آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش قیمت توکن تون (TON) ممکن است در پشت نات کوین ادامه یابد

افزایش 0.81 درصدی قیمت تون کوین برخلاف کاهش 42.55 درصدی حجم معاملات

افزایش قیمت توکن تون (TON) ممکن است در پشت نات کوین ادامه یابد

به گزارش زوم ارز، قیمت تون کوین (TON) در تلاش است تا به سطح مقاومت بحرانی بالایی برسد، اما احتمال ورود Notcoin ممکن است این منجر به تغییراتی در بازار شود.

برای خرید و فرش نات کوین می توانید از صرافی ها اقدام کنید. سرمایه‌گذارانی که به افزایش سود علاقه‌مند هستند، می‌توانند با حمایت خود، روند صعودی توکن TON را تثبیت کنند.

Toncoin از سقوط در امان است

قیمت توکن کوین (TON) از اخیر به نسبت صعودی پیشروی کرده است، که این وضعیت سودآوری را برای معامله گران این ارز دیجیتال به همراه داشته است. TON نماد اصلی یک بازی وب ۳ که در بلاکچین اجرا می‌شود، به ثبات رسیده است. در طول هفته گذشته، آلتکوین با نام نشانی NOT، به بالای ۲۲۰ درصد رشد کرده است. این افزایش نیز باعث افزایش امیدواری در میان افرادی شده‌است که ارزش ارز دیجیتال TON را می‌دانند.

بازار در حال صعود مثبت است و همچنین واگرایی متوسط متحرک همگرایی (MACD) نیز به همین روال پیروی می‌کند. MACD یک شاخص حرکتی است که بر اساس رابطه بین دو میانگین متحرک قیمت دارایی عمل می‌کند و به تشخیص سیگنال‌های خرید و فروش کمک می‌کند.

خطوط MACD، سیگنال و هیستوگرام برای اندازه‌گیری جهت و پویایی بازار به کار می‌روند.

در اینجا یک علامت در نقطه بالای یک تلاقی صعودی قرار دارد که نشان‌دهنده احتمال افزایش بیشتر می‌باشد. هنگامی که نوارهای هیستوگرام به رنگ سبز درآمده، این احتمال تایید خواهد شد.

تونMACD. منبع: TradingView
تونMACD. منبع: TradingView

ثانیاً، خوش‌بینی نیز از ناکسان به دنبال عدم بهره‌وری حدس زده از طرف دارندگان TON است. با تحلیل آدرس‌های فعال بر اساس سودآوری، می‌توان نکته‌ای را مشاهده نمود که در حال حاضر کمتر از ۱۹ درصد از سرمایه‌گذاران شرکت‌کننده سودآور هستند.

آدرس‌های فعال تون بر اساس سودآوری. منبع: IntoTheBlock
آدرس‌های فعال تون بر اساس سودآوری. منبع: IntoTheBlock

سرمایه‌گذاران به دنبال کسب سود در معاملات شبکه هستند و این را با هدف اطمینان از سود خود انجام می‌دهند. اما به دلیل عدم آشنایی آنها با شبکه، تلاش می‌کنند تا هر آسیبی که ممکن است وارد کنند را به حداقل ممکن کاهش دهند.

تون دوباره در معرض دید است

اگر تونکوین از مسیری که فعال است پیروی کند، قرار است یک رالی رو به راه شود. با تغییر دستی در قیمت تون و رسیدن به ۶.۶ دلار، ممکن است بتواند از مرز ۷.۰ دلار عبور کند. این مقاومت در طول چند هفته‌ای بوده که منجر به کاهش آلتکوین شده است.

یک واقعه ناگوار ممکن است باعث افزایش سریع قیمت در بازار شود و موجب افتخار موجودیت های مالی گردد. در حال حاضر، آندلاین با ۷.۶ دلار به بیشترین ارزش تاریخی خود دست یافته است و اگر نیرومندی پایدار آن را به صورت پایدار حفظ کند، نرخ Toncoin ممکن است یک ارزش جدید بالای ۷.۶ دلار شکل گیرد.

تحلیل قیمت تونکوین. منبع: TradingView
تحلیل قیمت تونکوین. منبع: TradingView

با این وجود، اگر TON دوباره زیر شکست ۷.۰ دلار بیفتد، این روند صعودی را از دست خواهد داد. با پشتیبانی اصلی در سطح ۶.۵ دلار، قیمت Toncoin هرگز نمی‌تواند به بالاترین سطح خود برسد و در مقابل نزول آلتکوین آسیب پذیر خواهد بود. به همین دلیل، توجه به تز صعودی بی‌معنی خواهد بود.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

·         tonچیست

·         قیمت ton امروز به تومان

·         تحلیل ton امروز

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده