آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل تون کوین TON

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال TON را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت TON را مشاهده کنید.

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زومرزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز تن کوین در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. دوستان دقیقاً طبق انتظار و تحلیلی که داشتیم قیمت در حال حرکت است خدمتتان عرض کردیم که محدوده‌های باکس قرمز را به عنوان مقاومت و باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر داریم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با اولین محدوده مقاومتی شروع به اصلاح کرده و مجدد در محدوده باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته است و مدتی قیمت در آن ناحیه به صورت رنج حرکت کرده و تا اینکه باکس قرمز به طرف بالا شکسته شده است و ما نیز در ادامه محدوده‌های مقاومتی بعدی را مشخص کرده ایم.
دوستان در ادامه قیمت در طی رشد که انجام داده، به هدف اول و دوم دست یافته و بعد از بریک مقاومت دوم اگر به تایم فریم روزانه برویم شاهد تشکیل پولبک بوده‌ایم و با شکل‌گیری یک الگوی صعودی، مجدد قیمت رو به رشد کرده و در حال حاضر انتظار داریم قیمت به هدف بعدی نیز دست یابد. توجه داشته باشید به این نکته که مقاومت آخر اهمیت بالایی را دارد و برای رشد‌های بیشتر نیازمند آن هستیم که تثبیت را بالاتر از آن ناحیه ببینیم، نکته دیگر آنکه اگر در محدوده مقاومت آخر شاهد تشکیل الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت این ارز وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید .موفق و پرسود باشید.

تحلیل TON امروز 25 فروردین 1403
تحلیل TON امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زومرزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز تن کوین در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم می‌بایست خدمتتان عرض کنیم که محدوده‌های باکس قرمز را به عنوان مقاومت و باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر داریم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با اولین محدوده مقاومتی شروع به اصلاح کرده و مجدد در محدوده باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته است و مدتی قیمت در آن ناحیه به صورت رنج حرکت کرده و تا اینکه باکس قرمز به طرف بالا شکسته شده است و ما نیز در ادامه محدوده‌های مقاومتی بعدی را مشخص کرده ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت رشد بسیار خوبی را تجربه کرده و بعد از برخورد با مقاومت سوم، با تشکیل یک شدو بلند به آن ناحیه واکنش نشان داده و اگر به تایم فریم روزانه برویم ،شاهد شکل‌گیری کندل‌های قرمز رنگ نیز هستیم، که آنها را عنوان پولبک به مقاومت دوم می‌دانیم. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر الگوهای صعودی شکل بگیرند، قیمت می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و باکس‌های قرمز بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید .موفق و پرسود باشید.

تحلیل TON امروز 26 اسفند 1402
تحلیل TON امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه،با تحلیل ارز تون کوین در تایم فریم هفتگی در کنارتان هستیم. دوستان تحلیلمان نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست و دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم قیمت در حال حرکت است.همانطور که مشاهده می‌کنید طی آخرین موج صعودی که این ارز تشکیل داده، به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار دارد، رسیده و بعد از آن شروع به اصلاح کرده و سپس در ناحیه باکس سبز که به عنوان ناحیه تقاضا رسم کرده‌ایم، مورد حمایت قرار گرفته و مجدد تا باکس قرمز رنگ، شاهد رشد قیمت این ارز بوده‌ایم.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ یک تریدینگ رنج تشکیل شده است و انتظار داریم که قیمت بین این دو ناحیه به صورت رنج حرکت کند. اما به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته ایم و در آنجا نیز در محدوده مستطیل آبی رنگ هم یک تریدینگ جدید مشاهده می‌شود. نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که در تریدینگ رنج تایم روزانه ،شکست از هر طرف رخ دهد، به دنباله مسیر همان بریک و شکست ،احتمال شکست باکس قرمز یا باکس سبز بالا می‌رود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید .موفق و پرسود باشید.

تحلیل TON امروز 28 بهمن 1402
تحلیل TON امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل تون کوین TON امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۳۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه،با تحلیل ارز تون کوین در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید طی آخرین موج صعودی که این ارز تشکیل داده، به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر ما قرار دارد، رسیده و بعد از آن شروع به اصلاح کرده و سپس در ناحیه باکس سبز که به عنوان ناحیه تقاضا رسم کرده‌ایم، مورد حمایت قرار گرفته و مجدد تا باکس قرمز رنگ، شاهد رشد قیمت این ارز بوده‌ایم.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ یک تریدینگ رنج تشکیل شده است و انتظار داریم که قیمت بین این دو ناحیه به صورت رنج حرکت کند. اما به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته ایم و در آنجا نیز در محدوده مستطیل آبی رنگ هم یک تریدینگ جدید مشاهده می‌شود. نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که در تریدینگ رنج تایم روزانه ،شکست از هر طرف رخ دهد، به دنباله مسیر همان بریک و شکست ،احتمال شکست باکس قرمز یا باکس سبز بالا می‌رود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل TON امروز 30 دی 1402
تحلیل TON امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل تون کوین TON امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه زوم ارزی‌های عزیز ارز تن کوین را در تایم فریم هفتگی مورد تحلیل و بررسی قرار داده‌ایم لطفاً همراه ما باشید همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز در این تایم فریم صعودی می‌باشد ، توجه داشته باشید که محدوده باکس قرمز یک مقاومت مهم و ماژور میباشد که همانطور که مشاهده می‌کنید به محض برخورد قیمت به آن محدوده ، ما شاهد نزولی شدن آن بوده‌ایم و محدوده باکس سبز یک حمایت معتبر می‌باشد که، تا زمانی که حفظ شود روند این ارز نزولی نخواهد بود.
نکته دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که ، تشکیل یک تریدینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز محتمل است.

تحلیل TON امروز 2 دی 1402
تحلیل TON امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۷ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز TON در بازه زمانی روزانه به سقف قبلی خودش رسید و رشد خوبی در ماه اخیر داشت و به ناحیه عرضه برخورد کرد و در تایم روزانه یک خط روند صعودی دارد که اگر شکسته شود با توجه به اینکه به ناحیه عرضه برخورد کرده است می‌تواند به سمت پایین حرکت کند و ناحیه های حمایتی که پیش روی خودش دارد قیمت ۲.۰۴۱ دلار و ناحیه بعدی ۱.۶۷۳ دلار است که این دو ناحیه حمایتی و تقاضا می‌تواند جلوی ریزش این رمز ارز را بگیرد و به سمت بالا قیمت را حرکت دهد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل تون کوین TON امروز 27 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز TON در یک ماه گذشته روند اصلاحی داشت. قیمت این ارز بعد از واکنش به مقاومت محدوده ۲.۵ دلار، وارد اصلاح شد و دقیقا به حمایت محدوده ۱.۹۰ دلار واکنش مثبت خوبی نشان داد. یک مقاومت مینور در محدوده ۲.۱۰ دلار در نظر گرفته شده است که برخوردها در چند روز گذشته با واکنش منفی همراه بوده است. اما به دلیل اینکه در تایم بالاتر روند صعودی است، اگر کندل ۴ ساعته بالای این مقاومت بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که با شکست این سطح رشد قیمت تا سقف قبلی ادامه داشته باشد و می توانیم شاهد تست مجدد مقاومت ۲.۵۰ دلار باشیم. دو حمایت دیگر در صورت واکنش منفی و ادامه موج اصلاحی در محدوده های ۱.۶۴ و ۱.۴۱ دلار در نظر گرفته شده است. این سطوح می توانند با واکنش مثبت وتقاضای بالا همراه باشند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 29 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز TON در طی یک ماه گذشته رشد قیمت خوبی داشت. این ارز با حمایت خریدارانش، از کانال رنج خارج شد و با شکست پرقدرت مقاومت رند ۱.۵۰ دلار، در مرحله اول تا هدف ۲ دلار افزایش قیمت داشت. بازگشت و پولبک به حمایت ۱.۶۲ دلار موجب ایجاد موج جدیدی از تقاضا در این ارز شد و قیمت آن را بالای عدد ۲ دلار رساند. با شکست کامل مقاومت ۲ دلار، قیمت این ارز به بالاترین سطح ۹ ماه گذشته رسید و در محدوده ۲.۵۰ دلار واکنش منفی صورت گرفت. این ارز در تایم فریم روزانه روند کاملا صعودی دارد، اما به دلیل واکنش منفی شدیدی که به مقاومت ۲.۶ دلار نشان داده است، می تواند مدتی در محدوده ۲ دلار روند رنجی به خود بگیرد. پس انتظار داریم که برای کوتاه مدت روند این ارز روی سطوح حمایتی مشخص شده رنج باشد، تا در صورت ایجاد شرایط مساعد، مجددا انتظار رشد برای تست شکست مقاومت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 1 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز TON در یک ماه گذشته روند رنج خود را ادامه داد. در تایم فریم پایین برای این ارز یک مقاومت داینامیک در نظر گرفته شده بود، که به هیچ عنوان شکسته نشد و موجب کف پایین تر تا محدوده ۱.۱۰ دلار شد. در این ناحیه مجددا تقاضا بالا رفت و از این محدوده رشد ۴۰ درصد در قیمت این ارز را شاهد بودیم. به دلیل حضور قیمت در کانال رنج، مقاومت هم با وانش منفی همراه شد و در قیمت ۱.۵۰ دلار شاهد سیو سود خریداران کوتاه مدت بودیم. خریداران در تلاش هستند تا قیمت این ارز را بالای ۱.۵۰ دلار برگردانند که در صورت تثبیت قیمت روی این محدوده، می توانیم انتظار این را داشته باشیم که رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۲ دلار را ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 4 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۷ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز TON یک ماه گذشته را در روند رنج سپری کرد و قیمت آن بین سطوح حمایت مقاومت مشخص شده روی نمودار در نوسان است. یک حمایت در محدوده ۱.۲۶ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود که برخورد اولیه به این محدوده واکنش مثبت به همراه داشته است، اما قدرت کندل روزانه امروز برای رشد قیمت کافی نیست و باید منتظر حجم گرفتن معاملات برای تایید واکنش باشیم. ما همچنین می توانیم در تایم فریم ۴ ساعته یک مقاومت داینامیک در نظر بگیریم. شکست این مقاومت در صورتی که با شکست مقاومت ۱.۳۶ دلار همراه باشد، می تواند نشانه تغییر روند در تایم ۴ ساعته و رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۱.۵۰ دلار باشد. البته در این شرایط نباید بازگشت سریع به سمت حمایت را شاهد باشیم. در غیر اینصورت حمایت می تواند شکسته شود و قیمت را به سطوح پایین تری برگرداند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 7 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۱۰ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز TON در یک ماه گذشته مطابق انتظار، کاهش قیمت داشت و هیچ تلاشی برای تغییر روند و شکست مقاومت ۲.۴۶ دلار برای این ارز ایجاد نشد. موج نزولی باعث شکست حمایت رند ۲ دلار و حمایت کف کانال صعودی شد. با تبدیل شدن این سطح به مقاومت، بعد از پولبک به قیمت ۲ دلار، ریزش قیمت تقریبا تا عدد رند ۱ دلار یعنی به میزان ۵۰ درصد دیگر ادامه داشته است و در محدوده ۱ دلار تقاضا برای رشد قیمت مجددا ایجاد شده است.

به وضوح می توانیم روند رنجی را در تایم فریم هفتگی برای این ارز ببینیم. همچنین پتانسیل تشکیل روند رنج در تایم فریم روزانه نیز وجود دارد. اگر مقاومت ۱.۴۵ دلار همچنان مانع از رشد قیمت شود، حمایت معتبر این ارز در محدوده ۱.۲۵ دلار در نظر گرفته شده است. برای تغییر روند، نیاز است که سقف کانال نزولی ارز TON در محدوده ۱.۴۵ دلار پر قدرت شکسته شود. در این صورت می توانیم هدف بعدی را در محدوده ۱.۶۲ دلار در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 10 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز TON در طی یک ماه گذشته روند نزولی داشت و حمایت کف کانال صعودی خود را شکست. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، سقف مقاومتی که باعث واکنش منفی اصلی شده، مانند یک گنبد شکل گرفته است. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم روزانه نزولی است و همچنین محدوده رند ۲ دلار تبدیل به مقاومت شده است، انتظارات کاهشی حداقل تا محدوده ۱.۶۷ الی ۱.۶۵ دلار ادامه دارد و ممکن است در این ناحیه واکنش مثبت مشاهده شود. اما حمایت اصلی در محدوده ۱.۳۰ الی ۱.۲۰ دلار خواهد بود. همچنین برای بررسی دقیق تر نوسانات قیمت، می توانیم یک کانال نزولی در نظر بگیریم. در صورت شکست سقف کانال، می توانیم انتظار تشکیل یک روند رنج بین حمایت ۱.۶۳ الی ۲ دلار را برای هفته های آینده داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 13 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در طی یک ماه گذشته روند رنج ارز TON ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز بدون برخورد به حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، به نوسانات خود ادامه داد. کف کانال صعودی این ارز شکسته شده است و دوباره حمایت ۲ دلار می تواند تست شود. اگر این حمایت توسط کندل روزانه قوی شکسته شود، روند کوتاه مدت این ارز می تواند نزولی شود و پتانسیل کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت ۱.۴۱ الی ۱.۴۴ دلار وجود خواهد داشت. در اینصورت روند این ارز می تواند داخل یک کانال نزولی قرار بگیرد. یک مقاومت داینامیک یا خط روند نزولی روی نمودار در نظر گرفته شده است. تنها در صورت شکست این مقاومت به همراه مقاومت ۲.۴۶ دلار، می توانیم انتظار صعودی شدن روند کوتاه مدت و حرکت به سمت مقاومت ۲.۶۳ الی ۲.۷۵۸ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 16 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز TON در طی یک ماه گذشته روند رنج خود را داخل کانال‌های مشخص شده ادامه داده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۲.۲۶ دلار در حال معامله شدن می‌باشد، و با توجه به واکنش مثبتی که به کف کانال صعودی مشاهده شده است، در صورتی که قیمت این ارز با تلاش خریداران بالای محدوده ۲.۴۶ دلار برگردد، می‌توانیم انتظار رشد قیمت و تغییر روند در تایم فریم روزانه را داشته باشیم. در این صورت اهداف مشخص شده در میدلاین کانال یعنی محدوده ۲.۶۵ الی ۲.۹۰ دلار و حتی محدوده رند ۳ دلار در دسترس خواهد بود. همچنین در صورت مساعد بودن شرایط بازار، پتانسیل شکست مقاومت بالا خواهد بود. بنابراین در صورت شکست، می‌توانیم انتظار اهداف بالاتری را از این ارز برای میان مدت داشته باشیم. تحلیل قبلی این ارز همچنان پابرجا می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 16 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تون کوین TON امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی تون کوین TON در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز TON در تایم فریم بلند مدت روندی رنجی دارد. با شروع معاملات این ارز در قیمت رند ۲ دلار، در روزهای اولیه لیست شدن در صرافی رشد خیره کننده ای ثبت شد، و بیش از ۳۰۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. اما در ادامه ریزش شدیدی داشت، و ATL این ارز در قیمت ۰.۷۴۸۲ دلار ثبت شده است. سپس یک کانال صعودی میان مدت تشکیل داده است، و مجدداً با حمایت خوب خریداران، مقاومت رند ۲ دلار به حمایت تبدیل شده است. این حمایت اکنون دقیقاً با کف کانال صعودی همپوشانی پیدا کرده است، و از بالا نیز یک مقاومت داینامیک مانع از ادامه رشد قیمت شده است.

این نوسانات به شکل الگوی مثلث صعودی ظاهر شده است، و در صورت شکست سقف الگو، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا اهداف بالاتر ادامه داشته باشد. مقاومت‌هایی که به عنوان اهداف میان مدت در نظر گرفته شده است، در قیمت‌های ۳.۷۵، ۳.۹۱ و محدوده ۴.۴۳ دلار می‌باشد، که این سطوح در سقف کانال صعودی و بالاتر از آن برای شکست احتمالی سقف در نظر گرفته شده است. اما اهداف کوتاه مدت نیز در صورت تایید الگو، در محدوده‌های ۲.۶۲ الی ۲.۷۵ دلار و محدوده رند ۳ دلار در نظر گرفته شده است.

این ارز در کوتاه مدت به دلیل نبود تقاضا در حال اصلاح به سمت حمایت رند ۲ دلار است. تا زمانی که این محدوده حمایت حفظ شود، پتانسیل تقاضا برای رسیدن به اهداف مشخص شده را دارد. اما در سناریو نزولی و در صورت اصلاح بیشتر قیمت‌ها در بازار و با شکسته شدن کف کانال صعودی، کاهش قیمت می‌تواند تا کف موج صعودی تایم روزانه یعنی محدوده ۱.۲۰ الی ۱.۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تون کوین TON امروز 20 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تون کوین TON امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده