آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نمودار معکوس بی‌سابقه؛ سولانا با رشد قابل توجه، بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهد!😯

نمودار معکوس بی‌سابقه؛ سولانا با رشد قابل توجه، بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهد!😯

نمودار معکوس بی‌سابقه؛ سولانا با رشد قابل توجه، بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، نمودار روزانه سولانا نشان می‌دهد که قیمت این رمزارز در حال بهبود است و از یک روند نزولی اخیر خارج شده است. در حال حاضر، قیمت در یک کانال صعودی آزمایشی با مجموعه‌ای از افت های بالاتر قرار دارد. سطح حمایت محلی حدوداً در ۷۴.۷۳ دلار قرار دارد که با نقاط پایین اخیر و خط حمایت پویا که در حرکت‌های اخیر قیمت رعایت شده است، همخوانی دارد. در جهت صعودی، سطح مقاومت نزدیک به ۹۹.۵۹ دلار قرار دارد و همزمان با قله‌های اخیر یک منطقه مقاومت بالقوه را شکل می‌دهد.

اگر قیمت همچنان به خط روند صعودی احترام بگذارد، می‌توانیم سناریوی صعودی را پیش‌بینی کنیم که در آن SOL/USDT به سمت مرز بالایی کانال فعلی حرکت کند. شکست قاطع از سطح مقاومت ۹۹.۵۹ دلار می‌تواند منجر به آزمایش مجدد سطح روانی ۱۰۰ دلار شود. این شکست به طور بالقوه می‌تواند باعث افزایش قیمت به سمت مقاومت قابل توجه بعدی نزدیک به ۱۱۰ دلار شود.

نمودار SOL/USDT
نمودار SOL/USDT

 

اگر قیمت به زیر سطح حمایت ۷۴.۷۳ دلار سقوط کند، ممکن است چشم انداز صعودی باطل شود و سناریوی نزولی را نشان دهد. حرکت مداوم به زیر این سطح حمایت می‌تواند منجر به کاهش قیمت به سمت سطح ۵۷.۳۲ دلار شود که یک سطح حمایت تاریخی قوی‌تر را نشان می‌دهد. در صورت ضعف بیشتر، قیمت ممکن است به منطقه ۵۰ دلار کاهش یابد که یک سطح پشتیبانی روانی و فنی قابل توجه را نشان می‌دهد.

الگوی مهم

این محتوا الگویی را توصیف می‌کند که به صورت یک پایین دوتایی معکوس ظاهر می‌شود و با دو فرورفتگی مجزا نشان داده می‌شود. این الگو نشان دهنده معکوس شدن از روند نزولی قبلی است و خط گردن آن در اطراف سطح ETH 0.04243 قرار دارد.

وجود یک شکاف تایید شده در بالای این خط گردن می‌تواند با اندازه‌گیری فاصله از خط گردن تا پایین فرورفتگی‌ها و گسترش آن فاصله بالای خط گردن، هدف را نشان دهد.

الگوی دو ته معکوس معمولاً یک سیگنال معکوس صعودی است، که نشان می‌دهد اگر SOL با اطمینان از خط گردن شکسته شود، ما ممکن است شاهد افزایش در جفت SOL/ETH باشیم.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده