آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: ما در ابتدای مرحله رکود آلت کوین هستیم

تحلیلگر: ما در ابتدای مرحله رکود آلت کوین هستیم

تحلیلگر: ما در ابتدای مرحله رکود آلت کوین هستیم

به گزارش زوم ارز، به گفته مهمترین تحلیلگر ارزهای دیجیتال، کریپتو تونی، ما در ابتدای مرحله افسردگی آلتکوین هستیم. تونی حساب‌های دیگری را که می‌گفتند آلت‌کوین‌ها معکوس می‌شوند، رد کرد و به کاربران توصیه کرد که آنها را نادیده بگیرند.

تونی در توضیح وضعیت فعلی بازار به برگه تقلب وال استریت، توصیف معروف روانشناسی چرخه بازار اشاره کرد. بر اساس برگه تقلب، مرحله افسردگی زمانی است که بسیاری از شرکت کنندگان تمایل دارند از پتانسیل سرمایه گذاری خود چشم پوشی کنند، با این فرض که همه چیز از دست رفته است. معمولاً قبل از شروع افزایش قیمت‌ها، به انتهای بازار نزولی می‌رسد.

تونی با استفاده از شاخص های اضافی، از جمله قدرت اتریوم در برابر بیت کوین، ارزش بازار آلتکوین، تسلط بیت کوین و شاخص دلار، وضعیت فعلی بازار را بیشتر توضیح داد. تونی خاطرنشان کرد که با مقایسه قدرت اتریوم در برابر بیت کوین، نمودار فصلی نشان می دهد که بازار همچنان نزولی است.

با استفاده از داده های Total3 به عنوان یک شاخص، تونی خاطرنشان کرد که آلت کوین ها قبل از شروع یک برگشت صعودی، پتانسیل پایین تری را دارند. این به دلیل احساسات صعودی موجود در کل ارزش بازار آلتکوین است. تونی همچنین نشان داد که تسلط بیت کوین همچنان صعودی است و تا زمانی که تغییر کند، افزایش آلت کوین منتظر خواهد ماند. به گفته این تحلیلگر، پایین بودن آلت کوین ها پس از معکوس شدن ساختار تسلط بیت کوین تایید می شود.

با توجه به شاخص دلار، تونی خاطرنشان کرد که یک دلار قوی رشد بازار کریپتو را کاهش می دهد. از این رو، او خاطرنشان کرد که دلار در حال حاضر قوی است و تا زمانی که وضعیت معکوس نشود، بازار کریپتو شاهد بازگشتی نخواهد بود.

بازار آلت‌کوین‌ها یک فصل نزولی طولانی‌مدت را در طی مراحل مختلف خود تحمل کرده است. ورود به مرحله افسردگی حاکی از آن است که بازار از رضایت، اضطراب، انکار، وحشت، تسلیم و عصبانیت عبور کرده است. این نشان می دهد که بازار به پایان فصل خرسی نزدیک تر از شروع آن است. با این حال، تونی تأکید می‌کند که برخلاف تصور عمومی، هنوز مقداری حرکت نزولی در بازار قبل از یک چرخش کلی وجود دارد.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده