لایت فارکس

تحلیل تون کوین TON

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال TON را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت TON را مشاهده کنید.

تحلیل تون کوین TON امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز TON در طی یک ماه گذشته رشد قیمت خوبی داشت. این ارز با حمایت خریدارانش، از کانال رنج خارج شد و با شکست پرقدرت مقاومت رند ۱.۵۰ دلار، در مرحله اول تا هدف ۲ دلار افزایش قیمت داشت. بازگشت و پولبک به حمایت ۱.۶۲ دلار موجب ایجاد موج جدیدی از تقاضا در این ارز شد و قیمت آن را بالای عدد ۲ دلار رساند. با شکست کامل مقاومت ۲ دلار، قیمت این ارز به بالاترین سطح ۹ ماه گذشته رسید و در محدوده ۲.۵۰ دلار واکنش منفی صورت گرفت. این ارز در تایم فریم روزانه روند کاملا صعودی دارد، اما به دلیل واکنش منفی شدیدی که به مقاومت ۲.۶ دلار نشان داده است، می تواند مدتی در محدوده ۲ دلار روند رنجی به خود بگیرد. پس انتظار داریم که برای کوتاه مدت روند این ارز روی سطوح حمایتی مشخص شده رنج باشد، تا در صورت ایجاد شرایط مساعد، مجددا انتظار رشد برای تست شکست مقاومت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 1 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز TON در یک ماه گذشته روند رنج خود را ادامه داد. در تایم فریم پایین برای این ارز یک مقاومت داینامیک در نظر گرفته شده بود، که به هیچ عنوان شکسته نشد و موجب کف پایین تر تا محدوده ۱.۱۰ دلار شد. در این ناحیه مجددا تقاضا بالا رفت و از این محدوده رشد ۴۰ درصد در قیمت این ارز را شاهد بودیم. به دلیل حضور قیمت در کانال رنج، مقاومت هم با وانش منفی همراه شد و در قیمت ۱.۵۰ دلار شاهد سیو سود خریداران کوتاه مدت بودیم. خریداران در تلاش هستند تا قیمت این ارز را بالای ۱.۵۰ دلار برگردانند که در صورت تثبیت قیمت روی این محدوده، می توانیم انتظار این را داشته باشیم که رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۲ دلار را ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 4 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۷ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز TON یک ماه گذشته را در روند رنج سپری کرد و قیمت آن بین سطوح حمایت مقاومت مشخص شده روی نمودار در نوسان است. یک حمایت در محدوده ۱.۲۶ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود که برخورد اولیه به این محدوده واکنش مثبت به همراه داشته است، اما قدرت کندل روزانه امروز برای رشد قیمت کافی نیست و باید منتظر حجم گرفتن معاملات برای تایید واکنش باشیم. ما همچنین می توانیم در تایم فریم ۴ ساعته یک مقاومت داینامیک در نظر بگیریم. شکست این مقاومت در صورتی که با شکست مقاومت ۱.۳۶ دلار همراه باشد، می تواند نشانه تغییر روند در تایم ۴ ساعته و رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۱.۵۰ دلار باشد. البته در این شرایط نباید بازگشت سریع به سمت حمایت را شاهد باشیم. در غیر اینصورت حمایت می تواند شکسته شود و قیمت را به سطوح پایین تری برگرداند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 7 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۱۰ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز TON در یک ماه گذشته مطابق انتظار، کاهش قیمت داشت و هیچ تلاشی برای تغییر روند و شکست مقاومت ۲.۴۶ دلار برای این ارز ایجاد نشد. موج نزولی باعث شکست حمایت رند ۲ دلار و حمایت کف کانال صعودی شد. با تبدیل شدن این سطح به مقاومت، بعد از پولبک به قیمت ۲ دلار، ریزش قیمت تقریبا تا عدد رند ۱ دلار یعنی به میزان ۵۰ درصد دیگر ادامه داشته است و در محدوده ۱ دلار تقاضا برای رشد قیمت مجددا ایجاد شده است.

به وضوح می توانیم روند رنجی را در تایم فریم هفتگی برای این ارز ببینیم. همچنین پتانسیل تشکیل روند رنج در تایم فریم روزانه نیز وجود دارد. اگر مقاومت ۱.۴۵ دلار همچنان مانع از رشد قیمت شود، حمایت معتبر این ارز در محدوده ۱.۲۵ دلار در نظر گرفته شده است. برای تغییر روند، نیاز است که سقف کانال نزولی ارز TON در محدوده ۱.۴۵ دلار پر قدرت شکسته شود. در این صورت می توانیم هدف بعدی را در محدوده ۱.۶۲ دلار در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 10 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز TON در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت و حمایت کف کانال صعودی خود را شکست. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، سقف مقاومتی که باعث واکنش منفی اصلی شده، مانند یک گنبد شکل گرفته است. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم روزانه نزولی است و همچنین محدوده رند ۲ دلار تبدیل به مقاومت شده است، انتظارات کاهشی حداقل تا محدوده ۱.۶۷ الی ۱.۶۵ دلار ادامه دارد و ممکن است در این ناحیه واکنش مثبت مشاهده شود. اما حمایت اصلی در محدوده ۱.۳۰ الی ۱.۲۰ دلار خواهد بود. همچنین برای بررسی دقیق تر نوسانات قیمت، می توانیم یک کانال نزولی در نظر بگیریم. در صورت شکست سقف کانال، می توانیم انتظار تشکیل یک روند رنج بین حمایت ۱.۶۳ الی ۲ دلار را برای هفته های آینده داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 13 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در طی یک ماه گذشته روند رنج ارز TON ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز بدون برخورد به حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، به نوسانات خود ادامه داد. کف کانال صعودی این ارز شکسته شده است و دوباره حمایت ۲ دلار می تواند تست شود. اگر این حمایت توسط کندل روزانه قوی شکسته شود، روند کوتاه مدت این ارز می تواند نزولی شود و پتانسیل کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت ۱.۴۱ الی ۱.۴۴ دلار وجود خواهد داشت. در اینصورت روند این ارز می تواند داخل یک کانال نزولی قرار بگیرد. یک مقاومت داینامیک یا خط روند نزولی روی نمودار در نظر گرفته شده است. تنها در صورت شکست این مقاومت به همراه مقاومت ۲.۴۶ دلار، می توانیم انتظار صعودی شدن روند کوتاه مدت و حرکت به سمت مقاومت ۲.۶۳ الی ۲.۷۵۸ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 16 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز TON در طی یک ماه گذشته روند رنج خود را داخل کانال‌های مشخص شده ادامه داده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۲.۲۶ دلار در حال معامله شدن می‌باشد، و با توجه به واکنش مثبتی که به کف کانال صعودی مشاهده شده است، در صورتی که قیمت این ارز با تلاش خریداران بالای محدوده ۲.۴۶ دلار برگردد، می‌توانیم انتظار رشد قیمت و تغییر روند در تایم فریم روزانه را داشته باشیم. در این صورت اهداف مشخص شده در میدلاین کانال یعنی محدوده ۲.۶۵ الی ۲.۹۰ دلار و حتی محدوده رند ۳ دلار در دسترس خواهد بود. همچنین در صورت مساعد بودن شرایط بازار، پتانسیل شکست مقاومت بالا خواهد بود. بنابراین در صورت شکست، می‌توانیم انتظار اهداف بالاتری را از این ارز برای میان مدت داشته باشیم. تحلیل قبلی این ارز همچنان پابرجا می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 16 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز TON در تایم فریم بلند مدت روندی رنجی دارد. با شروع معاملات این ارز در قیمت رند ۲ دلار، در روزهای اولیه لیست شدن در صرافی رشد خیره کننده ای ثبت شد، و بیش از ۳۰۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. اما در ادامه ریزش شدیدی داشت، و ATL این ارز در قیمت ۰.۷۴۸۲ دلار ثبت شده است. سپس یک کانال صعودی میان مدت تشکیل داده است، و مجدداً با حمایت خوب خریداران، مقاومت رند ۲ دلار به حمایت تبدیل شده است. این حمایت اکنون دقیقاً با کف کانال صعودی همپوشانی پیدا کرده است، و از بالا نیز یک مقاومت داینامیک مانع از ادامه رشد قیمت شده است.

این نوسانات به شکل الگوی مثلث صعودی ظاهر شده است، و در صورت شکست سقف الگو، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا اهداف بالاتر ادامه داشته باشد. مقاومت‌هایی که به عنوان اهداف میان مدت در نظر گرفته شده است، در قیمت‌های ۳.۷۵، ۳.۹۱ و محدوده ۴.۴۳ دلار می‌باشد، که این سطوح در سقف کانال صعودی و بالاتر از آن برای شکست احتمالی سقف در نظر گرفته شده است. اما اهداف کوتاه مدت نیز در صورت تایید الگو، در محدوده‌های ۲.۶۲ الی ۲.۷۵ دلار و محدوده رند ۳ دلار در نظر گرفته شده است.

این ارز در کوتاه مدت به دلیل نبود تقاضا در حال اصلاح به سمت حمایت رند ۲ دلار است. تا زمانی که این محدوده حمایت حفظ شود، پتانسیل تقاضا برای رسیدن به اهداف مشخص شده را دارد. اما در سناریو نزولی و در صورت اصلاح بیشتر قیمت‌ها در بازار و با شکسته شدن کف کانال صعودی، کاهش قیمت می‌تواند تا کف موج صعودی تایم روزانه یعنی محدوده ۱.۲۰ الی ۱.۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 20 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
من جعفر هستم. تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده