آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همچنان سولانا به افزایش ۱۶ درصدی خود را ادامه می‌دهد، تا چه زمانی ادامه دارد؟

همچنان سولانا به افزایش 16 درصدی خود را ادامه می‌دهد، تا چه زمانی ادامه دارد؟

همچنان سولانا به افزایش ۱۶ درصدی خود را ادامه می‌دهد، تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش زوم ارز، سرمایه‌گذاران همچنین بر روی افزایش قیمت شرط‌بندی می‌کنند، زیرا هدف آنها مشخص است و از حد بالای ۱۵۰ دلار عبور می‌کند.

سولانا نشانه های مثبت می بیند

قیمت سولانا، به عنوان یکی از نمادهای قوی صعودی، از افزایش قابل توجهی برخوردار است که این افزایش در نمایشگر قدرت نسبی (RSI) قابل مشاهده است. RSI به تازگی برای اولین بار در مدت یک ماه گذشته وارد منطقه بالای خط خنثی شده است، که نشان‌دهنده تحول قابل توجهی در احساسات بازار می‌باشد.

این تغییر اخیر اساساً به یک روند صعودی گسترده در بازار مربوط می‌شود که منجر به افزایش قیمت‌ها شده است. ارتفاع قیمت سولانا به عنوان یکی از موازین اصلی این خوشبینی جدید و افزایش اطمینان سرمایه‌گذاران عنوان می‌شود.

Solana RSI. منبع: TradingView
Solana RSI. منبع: TradingView

با افزایش قیمت‌ها، تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران به پتانسیل سولانا توجه می‌کنند. این مشاهده می‌شود که نرخ سرمایه در سولانا، پس از افت اولیه در منفی، به صورت پیوسته به شکل مثبت بهبود یافته است. نرخ مثبت سرمایه نشان می دهد که تاجران علاقه‌مند به پرداخت هزینه‌های بیمه برای حفظ موقعیت خرید خود هستند و این نشان می دهد که قراردادهای بلند مدت در بازار تثبیت داشته‌اند.

نرخ سرمایه سولانا. منبع: Coinglass
نرخ سرمایه سولانا. منبع: Coinglass

این افزایش اعتماد به آینده ارزهای دیجیتال در بین دارندگان SOL را نشان می دهد. شاخص ها نشان می دهند که بازار در انتظار رشد و پایداری مداوم ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پیش‌بینی قیمت SOL: موانع پرش

در زمان نگارش این متن، قیمت سولانا کمتر از ۱۵۰ دلار است. در طول چند روز گذشته، آلتکوین رشد مداومی داشته است، با این حال یک روز، با نمایش یک رشد ۱۶ درصدی، SOL قصد دارد که قیمت ۱۵۶ دلار را به عنوان حمایت تلاش کند.

از آنجا که این رقم در گذشته نشان دهنده یک سطح مقاومت قوی بوده است، هر گونه حمایت می‌تواند باعث افزایش قیمت شود. این امر به پیشروی ارز دیجیتال SOL از سطح ۱۶۹ دلار کمک می‌کند تا به سطح ۱۷۵ دلار برسد و به یک حمایت جدید تبدیل شود.

تحلیل قیمت سولانا. منبع: TradingView
تحلیل قیمت سولانا. منبع: TradingView

از طرف دیگر، عدم موفقیت در کسر ۱۵۶ دلار برای استحکام قیمت سولانا نشان داده است. در گذشته، قیمت SOL بین ۱۵۶ تا ۱۲۶ دلار متغیر بوده و تکرار این بازه مبادلات، الگوی صعودی را از بین می‌برد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده