لایت فارکس

Terraform Labs مدیر عامل جدیدی را از تیم موجود منصوب می کند

Terraform Labs مدیر عامل جدیدی را از تیم موجود منصوب می کند

Terraform Labs مدیر عامل جدیدی را از تیم موجود منصوب می کند

کریس امانی، کارمند ترا از سال ۲۰۲۱، ظاهراً ماه ها به عنوان مدیر عامل شرکت مشغول به کار بوده است.

از آنجایی که Do Kwon، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، با استرداد احتمالی به کره جنوبی یا ایالات متحده از یک سلول زندان در مونته نگرو مواجه است، این شرکت مدیر عامل جدیدی را منصوب کرده است. Kwon همچنان سهامدار اصلی Terra است.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، شهروند آمریکایی کریس امانی، مدیرعامل جدید Terra است. امانی از سال ۲۰۲۱ برای Terra کار می کند و به عنوان مدیر عامل و مدیر ارشد مالی فعالیت می کند. قبل از آن، او مدیر عامل شرکت Humanity ارائه‌دهنده راهکارهای زمان‌بندی بود. به گفته لینکدین امانی، او از آپریل ۲۰۲۳ به عنوان مدیر عامل Terra مشغول به کار است.

مدیر اجرایی همچنین ابراز امیدواری کرد که Do Kwon بتواند خود را از تمام اتهامات پاک کند، در حالی که در حال حاضر، Terra بدون او به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

در می ۲۰۲۲، سقوط Terra یک واکنش زنجیره‌ای را به دنبال داشت و بازار کریپتو را از بین برد. استیبل کوین این پلتفرم، TerraUSD (UST)، پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد، که منجر به تحقیقات در مورد مشارکت مشکوک Kwon و یکی از بنیانگذاران دانیل شین در معاملات غیرقانونی در طول سقوط شد.

در مارس ۲۰۲۳، Do Kwon در مونته نگرو به اتهام استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر شد. او به چهار ماه حبس محکوم شد، اما پس از پایان دوران محکومیتش با احتمال استرداد به آمریکا یا کره جنوبی نیز مواجه است. دادستان های کره جنوبی در سال ۲۰۲۲ حکم بازداشت کوون را صادر کردند و او را به نقض قوانین بازار سرمایه این کشور متهم کردند.

منبع: Cointelegraph

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده