آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شیبا اینو بیش از ۷۵ درصد توکن ها را در ۲۴ ساعت می سوزاند، آیا قیمت افزایش می یابد؟ سرمایه گذاران نگران هستند

شیبا اینو بیش از ۷۵ درصد توکن ها را در ۲۴ ساعت می سوزاند، آیا قیمت افزایش می یابد؟ سرمایه گذاران نگران هستند

بیش از ۷۵ درصد توکن های شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است، آیا قیمت شیبا افزایش می یابد؟

به گزارش زوم ارز، طبق اعلام اخیر، شیبا اینو (SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته به نرخ سوختگی بیش از ۷۵ درصد دست یافته است. . این اطلاعات تایید شده، در مقایسه با داده های Shibburn، به این معنی است که ۴۹ میلیون توکن SHIB سوزانده شده یا به کیف پول هایی فرستاده شده است که قابل بازیابی نیستند.

با وجود سوختگی ها و افزایش نرخ ها در شیبا اینو، قیمت SHIB به نظر راکد است. همچنین به نظر می رسد که به سطح حمایت مهم ۰.۰۰۰۰۰۷۰ دلار نزدیک می شود. این رکود در قیمت را می توان بازتابی از Bitcoin (BTC) و وضعیت کلی بازار دانست.

علاوه بر این، حرکت منفی در بازار شیبا اینو (SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته غالب شد. بیشترین و کمترین قیمت در شیبا اینو به ترتیب بین ۰.۰۰۰۰۰۷۲۷ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۷۱۹۴ دلار بود. SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۱۹ دلار معامله می شد که نسبت به قیمت قبلی خود در زمان نگارش ۰.۵۱ درصد کاهش داشت.

نمودار cointurk

این حرکت نزولی نشان داد که فروشندگان بر بازار تسلط دارند. این کاهش قیمت ممکن است منعکس کننده کاهش اعتماد و تقاضای سرمایه گذاری در بین سرمایه گذاران SHIB باشد که می تواند جو ناآرامی را در میان معامله گران ایجاد کند.

تحلیل شیبا

بر اساس تحلیل SHIB، می توان گفت که قیمت در محدوده فعلی معامله می شود. با در نظر گرفتن این وضعیت، اشتباه نیست اگر بگوییم که هیچ شکست واضحی قریب الوقوع وجود ندارد. علیرغم تغییرات قیمت در بیت کوین که از سطح ۲۸۰۰۰ دلار فراتر رفت، این در قیمت SHIB منعکس نشد.

علاوه بر این، از سپتامبر تاکنون تغییر قابل توجهی در حجم توکن های SHIB وجود نداشته است. این نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران رویکرد محتاطانه ای نسبت به SHIB نشان می دهند.

مقدار Chaikin Money Flow (CMF) 0.05- بود که نشان‌دهنده حرکت رو به پایین قیمت و فشار فروش روی توکن‌های SHIB است. این روند نشان می دهد که خرید با فروش در بازار جایگزین شده است که می تواند منجر به کاهش قیمت شود. شاخص دیگری که از فشار فروش روی سکه SHIB حمایت می کند، امتیاز کاهش یافته شاخص جریان پول (MFI) 48.39 است.


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی