آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ظهور خاموش شیبا اینو: پیشی گرفتن از بیت کوین و اتریوم

ظهور خاموش شیبا اینو: پیشی گرفتن از بیت کوین و اتریوم

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو به عنوان یکی از دارایی‌های دیجیتال با عملکرد برتر در سال جاری ظاهر شده و از غول‌های بازار ارز دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم پیشی گرفت.

قابل توجه، این نقطه عطف در میان Shibarium رخ داد و به رکورد تعداد تراکنش‌ها رسید.

شیبا اینو بهتر از بیت کوین و اتریوم است

علی‌رغم اینکه شیبا اینو کمتر مورد توجه قرار گرفته، امسال بی‌صدا از عملکرد قیمت بیت کوین و اتریوم پیشی گرفته است.

از ابتدای سال، بیت کوین با رشد چشمگیر ۶۴ درصدی، به بالاترین قیمت جدید خود یعنی بیش از ۷۳۰۰۰ دلار رسیده است. این افزایش تا حد زیادی به راه‌اندازی ETF بیت‌کوین در ایالات متحده مربوط می‌شود که تقاضای بی‌سابقه‌ای داشته است.

به طور مشابه، اتریوم رشد قابل توجهی را نشان داده است و از سال تا به امروز ۷۳ درصد افزایش داشته و به مرز ۴۰۰۰ دلار نزدیک شده است. افزایش اتریوم به دلیل حدس و گمان پیرامون یک ETF بالقوه اتریوم و ارتقای اخیر Dencun است که تجربه کاربر را در شبکه بلاک چین بسیار افزایش می دهد.

با این حال، توکن SHIB شیبا اینو این دستاوردها را تحت الشعاع قرار می دهد. در همین دوره، قیمت SHIB با ۲۴۶ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۳۵۹۹ دلار رسید. در حالی که ارزش فعلی به ۰.۰۰۰۰۲۷۷۹ دلار کاهش یافته است، افزایش قابل توجه آن نشان دهنده علاقه و سر و صدای بسیار زیاد پروژه در سال جاری است.

پیش بینی قیمت Shiba Inu  ۲۰۲۴/۲۰۲۵/۲۰۳۰

عملکرد قیمت بیت کوین، اتریوم، شیبا اینو. منبع: TradingView
عملکرد قیمت بیت کوین، اتریوم، شیبا اینو. منبع: TradingView

یکی از کاتالیزورهای اصلی موفقیت شیبا اینو در قیمت، پذیرش و استفاده رو به رشد.

Shibarium یک شبکه لایه ۲ اتریوم است که توسط اکوسیستم میم کوین در آگوست گذشته ایجاد شد. با ادغام با پلتفرم‌های رمزنگاری بزرگ مانند Gate.io، Shibarium توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند. اطلاعات ارائه شده توسط ShibariumScan نشان می دهد که تراکنش‌های این شبکه به بیش از ۴۱۲ میلیون رسیده است، که این نشانگر انعطاف‌پذیری و رقابتی بودن آن در مقایسه با سایر شبکه‌های لایه ۲ می‌باشد. این پیشرفت به عنوان یک بازیگر مهم در صنعت بلاکچین تلقی می‌شود.
از سوی دیگر، داده‌های DeFillama نشان می دهد که ارزش دارایی‌های قفل شده در این شبکه به بیش از ۲ میلیون دلار افزایش یافته است، حتی با وجود کاهش در بازار. توسعه دهندگان Shiba Inu از جامعه خواسته‌اند تا استفاده از این شبکه را گسترش دهند.
به علاوه، اعضای جامعه به شیباریوم حمایت کرده و موفقیت آن را تضمین کرده‌اند. آن‌ها از توسعه‌دهندگان با پروژه‌های جدید و کوین‌های میم حمایت کرده و با افزایش تراکنش‌ها، تقاضای بیشتری برای شبکه میم خواهند داشت. بر اساس نقل‌قول لوسی، بازاریاب شیبا اینو: “جامعه شیبا اینو پرشور و حمایت‌کننده است.”


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده