آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هدف جدید ناشر استیبل کوین USDC Circle: عرضه اولیه عمومی در سال ۲۰۲۴👨‍🚀

هدف جدید ناشر استیبل کوین USDC Circle: عرضه اولیه عمومی در سال 2024

هدف جدید ناشر استیبل کوین USDC Circle: عرضه اولیه عمومی در سال ۲۰۲۴👨‍🚀

به گزارش زوم ارز،

به گزارش بلومبرگ، شرکت Circle که ناشر استیبل کوین USDC با ارزش بازاری بیش از ۲۴ میلیارد دلار می‌باشد، در حال بررسی عملیات عرضه عمومی (IPO) در سال ۲۰۲۴ است.

منابع ناشناس گزارش‌دهنده بلومبرگ اعلام کرده‌اند که Circle با مشاوران خود در مورد امکان انجام یک IPO مشورت نموده است. مشخص نیست که Circle به دنبال ارزش‌گذاری دقیق در IPO چه میزان علاقه دارد، اما زمانی که در تلاش برای تبدیل به یک شرکت عام سهامی (Publicly Traded Company) در سال ۲۰۲۲ از طریق یک معامله با SPAC به نام Concord Acquisition Corp. عمل کرد، ارزش آن ۹ میلیارد دلار بود.

در سال ۲۰۲۱، Circle با موافقت با یک SPAC به نام Concord Acquisition Corp. قراردادی برای عرضه عمومی به صورت عملیاتی به امضا رساند، اما این ترتیب در نهایت موفق نشد. یکی از نمایندگان Circle به بلومبرگ اظهار کرد: “تبدیل به یک شرکت عام در ایالات متحده بخشی از آرزوهای استراتژیک Circle بوده است و ما در مورد شایعات نظری ارائه نمی‌دهیم.”

سرمایه‌گذاران Circle شامل شرکت‌های مالی بزرگی مانند Goldman Sachs، Fidelity و BlackRock می‌شوند. ارزش بازاری استیبل کوین USDC، که در یک نقطه‌ای به نزدیکی ۵۶ میلیارد دلار رسیده بود، در ژوئن ۲۰۲۲ تا حد زیادی کاهش یافت.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده