لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

کاهش ناگهانی قیمت بیت کوین

کاهش ناگهانی قیمت بیت کوین

به گزارش زوم ارز، موج بهبود بیت کوین پس از طرح شکایت Grayscale علیه SEC در بازار ارزهای دیجیتال کوتاه مدت بود.

بیشتر بخوانید: علت کاهش قیمت بیت کوین چیست

با تصمیمی که در بعدازظهر سه شنبه اعلام شد، بیت کوین که قبل از تصمیم ۲۶۰۰۰ دلار بود، توانست با پمپی که تجربه کرده بود به بالای ۲۸۰۰۰ دلار برسد.

با این حال، از آنجایی که هیجان به پایان رسیده است و انتظار می رود کمیسیون بورس و اوراق بهادار فردا در مورد تعداد زیادی ETF بیت کوین تصمیم بگیرد، کاهش یافته است. در قیمت.

BTC پس از شکایت Grayscale بیش از ۶٪ از اوج خود را از دست داده است و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت ۲۶,۱۸۷ دلار معامله می شود. به عبارت دیگر، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان تقریباً به سطح قیمت قبل از شکایت کاهش یافته است.

علاوه بر این، همانطور که Bitcoinsistemi.com به عنوان اخبار فوری گزارش داد، SEC تصمیم گرفته است تا برنامه ETF Spot Bitcoin WisdomTree را به تعویق بیندازد. پس از تصمیم گیری، قیمت BTC موج نزولی دیگری را تجربه کرد.

کاهش ناگهانی قیمت بیت کوین: پایین آمدن به سطوح موردی قبل از مقیاس خاکستری - آخرین داده ها چیست؟

با این حال، طبق داده ها، در ۲۴ ساعت گذشته مقادیر زیادی نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است. در حالی که کل مبلغ انحلال ۱۰۴ میلیون دلار بوده است، ۸۶ میلیون دلار از این مبلغ، موقعیت های خرید و ۱۸ میلیون دلار نیز موقعیت های فروش بوده است.

کاهش ناگهانی قیمت بیت کوین: پایین آمدن به سطوح موردی قبل از مقیاس خاکستری - آخرین داده ها چیست؟

بر اساس داده ها، بیشترین نقدینگی در بیت کوین با ۳۴ میلیون دلار، اتریوم با ۲۳ میلیون دلار، بیت کوین کش با ۲.۷ میلیون دلار و XRP با ۲.۵ میلیون دلار رخ داده است.

فیونا سینکوتا، تحلیلگر ارشد بازار سیتی ایندکس، در بیانیه خود در این مورد چنین گفت:

«این یک ماه آرام دردناک برای BTC بود، اما این هفته یک استثنا بود. «اخبار Grayscale باعث تقویت کوتاه مدت شد، اما این داستان ممکن است برای مدت طولانی‌تری ادامه یابد، زیرا تنظیم‌کننده‌ها همچنان مشتاق هستند که غرب وحشی مالی را رام کنند.»


منبع: en.bitcoinsistemi.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده