آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر در حال بررسی پتانسیل رشد انفجاری پروژه سولانا است، آینده چه خواهد شد؟

لیونل مسی حامی جدید میم کوین‌های سولانا: واترکوین (WATER)

تحلیلگر در حال بررسی پتانسیل رشد انفجاری پروژه سولانا است، آینده چه خواهد شد؟

به گزارش زوم ارز، در یک ویدیو به تازگی آپلود شده، کانال یوتیوب Cheeky Crypto تحلیل جامعی از پروژه‌ی Solana (SOL) ارائه داد و دربارهٔ مسیر قابلیت افزایش قیمت آن و عواملی که ممکن است باعث رشد آن شوند، بحث کرد. این ویدیو انواع پیش‌بینی‌ها و مقایسه‌های اساسی با بیت‌کوین و اتریوم را مورد بررسی قرار داد تا یک پیش‌بینی جامع برای Solana ارائه کند.

با تاکید بر اهمیت درک موقعیت فعلی بیت کوین و اتریوم، میزبانان آغاز به ایجاد زمینه پتانسیل سولانا کردند. در زمان ثبت، ارزش بازار بیت کوین تقریباً ۱.۹۶ تریلیون دلار بود که به آن دست یافتنی می‌نامیدند. رشد قابل توجه در ارزش بیت کوین، سابقه‌ای را برای سایر ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند، از جمله سولانا.

بحث درباره تأمین محدود بیت کوین، بطوری که تنها ۲۱ میلیون سکه وجود دارند و تا کنون ۱۹.۷ میلیون از آنها در گردش قرار دارد، دائماً مورد توجه قرار گرفته است. فاکتورهایی مانند رویداد جدیدترین کاهش نصف شدن بیت کوین که در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ اتفاق افتاده است، منجر به کاهش نرخ انتشار بیت کوین جدید شده‌اند. انتظار می‌رود که این عوامل ایجاد کننده فشار بر عرضه باشند و به‌طور پتانسیل قیمت‌ها را افزایش دهند. وقتی به آینده‌ی سولانا نگاه می‌کنیم، باید توجه داشت که دینامیک‌های بازار بیت کوین و اتریوم معمولاً بر روند دیگر ارزهای دیجیتال تأثیرگذار است.

Cheeky Crypto سپس به تجزیه و تحلیل تکنیکال سولانا پرداخت. میزبانان پیش‌بینی کردند که سولانا قادر خواهد بود به ارتفاعات قیمتی چشم‌گیری برسد، باشرایط انعطاف‌پذیرتر و تحولات ویژه در اکوسیستم سولانا. آن‌ها انواع مقادیر قیمتی را مطرح کردند که با یک برآورد محافظه‌کارانه ۶۸۸ دلار برای هر SOL آغاز می‌شود، که نهایتاً به ارزش بازاری حدود ۳۱۸ میلیارد دلار خواهد رسید، که این افزایش تقریبی ۵.۱ برابر نسبت به جایگاه فعلی آن است.

به منظور پیش‌بینی های جاه‌طلبانه‌تر، میزبان پیشنهاد داد که با توجه به مسیرهای رشد مورد انتظار بیت کوین و اتریوم، سولانا به‌طور بالقوه می‌تواند به ۱۱۹۲ دلار در هر SOL برسد که این باعث ارزش بازار ۵۵۰ میلیارد دلار و افزایش ۸.۸ برابری می‌شود. اگر بیت کوین به ۲۵۰۰۰۰ دلار یا حتی ۵۰۰۰۰۰ دلار برسد و اتریوم به ۱۵۰۰۰ یا ۲۵۰۰۰ دلار برسد، او اظهار کرد که پیش بینی صعود سولانا به این سطوح محتمل تر خواهد بود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این ویدیو همچنین به بررسی امکان حضور ETF های Solana در آینده می‌پردازد. تحلیلگر محبوب رمزارز اعتقاد دارد که معرفی این ابزارهای مالی می‌تواند ارزش بازار Solana را به طور قابل توجهی تقویت کند، مانند تاثیری که ETF های بیت کوین بر قیمت بیت کوین داشتند. او پیش‌بینی می‌کند که ارزش بازار Solana می‌تواند به ۱.۱ تریلیون دلار با قیمت ۲۳۹۹ دلار در هر SOL افزایش یابد، که نشان‌دهنده‌ی ۱۷.۷ برابری افزایش است. او در یک سناریوی خوش‌بینانه‌تر نیز به این موضوع اشاره می‌کند که Solana می‌تواند به ۵۱۰۰ دلار در هر SOL برسد که ارزش بازار آن به ۲.۳ تریلیون دلار افزایش یافته و نسبت به وضعیت فعلی ۳۷.۶ برابر بیشتر شود.

میزبان با تشویق بینندگان به در نظر گرفتن این پیش‌بینی‌ها در زمینه پویایی گسترده‌تر بازار به پایان رسید. او تصریح کرد که در حالی که این اهداف ممکن است به نظر بلندپروازانه بیایند، اما رشد پیوسته ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت‌کوین و اتریوم می‌تواند ارتقاء رشد سولانا را تسهیل نماید.

در حال نگارش این نوشته، نماد SOL در طول ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲.۰۱٪ و تعداد حدود ۱۳۰.۴۰ معامله معامله شد. از ابتدای سال تا امروز، SOL با ۲۴.۹۷٪ رشد شده است.

منبع: TradingView
منبع: TradingView

بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده