آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا توکن سولانا به عنوان یکی از بزرگترین محصولات آینده شناخته خواهد شد؟

آیا توکن سولانا به عنوان یکی از بزرگترین محصولات آینده شناخته خواهد شد؟

به گزارش زوم ارز، با افزایش تقاضا برای توکن‌های میم، قیمت سولاما به شدت افزایش یافته است. این توکن به مدت سه روز متوالی در یک بازار با حجم بالا رشد کرده و به بالاترین سطح خود، ۰.۰۷۹۸ دلار، رسید. این سطح حدود ۹۶۴۵ درصد بالاتر از پایین ترین سطح خود در سال جاری بود و باعث شد سولاما به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار شناخته شود. ارزش بازار سولاما هم اکنون بیش از ۴۵ میلیون دلار است.

اجرای سولاما در یک بازار با حجم بسیار بالا انجام می‌شود. داده‌های جمع‌آوری شده توسط CoinGecko نشان می‌دهد که حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته به بیش از ۷.۳ میلیون دلار افزایش یافته است. این حجم در روز پنجشنبه به ۳.۲ میلیون دلار و در روز چهارشنبه به ۱.۲ میلیون دلار رسید. با توجه به اینکه چند روز قبل حجم معاملات آن کمتر از ۷۰۰ هزار دلار بود، این افزایش قابل توجهی است.

رشد توکن سولاما بیشتر به دلیل تقاضای مداوم برای توکن‌های میم است. داده‌ها نشان می‌دهند که ارزش کل بازار تمامی توکن‌های میم به بیش از ۶۰ میلیارد دلار افزایش یافته است. بزرگترین توکن‌های میم شامل Dogecoin، Shiba Inu و Pepe هستند.

یک نکته کلیدی در صنعت ارزهای رمزنگاری نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای توکن‌های میم مبتنی بر سولانا وجود دارد. توکن‌هایی مانند Dogwifhat ارزش بازار خود را به بیش از ۲.۱ میلیارد دلار افزایش داده‌اند، در حالی که Bonk، Myro و Wen دارای ارزش بازار بیش از ۳۲۲ میلیون دلار هستند.

بنابراین، با افزایش قیمت سولاما، احتمال وجود دارد که آن به یکی از محصولات بزرگ بعدی در صنعت تبدیل شود.

به گفته وب‌سایت خود، سولاما قصد دارد تا طلسم رسمی اکوسیستم سولانا باشد، مانند اینکه Shiba Inu سکه سگ شبکه اتریوم است.

به عنوان یک هشدار، توکن SOLAMA در حال حاضر به طور قابل توجهی بیش از حد خریدشده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) و نوسانگر تصادفی تقریباً به ۱۰۰ رسیده‌اند، که نشان می‌دهد توکن در حال عقب‌نشینی است و با ادامه این روند، به بازار میم کوین بازخواهد گشت.

به طور کلی، قیمت سولاما در حال افزایش است و ممکن است به عنوان یکی از توکن‌های بزرگ آینده در سکوی سولانا شناخته شود.


منبع : invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده