آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه عاملی موجب افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟

چه عاملی موجب افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟

چه عاملی موجب افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟

یک تحلیل‌گر تحقیقات سرمایه گذاری در صرافی مشتقات رمز ارز BitMEX اذعان داشت که ممکن است دلیل اصلی مثبت بودن تاثیر انتقال اتریوم به گواه سهام بر توکن این شبکه، این باشد که اتریوم برای سرمایه گذاران طرفدار ییلد، جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

به گزارش زوم ارز، استیکینگ اتریوم، با راه اندازی چین بیکن در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ ممکن شد. کسانی که به استیک کردن توکن اتریوم خود روی آورند، می‌توانند تا حدود ۴ درصد ییلد کسب کنند.

این تحلیل‌گر باور دارد که احتمالا مرج اتریوم، ییلد استیک را افزایش خواهد داد؛ چرا که بخشی از هزینه کارمزد به استیک کنندگان اعطا خواهد شد. این امر، ایده‌ی کسب درآمد از طریق استیک کردن اتریوم را جذاب‌تر می‌سازد.

تاکنون، توکن‌های استیک شده قفل شده‌اند و سرمایه گذاران امکان برداشت آن‌ها بلافاصله پس از ارتقا مورد انتظار مرج را نخواهند داشت. با این وجود، انتقال بسیار مورد انتظار اتریوم به گواه سهام، منجر به افزایش اطمینان بیشتر در بین استیک کنندگانی که در آینده برنامه‌هایی برای فروش توکن‌های خود دارند، خواهد شد. بنابراین، احتمالا پس از مرج سرمایه گذاران بیشتری دارایی خود را استیک خواهند کرد.

علاوه بر آن، همانطور که نهاد تحقیقاتی BitMEX اشاره کرد، ممکن است محصولات سرمایه گذاری بر پایه اتریوم، ارائه‌ی ییلد پس از ارتقا را انتخاب کنند.

در عین حال، این تحلیل‌گر اذعان داشت که عوامل کاهش تورم و افت شدید مصرف انرژی، قابلیت افزایش قیمت اتریوم به میزان چشم‌گیر را نخواهد داشت.

انتظار می‌رود که تا کمتر از دو هفته دیگر، ارتقا مرج انجام شود. همانطور که توسط U.today گزارش شد، اخیرا ایتن بوچمن، بنیان‌گذار کاسموس، این رویداد را به عنوان اتفاقی بزرگ برای صنعت توصیف کرد.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده