آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا سولانا در حال افزایش قیمت به ۱۵۰ دلار است؟

چرا سولانا در حال افزایش قیمت به ۱۵۰ دلار است؟

به گزارش زوم ارز، Solana با ترقی قیمت به بالای ۱۵۰ دلار پس از افزایش قیمت بیت‌کوین و اتریوم به اوج دو ساله‌اش رسید.

این افزایش اخیر ارتباط مستقیم با افزایش حجم معاملات DeFi و رشد میم‌کوین‌های مبتنی بر Solana دارد.

پروتکل‌های DeFi در این شبکه اکنون بیش از ۳.۱ میلیارد دلار ارزش دارند، که نشان‌دهنده رشد قابل توجه در مقایسه با ماه گذشته است.

همچنین ارتباط افزایشی با رکود قیمت بیت‌کوین و اتریوم در ژانویه ۲۰۲۲ قابل مشاهده است. Solana به تازگی به مرز ۱۵۰ دلار رسیده و این نقطه عطف مهم را از زمان ژانویه ۲۰۲۲ تجربه کرده است. این افزایش نشان دهنده الگوی رونق مجدد در بازار ارزهای دیجیتال است.

برخی از عوامل تقویت‌کننده این افزایش شامل رشد تجارت مالی غیرمتمرکز و ظهور میم‌کوین‌های مبتنی بر Solana می‌باشند. حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز Solana افزایش یافته و این ارز در مقایسه با اتریوم، در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات بیشتری داشته است.

همچنین افزایش فعالیت در فضای DeFi و افزودن ارزش به بیش از ۳.۱ میلیارد دلار در پروتکل‌های Solana DeFi نشان‌دهنده علاقه مجدد به این پلتفرم می‌باشد. با توجه به رشد تجارت سکه میم و افزایش فعالیت در فضای DeFi، امیدواریم که روند صعودی سولانا در آینده ادامه یابد.


منبع: cryptonewsland.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید