آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همبستگی دو رمز ارز بیت کوین و شیبا اینو طی چند هفته به پایین ترین حد خود رسید

همبستگی دو رمز ارز بیت کوین و شیبا اینو طی چند هفته به پایین ترین حد خود رسید

همبستگی دو رمز ارز بیت کوین و شیبا اینو طی چند هفته به پایین ترین حد خود رسید

به گزارش زوم ارز، همبستگی Shiba Inu-Bitcoin در ۳۰ روز گذشته به پایین ترین حد خود رسیده است زیرا Shiba Inu مسیر خود را مستقل از حرکات ارزهای دیجیتال پیشرو ترسیم می کند.

داده های IntoTheBlock نشان می دهد که همبستگی ۳۰ روزه بین Shiba Inu و بیت کوین به ۰.۴۲ کاهش یافته است. این کاهش قابل توجهی نسبت به بالاترین ۰.۹۶ مشاهده شده در شروع هفته است.

این موضوع از این ایده پشتیبانی می‌کند که SHIB به طور فزاینده‌ای از نفوذ بیت‌کوین جدا می‌شود و مسیر آن را ایجاد می‌کند.

به همین ترتیب، همبستگی ۶۰ روزه بین شیبا اینو و بیت کوین ۰.۵ بود. این بدان معناست که احتمال حرکت موازی قیمت کمتر است. شیبا اینو کمتر احتمال دارد از این طریق نوسانات قیمت بیت کوین را تقلید کند.

شیبا اینو همبستگی ۳۰ روزه بالاتری را با اتریوم در ۰.۸۴ نشان داد، در حالی که با رقیب Dogecoin در ۰.۵۶ است.

توسعه های شیبا اینو به شکل گیری پیشرفت ادامه می دهد

همبستگی رو به کاهش قابل توجه است، زیرا به نظر می‌رسد شیبا اینو در مسیر ایجاد مسیری برای خود است زیرا تحولات در اکوسیستم آن پیشرفت آن را شکل می‌دهد.

به عنوان مثال، شیبا اینو در ماه جولای بیشترین سود را کسب کرد و ماه را با بیش از ۱۲٪ بسته شد. Kaiko اشاره کرد که این افزایش قیمت توسط موجی از فعالیت توسعه دهندگان در شبکه تحریک شد. آن ماه خاص شاهد معرفی هویت خودمختار (SSI) و همچنین پیشرفت در شیباریوم بود.

با این حال، جزر و مد تغییر کرد زیرا Shiba Inu پس از توقف Shibarium مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی در ۱۶ اوت، دستاوردها را پاک کرد. شیبا اینو هنوز از سقوط اوت برگشت نکرده است و در حال حاضر ۷.۱۳ درصد در سپتامبر کاهش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با ۰.۶۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۷۴ دلار رسید.

در روزهای آینده، افزایش همبستگی بین شیبا اینو و بیت کوین ممکن است یک شاخص مهم برای تعیین اینکه آیا شیبا اینو نوسانات بازار را تکرار می کند یا یک مسیر متمایز تحت تأثیر تحولات اکوسیستم خود را حفظ می کند.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده