آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا روند بازار خبر از شکست قیمت سولانا دارد؟

آیا روند بازار خبر از شکست قیمت سولانا دارد؟

آیا روند بازار خبر از شکست قیمت سولانا دارد؟

به گزارش زوم ارز،

  • نزدیک بودن سولانا به مرز بالای کانال قیمت خود، به یک شکست قریب الوقوع اشاره دارد.
  • در یک روند نزولی، SOL یکپارچگی را نشان می‌دهد و پشتیبانی را در خط روند پایین‌تر پیدا می‌کند.
  • پیش‌بینی CoinCodex افزایش ۱۴.۵۳ درصدی ارزش سولانا را به ۱۸۱.۲۰ دلار تا ۱۵ ژوئن ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند.

در حال حاضر، Solana (SOL) در مرز بالای کانال قیمت فعلی خود قرار دارد و تقریباً به ارزش ۱۴۶.۶۳ دلار می‌رسد، این نشان‌دهنده این است که این ارز در یک نقطه بسیار حیاتی و حساس قرار دارد.

پیش بینی قیمت سولانا

تغییر قیمت ارزهای دیجیتال که در یک رنج مشخص حرکت موازی می‌کند، نشان‌دهنده یک فاز از اتحاد است که ممکن است به افزایش نوسانات اشاره دارد. با وجود نوسانات، SOL به خط ترند پایینی تثبیت یافته و در نزدیکی سقف مقاومتی قرار گرفته است. این نوع شرایط اغلب نشان دهنده نزدیک بودن به نقطه شکست است.

با افزایش بیشتر علاقه، سطوح حجم نسبتاً ثابت باقی می‌مانند، اما با افزایش‌های گاه به گاه، فعالیت معاملاتی نیز افزایش می‌یابد. این افزایش‌ها معمولاً نوسانات قابل‌توجهی در قیمت را پیش‌بینی می‌کنند که نشان‌دهنده آمادگی فعالان بازار برای واکنش به تغییرات احتمالی در ارزش‌گذاری SOL می‌باشد. همچنین، شاخص‌های فنی نیز بینش‌های ارزشمندی را درباره وضعیت فعلی SOL ارائه می‌دهند. به‌طور مثال، میانگین متحرک ۵۰ روزه افزایش دیگری را نشان می‌دهد، در حالی که میانگین متحرک ۲۰۰ روزه نشان دهنده احساسات صعودی پایدار است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

شاخص نسبت قیمت به نسبت قیمت درآمد (RSI) در حال حاضر نزدیک به مقدار ۴۸ است، که نشان‌دهنده وجود تعادل در بازار است و SOL در یک منطقه خنثی قرار دارد، بدون وجود شرایط زیادی برای خرید یا فروش. اما، احتمال حدوث شکست، به نزدیکی آن به وقوع، نشان از بروز تغییر در این تعادل و احتمالی ایجاد مسیر جدیدی برای حرکت قیمت ارز دیجیتال سولانا دارد.

با توجه به پیش‌بینی CoinCodex درباره افزایش ۱۴.۵۳ درصدی در ارزش SOL، معتقد است که تا ۱۵ ژوئن ۲۰۲۴، قیمت SOL به ۱۸۱.۲۰ دلار خواهد رسید. این پیش‌بینی نشان دهنده افزایش قیمت است. امتیاز احساسات بازار نیز با مقدار ۷۰ مشخص شده است که نشان دهنده تمایل سرمایه‌گذاران به طمع است.

منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده