آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Uniswap، در صدر لیست مشتریان سولانا قرار می‌گیرد!

Unswap، در صدر لیست مشتریان سولانا قرار می‌گیرد! 🤨

Uniswap، در صدر لیست مشتریان سولانا قرار می‌گیرد!

به گزارش زوم ارز، صرافی غیرمتمرکز سولانا به عنوان یک جایگاه برجسته در حجم معاملات روزانه، از Uniswap V3 که مبتنی بر اتریوم است، معروف است.

بر اساس داده‌های SolanaFloor که توسط Step Finance ارائه شده است، این صرافی با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵۱۹.۸ میلیون دلار، جایگاه اول را در زنجیره‌های بلاکچین به خود اختصاص داده است.

رهبر جدید ظاهر شد

صعود مشتری به بالای رتبه‌بندی DEX، به قدرت رو به رشد اکوسیستم سولانا شهادت می‌دهد. با حجم معاملاتی بیش از نیم میلیارد دلار، به نسبت Uniswap V3 که در همان بازه زمانی ۵۱۰ میلیون دلار ثبت کرده است، تفاوت کمی وجود دارد.

پس از رتبه سوم، ما شاهد حضور کیف پول کومودو هستیم، یک پلتفرم غیرمتمرکز که حجم معاملاتی معادل ۲۱۶ میلیون دلار دارد و فقط ۱۰ سکه را در فهرست خود قرار داده است.

Orca نیز با عرضه‌های غیرمتمرکز خود به جایگاه چهارم دست یافته است و حجم معاملاتی برابر با ۱۸۴ میلیون دلار را به ثبت رسانده است.

در حال گسترش اکوسیستم با ایردراپ

مشتری ۳۱ ژانویه را به عنوان زمان رسمی برای ایردراپ توکن JUP تعیین کرده است. این رویداد قرار است ۱ میلیارد توکن JUP را بین تقریباً یک میلیون کاربر واجد شرایط Solana DeFi توزیع کند.

توزیع نشانه‌ها به کاربران بستگی به سطح تعامل آنها با پلتفرم مشتری دارد، از جمله معیارهایی مانند حجم معاملات انجام‌شده و فراوانی تعامل با پلتفرم.

علاوه بر این، مشتری در حال آماده‌سازی برای معرفی یک میم سکه جدید است که به عنوان یک آزمایش عملی برای سکوی پرتاب تازه توسعه یافته آنها عمل می‌کند. لازم به ذکر است که این ابتکار سکه میم از ابتکار توکن JUP متمایز است و محصول اصلی مشتری نیست.

JUP airdrop تنها مرحله اول یک طرح گسترده برای توزیع نیمی از کل عرضه JUP به جامعه است، با ایردراپ های اضافی و تخصیص برای مشارکت کنندگان، ذخایر و منابع نقدینگی که برای آینده برنامه‌ریزی شده است.


منبع: u.today 


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده