و به سرعت به یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در سال ۲۰۲۱ تبدیل شد. اگر بخواهیم یکی از پروژه های کیشو اینو را معرفی نماییم، می توان به صرافی غیرمتمرکز کیشوسواپ KISHU Swap اشاره کرد. در این صرافی غیرمتمرکز امکان تعویض توکن های ERC-20 وجود دارد که در ادامه مطالب به توضیح مختصری در ارتباط با آن خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU مبتنی بر بلاکچین اتریوم می باشد. ارز دیجیتال KISHU در صرافی هایی همچون Uniswap، CoinTiger، Biki و OKEx پشتیبانی می شود.


معرفی صرافی غیرمتمرکز کیشو سواپ Kishu Swap

معرفی صرافی غیرمتمرکز کیشو سواپ Kishu Swap
معرفی صرافی غیرمتمرکز کیشو سواپ Kishu Swap

همانطور که در بحث قبلی این مقاله گفته شد، صرافی کیشو سواپ Kishu Swap یکی از پروژه های کیشو اینو می باشد. این صرافی به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز یا DEX در جامعه قرار دارد. در این صرافی به دارندگان امکان تعویض دارایی های مبتنی بر استاندارد ERC-20 داده می شود.

صرافی کیشو سواپ توسط صرافی یونی سواپ Uniswap توسعه داده شده است که ایمن ترین و مورد اعتمادترین DEX در جهان است. علاوه بر این، صرافی کیشو سواپ به عنوان بنیادی عمل می کند که بسیاری از تلاش های جامعه کیشو بر روی آن انجام می شود و منحصر به دارندگان رمز ارز کیشو است.


ویژگی های ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

ویژگی های ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU
ویژگی های ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

پس از شناخت ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU شما می توانید در این قسمت از مقاله با ویژگی های آن آشنا شوید.

 1. کارمزد کم: با توجه به اینکه انتقال کوین KISHU بین کیف پول ها انجام می شود، کارمزد کمتری نسبت به خدمات بانکی سنتی دارد.
 2. کسب درآمد بدون ریسک: کسانی که کوین KISHU را دارند می توانند سود دریافت کنند و آن سود را به کیف پول خود اضافه کنند. در واقع بدون معامله قادر به کسب سود هستند.
 3. سرعت تراکنش: کوین KISHU به شما این امکان را می دهد که معاملات و تراکنش ها را طی چند دقیقه انجام دهید.

بررسی اهداف ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

بررسی اهداف ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU
بررسی اهداف ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از اهدافی که این پروژه قصد دارد تا در آینده به ان برسد، آشنا شوید.

 1. یکی از اهدافی که پروژه ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU دارد، این است که در آینده به عنوان یک میم کوین در میان سایر میم کوین ها از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.
 2. با توجه به مطالبی که در وایت پیپر این ارز دیجیتال ارائه شده است مشاهده می شود که این پروژه قصد دارد تا کوین جدید، اعتبار و کسب سود را ارائه دهد.
 3. توکن کیشو قصد دارد تا با انجام فرآیند استیکینگ Staking به کاربران سود خوبی ارائه دهد.

در ادامه مطالب شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را مشاهده نمایید.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU برابر با ۲.۷۵e-9 دلار می باشد و حجم معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت برابر با ۱۸،۳۴۳،۷۵۱ دلار است. ارز دیجیتال کیشو اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۷.۲۴% کاهش قیمت داشته است و در حال حاضر در سایت CoinMarketCap رتبه ۲۵۳۷ را به خود اختصاص داده است. عرضه کوین کیشو اینو برابر با ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰  می باشد. در ادامه مطالب شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را از تاریخ ۲۴ آپریل ۲۰۲۱ تا اکنون یعنی ۱۷ ژوئن مشاهده نمایید. همانطور که در نمودار مشاهده می شود این ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴ مِی ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

خرید و فروش ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU همانند خرید و فروش سایر رمز ارزها می توانید از طریق صرافی های داخلی و خارجی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند، اقدام به خرید و فروش کنید. برای این کار نیاز است تا در ابتدا در یکی از صرافی های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال ثبت نام نموده و عملیات مربوط به احراز هویت را انجام دهید.

بهتر است که قبل از انجام کار با صرافی در صورتی که اطلاعاتی در ارتباط با نحوه کار با صرافی ندارید، اطلاعاتی را دریافت نمایید. انتخاب یک صرافی معتبر نیز می تواند به شما کمک بزرگی در فرآیند خرید و فروش ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در آن بکند.

در قسمت بعدی مقاله می توانید با تعدادی از صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU آشنا شوید.


معرفی صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

معرفی صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU
معرفی صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

همانطور که در بحث قبلی گفتیم، برای خرید و فروش ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU می توانید از صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده این ارز دیجیتال استفاده نمایید. در حال حاضر صرافی هایی که در ادامه مطالب معرفی می نماییم، صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU می باشند. برای مشاهده لیست کاملی از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز می توانید به سایت CoinMarketCap مراجعه کنید.

 1. Uniswap: صرافی یونی سواپ از جمله صرافی هایی می باشد که در دسته ی صرافی های غیرمتمرکز قرار دارد. شما می توانید با استفاده از این صرافی به مبادله رمز ارزهای خود بپردازید. لازم به ذکر است که شما می توانید با استفاده از لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم، با نحوه کار با صرافی یونی سواپ آشنا شوید.
 2. OKEx: صرافی اوکی اکسچنج از جمله پلتفرم های معاملاتی است که از تعداد زیادی از رمز ارزها پشتیبانی می کند. این صرافی علاوه بر ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU از پولکادات، سولانا، فایل کوین و … پشتیبانی می کند.
 3. CoinTiger: راه اندازی صرافی کوین تایگر در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۷ صورت گرفته است. این صرافی به عنوان یک صرافی متمرکز معرفی شده است و در سنگاپور واقع می باشد.
 4. Gate.io: با استفاده از صرافی Gate.io امکان مبادله رمز ارز هایی همچون دوج کوین، ریپل، لایت کوین، کاردانو و … وجود دارد.
 5. BKEX: صرافی BKEX علاوه بر رمز ارز کیشو اینو KISHU از ارزهای دیجیتال دیگری همچون بیت کوین، اتریوم، کاردانو، ریپل و … پشتیبانی می کند.
 6. BiKi: در این صرافی امکان مبادله بیش از ۴۷۰ ارز رمزپایه وجود دارد. این صرافی قصد دارد تا یک پلتفرم امن و معتبر را برای مبادله ارزها ارائه دهد.

معرفی کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

معرفی کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU
معرفی کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

پس از خرید ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU از صرافی ها شما می توانید از کیف پول های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال برای ذخیره سازی رمز ارز استفاده نمایید. آیا می دانید در چه کیف پول هایی می توانید این ارز دیجیتال را ذخیره نمایید؟ در این قسمت از مقاله ما کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU را به شما معرفی خواهیم کرد.

 1. کیف پول متامسک MetaMask: یکی از کیف پول های تحت وب برای ذخیره سازی ارز دیجیتال KISHU کیف پول متامسک می باشد. کیف پول متامسک قابلیت پشتیبانی از رمز ارزهای با استاندارد ERC-20 را دارا می باشد.
 2. کیف پول تراست Trust: کیف پول تراست در دسته ی کیف پول های موبایلی قرار دارد و استفاده از این کیف پول آسان می باشد. امکان بارگیری کیف پول تراست برای سیستم عامل های اندروید و IOS وجود دارد.
 3. کیف پول کوین بیس Coinbase: از جمله ویژگی هایی که کیف پول کوین بیس دارد می توان به رابط کاربری ساده اشاره کرد به طوری که استفاده از این کیف پول برای افراد مبتدی آسان می باشد.

بررسی آینده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

بررسی آینده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU
بررسی آینده ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU

اگر تجربه انجام معاملات در بازارهای مالی را داشته باشید، مشاهده کرده اید که بازارهای مالی از نوساناتی برخوردار می باشند. عوامل گوناگونی می تواند بر قیمت رمز ارز ها تاثیر بگذارد. شاید شما هم به دنبال این موضوع باشید که آیا ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود یا خیر؟

در بازارهالی مالی به ویژه رمز ارز ها همیشه این نکته را در نظر بگیرید، که هیچ چیز تضمین شده نمی باشد. بسیاری از افرارد به ویژه سرمایه گذاران بر این باورند که ارز هایی که قیمت آن کمتر از یک دلار می باشد مانند کیشو اینو، جهش بزرگی خواهند داشت اما باید در نظر داشت که این نوع از کوین ها از هیاهوی بازار استفاده کرده و آینده آنها به صورت تضمینی قابل پیش بینی نمی باشد.


کلام آخر ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU چیست؟

به طور کلی در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال KISHU پرداختیم. این رمز ارز در حال حاضر یکی از میم کوین ها می باشد و از تصویر یک سگ به عنوان نماد تجاری خود استفاده می نماید. با خواندن این مقاله می توانید اطلاعاتی را در ارتباط با صرافی های پشتیبان کننده و کیف پول های رمز ارز KISHU کسب نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله”دیجیتال کیشو اینو KISHU چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
8 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
1 سال قبل

واکنش اش به بیت

رضا عرب نژاد
1 سال قبل

همه بازار باید به پادشاه ارزها احترام بگذارد بیت کوین تنها ترین سرنوشت ساز بازار کریپتو میباشد

غزل
2 سال قبل

چگونه میتوانم ارز کیشو اینو را به ریال تبدیل کنم؟

نفیسه
2 سال قبل

ارز کیشو اینو را از کدام صرافی داخلی خریداری کنم؟

مهسا
2 سال قبل

وابستگی قیمتی ارز کیشو اینو به بیت کوین چقدر است؟

مهسا
2 سال قبل

آیا ارز کیشو اینو سابقه پامپ و دامپ دارد؟

امیرحسین
2 سال قبل

چه کیف پولهایی ارز کیشو اینو را پشتیبانی میکند؟

امید
2 سال قبل

انتقال جابجایی ارز کیشو اینو در کدام شبکه ترون بصرفه است؟

آخرین مقالات منتشر شده