آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رکورد بی‌نظیر سولانا موبایل، تقاضای پیش‌خرید خود را به اوج می‌رساند!

سولانا موبایل به تازگی رکورد شخصی پیش خرید خود را شکست

رکورد بی‌نظیر سولانا موبایل، تقاضای پیش‌خرید خود را به اوج می‌رساند!

به گزارش زوم ارز، از امروز ۵ فوریه، Solana Mobile بیش از ۶۰۰۰۰ پیش سفارش برای دستگاه اندرویدی جدید خود به نام Chapter 2 ثبت کرده است.

رونق پیش خرید موبایل Solana

دستگاه فصل ۲ موبایل سولانا در اوایل سال جاری برای پیش‌سفارش در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی را از طرف مشتریان نشان داد. در کمتر از ۴۸ ساعت پس از اعلام، حدود ۳۰,۰۰۰ دستگاه از این گوشی جدید خریداری شد.

این توسعه توسط شرکت به عنوان یک نقطه عطف مهم در راستای تحقق هدف خود برای دسترسی به راه حل‌های Web3.0 در سراسر جهان توصیف شده است. سولانا موبایل تاکنون بیش از ۶۰,۰۰۰ پیش‌سفارش برای گوشی فصل ۲ دریافت کرده است و امکان پیش‌سفارش با قیمت ۴۵۰ دلار همچنان برای عموم موجود است.

Solana Chapter 2 یک نسخه پیشرفته از تلفن همراه Solana Saga است و با آن شباهت‌هایی دارد. این گوشی شامل مشخصاتی نظیر “Snapdragon® ۸+ Gen 1، ۱۲ گیگابایت رم، ۵۱۲ گیگابایت فلش، صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی OLED” می‌باشد. همچنین این دستگاه دارای یک کیف پول رمزنگاری یکپارچه، نرم‌افزار اندرویدی سفارشی‌سازی شده و یک “فروشگاه DApp” برای برنامه‌های کریپتو است.

قیمت Solana Saga 1000 دلار بود، اما مشتریانی که پیش‌سفارش دادند، ۱۰۰ دلار بازپرداخت دریافت کردند. با تلفن همراه Solana Mobile Chapter 2، بدون شک ویژگی‌های اضافی شامل بهبود عملکرد موجود نیز وجود خواهد داشت. یکی از این بهبودها، تعمیرات اساسی سخت‌افزاری قابل توجه است.

طرح تشویق سولانا فصل ۲

پیش‌سفارش‌ها به تدریج رشد خواهند کرد و ممکن است جوابیه طرح تشویق خرید برای این تلفن جدید از سولانا موبایل باشد. خریداران می‌توانند توکن‌های غیرقابل انتقالی، از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را به عنوان مشوق دریافت کنند. برنامه Solana Saga نیز مشابهی را برای تشویق خریداران خود داشت و به مشتریانی که این تلفن را خریداری کردند، سکه BONK meme را ارائه داد.

بسیاری از مشتریان Solana Mobile منتظر جوایز دیگر BONK هستند، اما نمی‌توان با اطمینان گفت که آیا Solana در استراتژی بازاریابی خود از این میم کوین دوباره استفاده خواهد کرد یا خیر.

از یک سو، قیمت سولانا (SOL) نوساناتی داشته است. در زمان نگارش این متن، قیمت سکه با کاهش ۱.۶۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته، ۹۵.۵۹ دلار بود. تأثیر فصل ۲ سولانا و جذابیت آن در میان کاربران اینترنتی، احتمالاً در روزهای آینده بر قیمت آن تأثیر مثبتی خواهد گذاشت.

به هر حال، مهم است توجه داشت که تاریخ رسمی عرضه این گوشی تا سال ۲۰۲۵ نخواهد بود، علیرغم شایعاتی که در دست است.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده