آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رکوردی بی‌سابقه؛ ثبت نام‌های سولانا به بالاترین حد خود می‌رسد!👀

رکوردی بی‌سابقه؛ ثبت نام‌های سولانا به بالاترین حد خود می‌رسد!👀

رکوردی بی‌سابقه؛ ثبت نام‌های سولانا به بالاترین حد خود می‌رسد!

به گزارش زوم ارز، ارز دیجیتال سولانا  با یک رشد +۱.۲۵٪، به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳، در سال ۲۰۲۴ با قدرتی قابل توجه شروع به کار کرده است. در اوایل این ماه، شبکه لایه یک سولانا حجم بالاترین تراکنش را به میزانی که از اکتبر ۲۰۲۲ بوده است، ثبت کرد و دیروز نیز رکورد جدیدی را ثبت کرد. بر اساس داده‌های The Block، تعداد بالاترین آدرس‌های جدید در روز به عنوان میانگین متحرک هفته‌ای به ثبت می‌رسد.

اگرچه ماه مه ۲۰۲۲ به عنوان بهترین ماه از نظر تعداد کل ثبت نام در شبکه برگزار شده بود، ژانویه، در ماه گذشته، به جایگاه دوم رسیده است. بیش از ۱۰ میلیون آدرس جدید ثبت شده است.

موفقیت مونتاژهای میم بر مبنای سولانا بدون شک تأثیری در تعداد ثبت نام‌ها داشته است. آخرین نمونه مشهور از ارزهای میم، WEN، در حال حاضر برای بیش از یک میلیون کاربر در حال توزیع است، اگرچه هنوز حدود نیمی از توزیع آن به جا مانده است تا زمان انتشار. پنجره توزیع WEN که برای کاربران صرافی‌های سولانا، صاحبان تلفن‌های همراه سولانا Saga و صاحبان برخی از پروژه‌های NFT مبتنی بر سولانا باز است، فردا ساعت ۱۰ صبح به پایان می‌رسد.

ایردراپ WEN همچنین به عنوان یک آزمایش برای مشتری، بزرگترین جمع‌آوری‌کننده مبادلات غیرمتمرکز سولانا، قبل از ایردراپ برنامه‌ریزی‌شده برای توکن حاکمیتی خود یعنی JUP، در این چهارشنبه عمل می‌کند. ایردراپ اولین JUP برای ۹۵۵،۰۰۰ کاربر واجد شرایط قابل دسترسی است که تا فوریه، به حجم مبادله ۱۰۰۰ دلاری در نوامبر ۲۰۲۳ نیاز دارند.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده