آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۱۵ درصدی قیمت سولانا، آیا جهشی در راه است؟

آیا سولانا می‌تواند بر مقاومت کلیدی غلبه کند و یک افزایش تازه ایجاد کند؟

افزایش ۱۵ درصدی قیمت سولانا، آیا جهشی در راه است؟

به گزارش زوم ارز، سولانا به افزایش جدیدی در فواصل مقاومت ۱۵۰ دلاری آغاز کرده است. ارزش SOL تقریباً ۱۵٪ افزایش یافته است و در صورت شکستن مقاومت ۱۶۵ دلاری، احتمال ادامه رشد آن وجود دارد.

  • قیمت SOL بالاتر رفت و مقاومت ۱۶۲ دلاری را در برابر دلار آمریکا آزمایش کرد.
  • قیمت اکنون بالای ۱۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • در نمودار ساعتی جفت SOL/USD (منبع داده از Kraken) در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت ۱۴۸ دلار شکسته شد.
  • این جفت می‌تواند مقاومت ۱۶۵ دلاری را پاک کند، مگر اینکه نتواند بالای ۱۵۸ دلار بماند.

قیمت سولانا افزایش جدیدی را آغاز کرد

قیمت سولانا نزدیک به سطح ۱۳۸ دلار حمایتی تشکیل داد و به افزایش جدیدی دست یافت. SOL عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین و اتریوم داشت و به منطقه مثبت بالای ۱۵۰ دلار رسید.

در گراف ساعتی، جفت ارز SOL/USD به طور حمایتی از خط روند نزولی اصلی با مقادیر مقاومتی بالای ۱۴۸ دلار پیشرفت کرد. این زوج حتی توانست مقاومت ۱۵۵ دلاری را نیز شکسته و به بالای ۱۶۲ دلار رسید. بالاترین قیمت هفتگی جدید در این بازار در ارزش ۱۶۳.۷۶ دلار شکل گرفت و در حال حاضر قیمت در حال ثبات سود است.

میزان فیبوناچی ۲۳.۶٪ حمایت حرکت صعودی را از ۱۴۱ دلار تا ۱۶۴ دلار نشان می‌دهد. در حال حاضر، قیمت سولانا بالای ۱۶۰ دلار است و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) آن در جریان معاملات قرار دارد.

بله، بطور معمول، کیفیت محتوای یک بلاگ پست بسیار مهم است. زیرا یک محتوای جذاب و ارزشمند می‌تواند خوانندگان را به سمت وبسایت شما جذب کند. همچنین، محتوای با کیفیت می‌تواند به بهبود جایگاه سئو و بهبود نتایج جستجوی گوگل کمک کند. به همین دلیل بسیار مهم است که زمان کافی را برای تولید محتوای اصیل و خواندنی صرف کنید.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۱۶۵ دلار است، و مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۷۲ دلار قرار دارد. در صورت بسته شدن موفقیت‌آمیز بازار بالای مقاومت ۱۷۲ دلاری، احتمالاً سرعت افزایش روند قیمتی افزایش خواهد یافت. همچنین، مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی سطح ۱۸۰ دلار و شاید هر سود بیشتر توانایی رسیدن قیمت به سطح ۱۸۸ دلار را داشته باشد.

سطح اصلاح فیب ۵۰ درصدی حرکت به سمت بالا از ۱۴۱ دلار به بالاترین سطح ۱۶۴ دلار نیز در ۱۵۲ دلار اتفاق می‌افتد، که در زیر این قیمت ممکن است قیمت تا ۱۵۰ دلار بررسی شود. در صورت وجود سطح حمایت ۱۵۰ دلاری، ممکن است قیمت به طور کوتاه به سمت سطح حمایت ۱۳۸ دلار کاهش یابد.

شاخص‌های تکنیکی

در بازار SOL/USD، نمایشگر MACD به صورت ساعتی در ناحیه صعودی افزایش سرعت دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای جفت ارز SOL/USD بالاتر از معیار ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی به مبالغ ۱۵۸ دلار و ۱۵۲ دلار است.

منبع: newsbtc. com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده