آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز دیجیتال زیروایکس ZRX چیست؟ | آینده ارز دیجیتال زیرو ایکس

ارز ( 0x(ZRX چیست؟

ارز دیجیتال زیروایکس ZRX چیست؟ تا کنون شاید شما نام ارزهای دیجیتال مختلفی را شنیده باشید . همانطور که می دانید افراد زیادی هستند که در ارتباط با ارزهای دیجیتال اطلاعات کافی و جامعی ندارند . با توجه به دنیای امروز که روز به روز در حال گسترش است ، شما می توانید با اندکی جستجو در مقاله های مختلف در ارتباط با ارزهای دیجیتال و نحوه خرید و فروش آن اطلاعاتی را به دست آورید . در واقع ارزهای دیجیتال نقش مهم و پررنگی را در بازارهای مالی امروز بر عهده دارند . به علاوه می توان گفت هر کدام از آنها ویژگی و عملکرد مخصوص به خود را دارا می باشند. اگر به زبان ساده بخواهیم به تعریف ارزهای دیجیتال بپردازیم ، می توان گفت که ارزهای دیجیتال همانند پول رایج است به طوری که تمامی ویژگی های پول رایج به جزماهیت فیزیکی بودن را دارا می باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را با ارز دیجیتال ۰x ، ویژگی ها و نحوه عملکرد این ارز دیجیتال آشنا کنیم . اگر شما به دنبال شناخت این ارز دیجیتال و جایگاه آن در بازار ارزهای دیجیتال هستید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .


ارزدیجیتال (۰x(ZRX و یا زیروایکس چیست؟

هدف از نگارش این قسمت از مقاله شناخت ارز دیجیتال ۰x (زیروایکس) است . همانطور که در مقالات متعددی گفته شده ، به وسیله ی ارزهای دیجیتال می توان در بستر اینترنت به خرید و فروش و سرمایه گذاری در هر نقطه از جهان  پرداخت.اگر بخواهیم به عبارت ساده به تعریف این رمز ارز بپردازیم ، می توان گفت این ارز دیجیتال ۰x (زیروایکس) پروتکل پایه ای است که به کاربران اجازه ی خرید و فروش و یا معامله ی توکن های با استاندارد ERC20 و دیگر معاملات را در قالب بلاک چین اتریوم بدون هیچگونه محدودیتی همچون ، صرافی های سنتی ارزهای دیجیتال می دهد.

این پروتکل توسط توکن ERC20 قدرت می یابد که به عنوان ارز دیجیتال ZRX شناخته شده است. این ارز دیجیتال برای ساخت اپلیکیشن های صرافی نیز به کار می رود که کاربران می توانند با استفاده از آن تراکنش های خود را در بستر توکن های ZRX لغو و یا اجرا کنند . در واقع کاربران می توانند بدون هیچگونه محدودیتی به انجام تراکنش های خود بپردازند یا به عبارت دیگر می توان گفت رمز ارز زیروایکس یک پلتفرم برای ایجاد صرافی های غیر متمرکز است . همانطور که مشاهده می شود صرافی های غیرمتمرکز ارز دیجیتال ، بستری برای انجام معاملات به صورت غیر متمرکز هستند.ارز دیجیتال زیروایکس همچنان می تواند در حاکمیت پلتفرم ها مشارکت کند و یا رای به تغییر این پلتفرم دهد .

پس از شناخت این ارز دیجیتال به سراغ تاریخچه این رمز ارز و بنیان گذاران آن می رویم.


تاریخچه ارز دیجیتال زیروایکس و بنیان گذاران آن

تاریخچه ارز دیجیتال 0x
تاریخچه ارز دیجیتال ۰x

ارز دیجیتال زیروایکس (۰x) در سال ۲۰۱۶ توسط Will Warren و Amir Bandeali پایه گذاری شده است . در سال ۲۰۱۷ این رمز ارز توانست با عرضه ی خود در بازار سرمایه ، ۲۴ میلیون دلار را جمع آوری کند . از جمله بنگاه های حمایت کننده ی این ارز دیجیتال می توان به Polychain Capital ، Pantera Cpital و FBG Capital اشاره کرد.

پیش ازعرضه ICO ، وارن(Warren) بر روی نقش چندین پژوهش کار کرده است و به طور خلاصه نقش اصولی راهنما در Basic Attention Token ویا (BTA)  را برعهده دارد. توکن های ICO براساس استاندارد ERC20 می باشند که دربستر بلاک چین اتریوم ایجاد می شوند.Bandeali یکی دیگر از بنیان گذاران که فارغ التحصیل دانشگاه ایلینوی (lllinois) از ایالات غرب آمریکا می باشد ، به بررسی وضعیت چندین معامله قبل از پایه گذاری ارز دیجیتال زیروایکس نیز پرداخته است. در حال حاضر این تیم متشکل از ۳۰ نفر که شامل مهندسین ، محققان و طراحانی که برای به روز رسانی پلتفرم کار میکنند ، می باشد. پس از جمع آوری اطلاعاتی در ارتباط با بنیان گذاران این رمز ارز می خواهیم شما را با عملکرد این ارز دیجیتال آشنا کنیم . در واقع در ادامه مطالب می خواهیم به بیان موضوعی که این ارز دیجیتال را منحصر به فرد ساخته است ، بپردازیم .


چه معیاری ارز دیجیتال زیرو ایکس را منحصر به فرد ساخته است؟

چه معیاری ارز دیجیتال 0x را منحصر به فرد ساخته است ؟
وجه تمایز ارز دیجیتال ۰x

اگر شما هم به دنبال شناخت ویژگی های این رمز ارز هستید ، خواندن این بخش از مقاله خالی از لطف نیست. برعکس تعدادی از پروتکل های صرافی غیر متمرکز اتریوم ، ارز دیجیتال ۰x (زیروایکس) هر دو توکن ERC20 وهمچنین توکن ERC-723 را ساپورت و یا حمایت می کند. این به این معناست که این ارز دیجیتال می تواند برای معاملات بدون مجوز یک دارایی در محدوده وسیع ، ارائه ی یک روش برای خرید ، فروش و مبادله ی وسیع اتریوم در بیشتر از ۱۲ برنامه ی مختلف استفاده شود.

در واقع پروتکل رمز ارز زیروایکس می تواند برای محدوده ی گسترده ای شامل ، معاملات OTC ، و پروتکل های DeFi ( امور مالی غیرمتمرکز ) به کاربرده شود. همچنین رمز ارز زیروایکس برای ساخت تولیدات صرافی های غیرمتمرکز نیز ، می تواند استفاده شود .

در پروتکل زیروایکس گیرندگان نقدینگی کارمزد خود را در قالب توکن های ZRX دریافت می کنند. این کارمزد برای سازنده بازار نقدینگی در نظر گرفته می شود.همچنین کاربران ، نیازمند به پرداخت کارمزد در بستر رمز ارز اترهستند.به طور مثال ، یک پروتکل منبع آزاد ارز دیجیتال زیروایکس نباید هیچ بهره ای از این سود سهام داشته باشد و به جای آن با استفاده از توکن های ZRX آزاد شده ، مانند  انگیزه ای برای توسعه دهندگان برای تامین وجه اولیه ICO عمل می کند.

خوب تا اینجای مطالب متوجه شدیم که چه ویژگی هایی این ارز دیجیتال را منحصر به فرد ساخته است . پس از آن به دنبال عملکرد این ارز دیجیتال می رویم.


عملکرد ارز دیجیتال زیروایکس(۰x)

عملکرد ارز دیجیتال زیروایکس(0x)
عملکرد ارز دیجیتال زیروایکس(۰x)

شبکه ارز دیجیتال زیروایکس شامل سفارش گذار و پذیرنده سفارش  است. این بدین معناست که  سفارش گذار ،دستور خرید و فروش را تا زمانیکه پذیرنده سفارش آن را انجام می دهد ،  به وجود می آورد. در حال حاضر ارز دیجیتال زیروایکس از معاملات با توکن های ERC20 پشتیبانی می کند .

ارز دیجیتال زیروایکس به سفارش گذاران ، اجازه می دهد که به طور مخفیانه شروع به داد و ستد همراه با امضاهای دیجیتال بکنند.در این دستور برای معاملات انجام گرفته ، نیازمند به فردی در آن طرف معامله هستیم . اگر سفارش گذار پیش ازاین تیم شمارنده را درخواست کرده باشد ، آنها می توانند مستقیما دستور زیروایکس را برای آنها ارسال کنند.در غیر اینصورت ، دستور برای واسطه که به دنبال یافتن تیم شمارشگر است ، ارسال خواهد شد.

اگر شخصی یکبار دیگر دستور ارزدیجیتال ۰x را اجرا کند ، پروتکل زیروایکس منطقی را پیاده سازی می کند که امضای دیجیتال سازنده را بررسی خواهد کرد و مطمئن خواهد ساخت که شرایط معامله کاملا بررسی شده است.اگر هر چیزی در دستور وجود داشته باشد ، توکن ها به صورت خودکار آن را بین سازنده و گیرنده دستور معاوضه خواهند کرد. در غیر اینصورت ، درخواست رد خواهد شد.

در ادامه ی مطالب به دنبال این هستیم که چه تعداد کوین ۰x درگردش است. اگر شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات در این زمینه هستید ، پس با ما همراه باشید .


چه تعداد کوین زیرو ایکس در حال گردش است؟

چه تعداد کوین 0x در حال گردش است ؟
کوین های در گردش ۰x

همانند تعداد کثیری از سرمایه های دیجیتالی ، توکن ZRX بالاترین رقم ثابت شده را عرضه می دارد که هرگز در آن خطایی صورت نخواهد گرفت. این رقم هزار میلیون ZRX در نظرگرفته شده است. در حال حاضر ، نزدیک به سه چهارم بیشینه عرضه شده در حال گردش است و تنها بخش کوچکی از آن برای  پاداش ها اختصاص داده شده است.

برعکس بسیاری از پروتکل ها ، ارز دیجیتال زیروایکس هرگز آشکارا به توصیف میزان انتشار سهام برای توکن های ZRX جدید نمی پردازد و گفتن اینکه چه مدت طول می کشد تا این پروژه حل شود ، مشکل است. زمانی که دراواخر سال ۲۰۱۷ این توکن ارائه شد ، ۵۰ % از موجودی در حال گردش آزاد شد وانتظار می رود ۷۵% ازموجودی دراکتبر سال ۲۰۲۰ ترخیص گردد.

طبق گفته های Will Warren ، نیمی ازموجودی توکن ZRX جهت سرمایه گذاری برای ICO در سال ۲۰۱۷ به فروش رسید . در حالیکه ۱۵% از این موجودی برای ارز دیجیتال زیروایکس و به عنوان سرمایه ای برای پروژه های گسترش یافته خارجی در نظر گرفته شده لست . علاوه بر این ، ۱۰% دیگر از این سهام به بنیان گذاران اختصاص داده شده است.

در ادامه ی این مقاله به کسب اطلاعاتی در زمینه شبکه ایمن ارز دیجیتال زیروایکس و چگونگی آن می پردازیم.


شبکه ایمن و یا محفوظ شده ارز دیجیتال زیرو ایکس چگونه است؟

شبکه ایمن و یا محفوظ شده ارز دیجیتال 0x چگونه است ؟
شبکه ایمن ارز دیجیتال ۰x چگونه است ؟

همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ، ارز دیجیتال زیروایکس(۰x) در بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده است . درنتیجه ، این ارز دیجیتال به وسیله ی تلاش های ترکیب شده استخراج کننده بزرگ اتریوم و گره شبکه در برابر حمله های احتمالی محافظت شده است.

با توجه به قراردادهای هوشمند ، سومین مدل پروتکل توسط چندین گروه تلاشگر که وظیفه ی چک کردن هرگونه آسیب پذیری و عملکرد اضافی را دارا می باشند ، بازبینی می شود.

اگرچه قابلیت آسیب پذیری قبلا در مدل ۲.۰ قراردادهای هوشمند ، توسط تیم اصلی ارز دیجیتال زیروایکس نیز یافت شده است . این قابلیت آسیب پذیری ، پیش از این توسط محققی مستقل کشف شده و کار برجسته ای به شمار نمی رود. ارز دیجیتال زیروایکس مشکلات زیادی را اداره می کند تا بتواند به کشف و به هم پیوستن هر موضوعی قبل از بهره برداری آن ، کمک کند.

اگر تا اینجای مطالب اطلاعاتی در زمینه ی شبکه ی ارز دیجیتال ۰x به دست آوردید ، وقت آن رسیده است تا در ادامه نگاهی به قیمت این ارز دیجیتال و روند صعودی و نزولی این رمز ارز در سال های اخیر بیاندازیم.


روند قیمت ارز دیجیتال ۰X (زیروایکس)

روند قیمت ارز دیجیتال 0X (زیروایکس)
روند قیمت ارز دیجیتال ۰X (زیروایکس)

همانطور که در نمودار پایین مشاهده می کنید ، روند قیمتی رمز ارز زیروایکس از ابتدای سال ۲۰۱۸ تا کنون آورده شده است . در ابتدای سال ۲۰۱۸ ما شاهد رشد صعودی این ارز دیجیتال و با قیمت ۲.۱۷۸۶۹ دلار هستیم . پس از گذشت زمان مشاهده می شود که این رمز ارز، روند نزولی را طی کرده است . در هنگام نگارش این مقاله ارز دیجیتال زیروایکس به مبلغ هر واحد ۱.۸ دلار معامله می شود .

نمودار قیمتی 0x
نمودار قیمتی ۰x

پس از آشنایی با قیمت این ارز دیجیتال در ادامه مطالب می خواهیم شما را با نحوه خرید این رمز ارز آشنا کنیم .


کجا می توانید ارز دیجیتال زیرو ایکس را خریداری نمایید؟

خرید ارز دیجیتال 0x
خرید ارز دیجیتال ۰x

همان طور که می دانید کاربر برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر، باید به صرافی پشتیبان کننده آن مراجعه کند . ممکن است شما صرافی را انتخاب کنید ولی ارز مورد نظر شما در آن خرید و فروش نشود . و یا با توجه به تحریمات موجود در حال حاضر صرافی آنلاینی را پیدا نکنید که که ارز مورد نظر خود را به تومان خرید کنید . البته بعضی از ارزهای مشهور هستند که امکان خرید آن به تومان و یا پول رایج ایران وجود دارد . اگر شما قادر به پیدا کردن ارز مورد نظر خود نبودید ، می توانید یک ارز دیجیتال رایج مانند بیت کوین ، تتر و یا اتریوم تهیه نمایید و آن را در صرافی معتبر خارجی به ارز مورد نظر خود تبدیل نمایید .

در حال حاضر ارز دیجیتال زیروایکس (ZRX) در بیش از ۲۰۰ صرافی مختلف در دسترس می باشد و امکان خرید آن وجود دارد . اما از میان مهم ترین و مشهورترین صرافی ها می توان به Coinbase Pro ، Binance و BitMax اشاره کرد که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند . در حال حاضراین ارز دیجیتال در برابر گروهی از رمز ارزها مانند بیت کوین ، تتر و اتریوم معامله می شود.

در این قسمت لیستی از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز را برای شما آورده ایم .  برای خرید ارز دیجیتال باید به صرافی پشتیبان کننده ارز مورد نظر مراجعه کنیم . پس از شناخت صرافی های پشتیبان کننده و جمع آوری اطلاعات می توانیم صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنیم . از جمله صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال زیروایکس می توان به صرافی Binance ، Coinbase Pro، OKEx ، HitBTC،  DigiFinex و LOEx اشاره کرد . در اینجا می خواهیم به توضیح کوتاهی در ارتباط با این صرافی ها بپردازیم.

صرافی بایننس (Binance) : صرافی بایننس از جمله بزرگترین و مشهورترین صرافی های دنیاست که روزانه تعداد زیادی ارز دیجیتال در آن خرید و فروش می شود . با توجه به اعتبار و امنیت بالای این صرافی از محبوبیت خاصی در میان کاربران برخوردار است.

صرافی کوین بیس پرو (Coinbase Pro ): این صرافی در سپتامبر سال ۲۰۱۸  عرضه شده است و امکان مبادله تزوس را بر روی پلتفرم خود ایجاد می کند . شما در این صرافی می توانید ارزهای دیجیتالی همانند بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و سایر ارزهای شناخته شده در بازار رمزارزها را خرید و فروش نمایید.

صرافی اوکی اکسچنج (OKEx) : یکی از صرافی هایی که در زمینه ی ارزهای دیجیتال به خرید و فروش رمز ارزها مشغول است ، این صرافیست که به تازگی فعالیت چشمگیری در زمینه عرضه توکن ها بر روی پلتفرم های خود شروع کرده است .

صرافی  HitBTC : از بزرگترین صرافی های شناخته شده در جهان است که روزانه حجم زیادی از معاملات در آن انجام می گیرد. تنها نکته ای که این صرافی را از دیگر صرافی ها متمایز ساخته است ، ساختار آن در طبقه بندی کردن سرمایه هاست.

صرافی دیجی فینکس( DigiFinex ) : از جمله مشهورترین صرافی ها در چین به شمار می رود . که کاربران می توانند در این صرافی به انجام معاملات خود بپردازند.

صرافی LOEX : یکی دیگر از صرافی های های شناخته در حوزه ی ارزهای دیجیتال است که حجم معاملات ترون در آن بالا می باشد .

خوب انتظار می رود تا به اینجا اطلاعاتی را در زمینه صرافی های فعال در حوزه ی رمز ارزها به دست آورده باشید. پس از این به دنبال کسب اطلاعاتی هستیم تا ارز مورد نظر خود را  ذخیره نماییم . برای ذخیره سازی ارز مورد نظر شما نیازمند به کیف پول ها هستید در ادامه مطالب به بررسی کیف پول های این ارز می پردازیم.


آینده ارز دیجیتال زیرو ایکس

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال دشوار است، زیرا عوامل زیادی می‌توانند بر قیمت آن تأثیر بگذارند. با این حال، چند نکته وجود دارد که می‌تواند به شما در درک چشم‌انداز آینده ۰x کمک کند:

  • نقش ۰x در اکوسیستم اتریوم: ۰x یک پروتکل کلیدی در اکوسیستم اتریوم است و با تسهیل تبادل غیرمتمرکز توکن‌های ERC-20، نقشی حیاتی ایفا می‌کند. با رشد محبوبیت اتریوم، تقاضا برای ۰x نیز احتمالاً افزایش خواهد یافت.
  • پذیرش صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX): DEXها به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند، زیرا به کاربران کنترل بیشتری بر دارایی‌های خود و همچنین حریم خصوصی و امنیت بیشتر را ارائه می‌دهند. ۰x یک پلتفرم پیشرو برای DEXها است و با افزایش پذیرش DEXها، تقاضا برای ۰x نیز احتمالاً افزایش خواهد یافت.
  • توسعه‌های آینده: تیم ۰x دائماً در حال کار بر روی بهبود پروتکل و افزودن ویژگی‌های جدید هستند. این پیشرفت‌ها می‌تواند ۰x را جذاب‌تر برای کاربران و توسعه‌دهندگان کند و به نوبه خود منجر به افزایش تقاضا و قیمت توکن ZRX شود.
  • محدودیت‌های کلی بازار: با این حال، لازم به ذکر است که بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی ناپایدار است و قیمت‌ها می‌توانند به شدت در نوسان باشند. عوامل کلان اقتصادی مانند سیاست پولی و مقررات دولتی نیز می‌توانند بر قیمت ۰x تأثیر بگذارند.

در نهایت، آینده ۰x به عوامل متعددی بستگی دارد. با این حال، پتانسیل قابل توجهی برای رشد دارد و ممکن است در سال‌های آینده به یک بازیگر مهم در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تبدیل شود.


کیف پول ارز دیجیتال زیرو ایکس

کیف پول دیجیتالی ارز دیجیتال زیرو ایکس
کیف پول های ارز دیجیتال ۰X

 

اگر اطلاعات کمی از بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید ، مشاهده کردید که هر ارز دیجیتال در کیف پول دیجیتالی مخصوص به خودش نگهداری می شود . در واقع کیف پول ارزهای دیجیتال نقش حساب شما را دارد . شما پول رایج خود را در حساب خود ذخیره می کنید. در واقع کیف پول هم به همین شکل عمل می کند ، شما می توانید با استفاده از کیف پول ارز دیجیتال مورد نظر ، رمز ارز خود را در آن ذخیره و نگهداری کنید.

از جمله کیف پول های پشتیبان کننده ی این ارز دیجیتال می توان کیف پول لجر نانو اس (Ledger Nano S) را نام برد که از جمله امن ترین کیف پول ها برای ذخیره سازی ارز دیجیتال زیروایکس به شمار می رود. این کیف پول تمامی دارایی شما را در شبکه بلاک چین آن ارز ذخیره می کند . تمامی تراکنش ها در دو مرحله به تایید می رسد که این ویژگی باعث بالا بردن امنیت این کیف پول شده است.


چگونه ارز دیجیتال زیروایکس (۰X) خود را به فروش برسانیم ؟

فروش ارز دیجیتال زیروایکس (0X)
فروش ارز دیجیتال زیروایکس (۰X)

در قسمت های قبل این مقاله گفتیم که ارزهای دیجیتال در بستر اینترنت خرید و فروش می شوند . و ما برای فروش ارزهای دیجیتال همانند خرید آن می توانیم به صرافی های آنلاین در سراسر جهان مراجعه کنیم . پس از اینکه صرافی معتبر را پیدا کردید ، باید ببینیم که این ارز دیجیتال در این صرافی خرید و فروش می شود یا خیر، پس از آن اقدام به فروش کنیم. با توجه به تحریماتی که در حال حاضر در کشور ایران وجود دارد ، امکان استفاده از صرافی های خارجی را سخت کرده است . اگر ارز مورد نظر ما در صرافی ها به فروش نمی رسید ، بایستی ارز مورد نظر خود را در ابتدا به استیبل کوین ها تبدیل کنیم و بعد از آن به فروش برسانیم.


سخن پایانی

در این مقاله به شرح مختصری در ارتباط با ارز دیجیتال زیروایکس پرداختیم . گفتیم که این ارز دیجیتال به انجام معاملات غیر متمرکز در بستر بلاک چین اتریوم می پردازد و همچنین رمز ارز۰x یک پروتکل به کمک قراردادهای هوشمند  اتریوم ایجاد کرده است. این ارز دیجیتال اجازه ی معامله توکن های با استاندارد ERC20را در بستر بلاک چین اتریوم می دهد. و به این موضوع اشاره کردیم که که این ارز دیجیتال در صرافی های مطرح دنیا همچون بایننس ، کوین بیس پرو ، اوکی اکسچنج و … در دسترس است. در ادامه بحث از کیف پول Ledger Nano S سخن به میان آمد که به وسیله ی این کیف پول شما می توانید ارز دیجیتال زیروایکس خود را ذخیره و در بازار ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاری بپردازید.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز دیجیتال زیروایکس چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امین
3 سال قبل

ارز zrx برای هلد کردن خوب است؟

اشکان
3 سال قبل

آینده ارز ۰x چه قیمتی است.

مهنیا
3 سال قبل

تشکر

مهدی
3 سال قبل

]چگونه می توانم مطمئن بشوم که ارز ۰x-zrx جهت سرمایه گذاری مناسبه ؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مهدی
3 سال قبل

باید فاندامنتال و تکنیکال را مورد بررسی قرار دهید

جواد
3 سال قبل

امیر بندعلی از پایه گزارن ارز ۰x ایرانیه؟

لیلا
3 سال قبل

زیر و ایکس بهتره یا تزوس ؟ لطفا توضیح بدید؟

تیم محتوا
پاسخ به  لیلا
3 سال قبل

اهداف پروژه ها متفاوت است .ولی هردو برای سرمایه گذاری مناسب هستند

پویا
3 سال قبل

خیلی عالی توضیح دادید متشکرم

جعفر
3 سال قبل

ممکنه ارز دیجیتال زیروایکس پامپ بشه

فرشاد
3 سال قبل

احراز دوریت در صرافی zero x واجب است؟

نیکو
3 سال قبل

تشکر از محتوای خوب شما

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده