آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل سندباکس Sand

تحلیل سندباکس Sand

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از سندباکس در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت سند باکس را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز سندباکس SAND در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم در طی رشدی که قیمت این ارز از محدوده باکس سبز اول ترتیب داده، آخرین سقف ترند نزولی را پس گرفته و به رشد خود ادامه داده تا به ناحیه باکس قرمز که به عنوان یک مقاومت ماژور مد نظر قرار داده بودیم نیز رسید و در آن محدوده شاهد واکنش و تشکیل یک الگوی نزولی بودیم و گفتیم که بر همین اساس انتظار اصلاح قیمت این ارز را داریم.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم قیمت حرکت و شروع به افت کرده است و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر داشتیم و همانطور که مشاهده می‌کنید ،به محض رسیدن قیمت به آن ناحیه ،واکنش نشان داده اما الگوهای بازگشتی، هنوز شکل نگرفته‌اند و در صورت شکل‌گیری آنها، قیمت می‌تواند شروع به رشد کند و مجدد خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برساند. به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته و در آن تایم روند را کاملاً صعودی می‌دانیم و در محدوده باکس سبز ،یک الگوی بازگشتی و صعودی تشکیل گردیده و بر همین اساس در این تایم ،انتظار داریم که قیمت شروع به رشد کرده و به ناحیه باکس قرمز نیز برسد. البته که احتمال یک اصلاح کوچک نیز وجود دارد. دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SAND امروز 26 بهمن 1402
تحلیل SAND امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز سندباکس در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت این ارز از ناحیه باکس آبی شروع به رشد کرده به نحوی که آخرین سقف ترند نزولی را پس گرفته است( آن سقف را با فلش نشان داده‌ایم) و این مورد اولین نشانه برای آغاز یک روند صعودی نیز می‌باشد. در ادامه قیمت به رشد خود ادامه داده و به ناحیه باکس قرمز رسیده که به عنوان یک مقاومت ماژور و یک ناحیه عرضه مد نظر ما قرار دارد و سپس شروع به اصلاح کرده است.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه می‌رویم و در آنجا با شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی روند صعودی این ارز نیز کاملاً مشهود است و دقت داشته باشید که در حال حاضر ‌های نزولی و کندل‌های قرمز در قالب اصلاح هستند و بدانید که اگر الگوهای صعودی و بازگشتی را ببینیم انتظار داریم رشد قابل توجهی را در قیمت این ارز شاهد باشیم.
نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که خط سبز یک ناحیه حمایتی است و در صورت کلوز پایین‌تر از آن روند در تایم روزانه نزولی خواهد شد و نکته دیگر اینکه باکس سبز هم نقش حمایت مهمی را دارد و اگر از دست برود روند این ارز در تایم فریم هفتگی هم نزولی خواهد شد اما این موضوع احتمال پایینی را دارد. زوم ارزی های عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SAND امروز 28 دی 1402
تحلیل SAND امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل سندباکس Sand امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز با تحلیل ارز سند باکس در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم، لطفاً ما را همراهی کنید، اگر از سمت چپ به چارت نگاه کنید ،می‌بینید که این ارز در یک روند نزولی بوده و اخیراً در این تایم فریم ،شروع به رشد کرده و آخرین سقف ترند نزولی خود را پس گرفته است ،نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که روند نزولی به پایان رسیده و ما تغییر روند را در این ارز داریم.
در حال حاضر قیمت به محدوده مقاومتی که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم رسیده و شروع به اصلاح کرده ، برای اینکه با جزئیات بیشتری آن را مورد بررسی قرار دهیم، یک تایم پایین‌تر یعنی روزانه می‌رویم ،هم اکنون خط قرمز و ترند لاین صعودی که رسم کرده‌ایم نقش حمایت را برای ما دارند و تا زمانی که این دو ناحیه حفظ شوند روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد.

تحلیل SAND امروز 30 آذر 1402
تحلیل SAND امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۷مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۲۷ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز SAND در یک ماه گذشته روند رنجی داشت و با توجه به نبود قدرت از سمت خریداران، قیمت این ارز مجددا برای تست شکست حمایت، به محدوده ۰.۲۸ الی ۰.۲۷ دلار برگشت. در این ناحیه به دلیل برخورد های زیاد، احتمال شکست وجود دارد. اما از طرفی به دلیل وجود حمایت میدلاین کانال نزولی در این محدوده، باید نشانه های تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته را ببینیم. در غیر اینصورت با کاهش بیشتر، قیمت سند باکس می تواند تا محدوده ۰.۲۰ دلار ریزش داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سندباکس Sand امروز 27 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۷ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

روند نزولی رمز ارز سند باکس همچنان ادامه دارد و قیمت این ارز به پایین ترین سطوح در مدت دو سال گذشته رسیده است. همچنان مقاومت خط روند نزولی در تایم روزانه شکسته نشده است و برای تغییر روند حداقل نیاز به شکست این محدوده دارد. در حال حاضر این ارز به یک حمایت در قیمت ۰.۲۸ دلار واکنش مثبت نشان داده است.

همانطور که مشاهده می کنید قیمت در کانال نزولی میان مدت است و مقاومت میدلاین کانال مانع از تغییر روند و رشد بیشتر قیمت شده است. پتانسیل بازگشت قیمت به حمایت ۰.۲۸ دلار وجود دارد. اگر در برخورد دوم واکنش مثبت خوبی مشاهده شود، می توانیم با تشکیل الگو کف دو قلو انتظار رشد قیمت تا سقف کانال را داشته باشیم. برای این منظور دو مقاومت به عنوان اهداف کوتاه مدت و میان مدت برای سند باکس در نظر گرفته شده است، که می توانید روی نمودار ببینید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سندباکس Sand امروز 30 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز سند باکس بعد از شکست فیک حمایت خود در محدوده رند ۰.۵۰ دلار، روی این منطقه یک الگوی کف دوگانه تشکیل داد. در طی هفته گذشته روند صعودی این ارز شروع شد و تا امروز با بیش از ۱۸ درصد افزایش قیمت، بالای حمایت خود در محدوده ۰.۵۵ دلار قرار گرفته است. افزایش قیمت SAND می تواند تا مقاومت ۰.۶۰ دلار ادامه داشته باشد و سپس می توانیم انتظار یک پولبک به محدوده ۰.۵۵ الی ۰.۵۱ دلار را داشته باشیم. هدف دوم خریداران می تواند در محدوده مقاومت ۰.۷۰ دلار در نظر گرفته شود. به طور کلی برای تغییر روند در تایم روزانه، در صورت شکست مقاومت ۰.۷۰ دلار، می توانیم انتظار پایان اصلاح این ارز را داشته باشیم. همچنین اگر این مقاومت شکسته شود، یک مقاومت داینامیک از محدوده سقف ۰.۹۰ دلار هم شکسته می شود که پولبک به آن می تواند موجب تقاضای بیشتر برای اهداف بالاتر شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سندباکس Sand امروز 11 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز سند باکس در یک ماه گذشته به مقاومت سقف قبلی خود در محدوده ۰.۷۰ دلار که توسط اندیکاتور اسمارت مانی شناسایی شده بود، واکنش منفی نشان داد و قیمت این ارز به حمایت قبلی در محدوده ۰.۵۵ دلار برگشت. همانطور که انتظار می رفت، قیمت به این حمایت واکنش مثبت نشان داده است و در تایم فریم های پایین، الگوی بازگشتی کنج نزولی روی نمودار تشکیل شده است. یک حمایت مینور در قیمت ۰.۵۶ دلار برای سند باکس در نظر گرفته شده است، اگر امروز واکنش مثبت خوبی به این حمایت مشاهده شود، پتانسیل رشد قیمت این ارز تا مقاومت ۰.۶۰ دلار وجود دارد و همچنین اگر فشار خرید ادامه پیدا کند، قیمت این ارز می تواند با شکست این مقاومت تا محدوده سقف قبلی در تایم فریم روزانه رشد داشته باشد. بنابراین اهداف این ارز در محدوده های ۰.۶۰، ۰.۷۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سندباکس Sand امروز 14 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز SAND در طی یک ماه گذشته روند کاملاً رنجی داشت. در طی چند هفته گذشته، این ارز با برخورد به حمایت محدوده ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی واکنش مثبت قوی نشان داد، و با رشد ۴۰ درصد به مقاومت ۰.۷۰ دلار واکنش منفی نشان داد. بعد از آن روند قیمت این ارز زیر مقاومت هفتگی رنج شده است، و تقاضای کافی برای شکست این مقاومت ایجاد نشده است. از طرفی حمایت محدوده ۰.۵۷ الی ۰.۶۰ دلار مانع از کاهش بیشتر قیمت شده است. اگر در بازار فشار فروش ایجاد نشود، پتانسیل شکست مقاومت وجود خواهد داشت.

اما در صورت اصلاح قیمت‌ها در بازار، قیمت سند باکس می‌تواند تا محدوده کف قبلی کاهش داشته باشد. بنابراین در محدوده ۰.۵۵ دلار احتمال تشکیل الگوی کف دوگانه وجود خواهد داشت. اندیکاتور پیوت پوینت، پیوت ماهانه را در محدوده ۰.۶۲ دلار نشان می‌دهد. بنابراین در صورت حفظ این حمایت، در ماه جاری اهداف بالاتر را می‌توانیم برای سند باکس در نظر بگیریم، و در صورت شکست این سطح، اهداف مشخص شده در حمایت‌های پایین‌تر محدوده‌های هدف فروشندگان خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سندباکس Sand امروز 17 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 18 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز SAND در هفته‌های گذشته روند اصلاحی آن ادامه داشت. فشار فروشی که در این ارز با نفوذ بالا در محدوده حمایت هفتگی ایجاد کرده، سبب شکست کامل این محدوده حمایت شده است. در زمان نگارش این تحلیل، یک حمایت مهم در محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۵۵ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت واکنش مثبت به این سطح می‌توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا محدوده مقاومت هفتگی داشته باشیم. به همین منظور خط روند نزولی نیز به عنوان مقاومت داینامیک در نظر گرفته شده است، که شکست آن می‌تواند یکی از نشانه‌های رشد قیمت باشد.

اما در سناریو نزولی، اگر از این سطح شکسته شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که کاهش قیمت تا حمایت رند ۰.۵۰ دلار ادامه داشته باشد. این محدوده یکی از سطوح واکنشی قوی ارز سند باکس بوده، و می‌تواند بعد از رنج زدن روی این سطح حمایت، حداقل یک نوسان مثبت تا مقاومت هفتگی ایجاد کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سندباکس Sand امروز 18 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند صعودی قوی داشت، و با حفظ حمایت محدوده ۰.۷۰ دلار، یک موج صعودی قوی در تایم فریم روزانه ایجاد کرد. شکست سقف قبلی تایید شده است، اما به دلیل اینکه برخورد قیمت به مقاومت مشخص شده در محدوده ۰.۹۰ دلار اتفاق افتاده است، واکنش شدیدی صورت گرفته است. اما همانطور که در ویدیو تحلیل هفته گذشته بررسی شد، یکی از سطوح مقاومتی مهم سند باکس در محدوده رند ۱ دلار قرار دارد، که هدف خریداران می باشد.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند رنجی داشته است. قیمت بین سطوح حمایت مقاومت در نظر گرفته شده در نوسان است. محدوده حمایت این ارز در قیمت ۰.۶۱۰ الی ۰.۶۷۰ دلار و مقاومت آن نیز در سطح ۰.۸۸۰ الی ۰.۹۰۰ دلار می باشد. بالای این مقاومت نیز یک سطح بسیار قوی در عدد رند ۱ دلار وجود دارد، که شکست این سطوح نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریداران دارد. با توجه به فشار فروشی که روز گذشته در بازار ایجاد شد، انتظار داریم که با احتمال بیشتر، روند اصلاحی ارز سند باکس عمیق تر شود، و با شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۵۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

اما در سناریو صعودی، اگر حمایت مینور در محدوده ۰.۷۰۰ الی ۰.۶۸۵ دلار حفظ شود و در تایم ۴ ساعته الگوهای بازگشتی روی این محدوده مشاهده شود، می توانیم انتظار یک نوسان مثبت دیگر را تا مقاومت کانال رنج داشته باشیم. نکته مهم برای میان مدت و بلند مدت این است که موج قوی صعودی که از محدوده ۰.۴۰ دلار شروع شده است، در صورت حفظ حمایت ها، این پتانسیل برای سند باکس وجود دارد که با شکست مقاومت ۱ دلار، تا سطح ۱.۲۵ دلار به حرکت صعودی ادامه دهد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 28 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 20 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند صعودی قوی داشت، و با حفظ حمایت محدوده ۰.۷۰ دلار، یک موج صعودی قوی در تایم فریم روزانه ایجاد کرد. شکست سقف قبلی تایید شده است، اما به دلیل اینکه برخورد قیمت به مقاومت مشخص شده در محدوده ۰.۹۰ دلار اتفاق افتاده است، واکنش شدیدی صورت گرفته است. اما همانطور که در ویدیو تحلیل هفته گذشته بررسی شد، یکی از سطوح مقاومتی مهم سند باکس در محدوده رند ۱ دلار قرار دارد، که هدف خریداران می باشد.

این ارز در میان مدت و بلند مدت پتانسیل رشد تا محدوده ۱.۵ دلار را دارد، و یکی دیگر از اهداف میان مدت این ارز در محدوده ۱.۱۷ دلار در نظر گرفته شده است. در صورتی که حجم معاملات این ارز به حد کافی برای شکست مقاومت ۱ دلار باشد، می توانیم انتظار رشد بیشتر را برای میان مدت داشته باشیم. همچنین در بازه زمانی روزانه، روی اندیکاتور RSI پتانسیل تشکیل واگرایی مخفی وجود دارد، و در صورتی که بیت کوین اصلاح عمیقی نداشته باشد، می توانیم همچنان انتظار رشد قیمت سند باکس را داشته باشیم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 20 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 13 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی سند باکس SAND امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند رنجی را روی محدوده حمایت هفتگی به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از اینکه چندین بار به حمایت محدوده ۰.۶۴ الی ۰.۷۲ دلار واکنش نشان داده است، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و حرکت به سوی مقاومت ها را در محدوده های ۰.۸۸ الی ۰.۹۰ و عدد رند ۱ دلار دارد. این سطوح بسیار واکنشی هستند، و می توانند نواحی عرضه مهمی در تایم بالا محسوب شوند. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز روند رنج کاملا مشخص می باشد، اما به دلیل اینکه سقف ها و کف های پایین تر در حال تشکیل شدن می باشد، احتمال اینکه پولبک عمیق تر باشد و حمایت محدوده ۰.۶۰ دلار نیز تست شود وجود دارد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 13 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 6 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۶ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۶ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز که ذر محدوده مقاومت ۰.۸۵ دلار واکنش منفی داشته است، به حمایت خود در محدوده ۰.۶۵۷ الی ۰.۷۵۰ دلار پولبک زده است. این ناحیه در صورتی که واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد، ارز SAND می تواند در این هفته یا هفته آینده تا اهداف رند ۱ دلار رشد داشته باشد. قدرت موج صعودی به اندازه کافی برای تغییر روند در تایم فریم روزانه کافی می باشد. اما نیاز به یک پیوت کف و تشکیل یک موج اصلاحی است، که با احتمال بیشتر می توانیم در محدوده حمایت دوم یعنی قیمت ۰.۵۶۶ الی ۰.۶۱۰ دلار انتظار واکنش مثبت قوی تری داشته باشیم. پس در صورتی که محدوده حمایت ۰.۶۷ دلار شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا سطح ۰.۵۹۰ دلار ادامه داشته باشد، و در این ناحیه می توانیم انتظار تشکیل الگوهای بازگشتی را داشته باشیم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 6 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۶ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند پرقدرت صعودی خود را ادامه داد، و حمایت خریداران موجب شد تا بعد از شکست مقاومت محدوده ۰.۵۶ الی ۰.۵۹ دلار، قیمت بدون پولبک به حرکت خود ادامه دهد. این رشد ۱۰۲ درصدی که از محدوده کف ۰.۳۸ دلار شروع شده بود، در محدوده ۰.۷۵ دلار متوقف شد. یک مقاومت هفتگی در محدوده ۰.۶۵ الی ۰.۷۴ دلار در نظر گرفته شده بود، که این سطح در گذشته به دلیل فشار فروش سنگین شکسته شده بود.

در چند روز گذشته برخورد قیمت به این محدوده با واکنش هایی همراه بوده است، و در تایم فریم ۴ ساعته شاهد تشکیل یک ناحیه کاملا رنج هستیم. با احتمال بیشتر قیمت می تواند کف کانال رنج را بشکند، و وارد موج اصلاحی عمیق تری شویم. حمایت هایی که می توانند مجددا نشانه های واکنش مثبت ایجاد کنند، و محدوده تقاضا در نظر گرفته شوند، در قیمت های ۰.۶۴ دلار و محدوده ۰.۵۵ الی ۰.۵۶ دلار می باشد. اما اگر مقاومت فعلی شکسته شود، اهداف بعدی خریداران بعد از پولبک در محدوده ۰.۸۸ الی ۰.۹۰ و مقاومت رند ۱ دلار خواهد بود.

تحلیل سندباکس Sand امروز 29 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۲ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در هفته گذشته رشد قیمت آن ادامه داشت. حمایت خریداران موجب شکسته شدن یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۴۷ الی ۰.۴۸ دلار شد. افزایش قیمت سند باکس تا محدوده مقاومت ۰.۵۶ الی ۰.۵۹ دلار ادامه داشت. موج صعودی با برخورد به این مقاومت وارد اصلاح شد. اولین برخورد به محدوده حمایت ۰.۵۰ دلار واکنش مثبت به همراه داشته است. اما این برگشت سریع احتمال ورود قیمت به روند رنج را افزایش داده است. بنابراین انتظار داریم که روند رنجی را برای کوتاه مدت بین مقاومت و حمایت فعلی از این ارز شاهد باشیم. یک حمایت دیگر در محدوده ۰.۴۷۰ الی ۰.۴۸۰ دلار در نظر گرفته شده است، که اگر برخورد به حایت اول واکنش مثبت نداشته باشد، و شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا این سطح ادامه داشته باشد. از این محدوده با توجه به خط روند صعودی رسم شده، می توانیم انتظار واکنش قوی تری داشته باشیم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 22 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۲ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته رشد بسیار خوبی را از محدوده ۰.۳۵ الی ۰.۳۹ دلار به ثبت رساند. حمایتی که روی این محدوده ماهانه صورت گرفت، موجب خروج قیمت از کانال نزولی در تایم ۴ ساعته شده است. چهار کندل صعودی که همگی بالاتر کلوز کندل قبلی بسته شده است، می تواند نشانه فشار خرید برای حفظ حمایت و تغییر احتمالی روند در آینده باشد. البته این در شرایطی است که کندل هفتگی ارز SAND یک الگوی پوشای صعودی را تشکیل دهد. در غیر این صورت باز هم کاهش قیمت خواهیم داشت. در تایم هفتگی کندل های نزولی قدرت بسیار بالایی دارند، و سطح حمایت فعلی در شرایط حداقلی باید  بتواند یک نوسان مثبت در تایم هفتگی ایجاد کند.

در تایم فریم ۴ ساعته نشانه قطعی تغییر روند با آخرین حرکت قوی صعودی مشاهده می شود. قیمت به یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۴۷ الی ۰.۴۸ دلار برخورد کرده و با توجه به زاویه بالای برخورد احتمال شکست این مقاومت و برخورد به مقاومت ۰.۴۹ الی ۰.۵۰ دلار نیز وجود دارد. از مقاومت دوم انتظار واکنش منفی قوی تری داریم. اما با توجه احتمال تشکیل واگرایی منفی در تایم ۴ ساعته و زیر این مقاومت، اگر واکنش منفی مشاهده شود، قیمت می تواند وارد موج اصلاحی شود. پس حماییت هایی که می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم، در محدوده ۰.۴۴ الی ۰.۴۳ دلار قرار گرفته است، که می تواند موجب برگشت قیمت در روزهای آینده شود.

تحلیل سندباکس Sand امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 8 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته های گذشته روند کاملا نزولی داشته است. قیمت این ارز که در محدوده حمایت ۰.۴۲ دلار قرار گرفته بود، با یک واکنش مثبت تا مقاومت ۰.۴۵ دلار رشد داشت. اما هیچ گونه برخوردی به مقاومتی که برای آن در محدوده ۰.۴۷ الی ۰.۴۸ دار در نظر گرفته شده بود صورت نگرفت. این مورد می توانست نشانه ای بر عدم قدرت گرفتن خریداران برای حفظ حمایت ۰.۴۲ دلار باشد. با شکست حمایت، ریزش قیمت می تواند تا سطح حمایت ماهانه در محدوده ۰.۳۹ الی ۰.۳۵ دلار ادامه داشته باشد.

این محدوده که از قبل نیز به عنوان یکی از سطوح مهم در نظر گرفته شده بود، قابلیت ایجاد یک نوسان مثبت و حداقل وارد کردن روند قیمت به یک ناحیه رنج را برای هفته آینده دارد. آخرین کندل های نزولی در تایم فریم ۴ ساعته که تشکیل یک موج نزولی را می دهند، در حال ایجاد سایه هایی به سمت پایین هستند، و به این معناست که حمایت مورد نظر می تواند یک واکنش مثبت ایجاد کند. محدوده فعلی قیمت را می توانیم داخل یک کانال نزولی در نظر بگیریم. تنها در صورت شکست مقاومت سقف کانال در محدوده ۰.۴۴ دلار انتظار رشد قیمت و تغییر روند را در کوتاه مدت خواهیم داشت.

تحلیل سندباکس Sand امروز 8 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 1 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز سند باکس SAND  در طی هفته های گذشته روند نزولی قوی خود را ادامه داد، و با تثبیت کامل زیر مقاومت محدوده ۰.۵۷ الی ۰.۶۰ دلار موج نزولی جدیدی تشکیل داد. حرکت نزولی داخل کانال تا محدوده میدلاین ادامه پیدا کرد، و برخورد به میدلاین یک واکنش مثبت ایجاد کرده است. در تایم فریم ۴ ساعته واگرایی مثبت روی RSI نشانه ورود قیمت به موج اصلاحی است، اما هنوز نشانه تغییر روند نیست. برای این منظور یک مقاومت در محدوده ۰.۴۷۰ الی ۰.۴۸۰ دلار در نظر گرفته شده است.

تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای این سطح برگردانند، هر حرکتی به به سمت بالا می تواند پولبک در روند نزولی باشد. توجه به اندیکاتور RSI در صورت رسیدن قیمت به این ناحیه می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. چرا که احتمال تشکیل واگرایی مخفی و ادامه روند نزولی بعد از برخورد وجود دارد. برای کوتاه مدت اگر در این هفته روند رنجی داشته باشیم، حمایت های محدوده ۰.۴۳۸۰، ۰.۴۳۰۰ و ۰.۴۲۰۰ دلار می توانند مجددا با واکنش مثبت همراه باشند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 1 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 10 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز هنوز روی سطح حمایت ماهانه بسیار مهمی است در محدوده ۰.۵۴۴ الی ۰.۴۸۵ دلار قرار دارد. روز گذشته یک حرکت صعودی و کندل برگشتی قوی بدون سایه بالایی روی نمودار تشکیل شده است، که نشانه برگشت خوبی می تواند باشد. برای هفته جاری در صورتی که بیت کوین وارد یک روند رنج در محدوده ۱۷۰۰۰ دلار شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران از این ارز حمایت کنند. یک ناحیه مقاومت در محدوده ۰.۵۷۵ الی ۰.۶۰۰ دلار برای سند باکس در نظر گرفته شده است.

در صورت شکست این سطح و تثبیت کندل های ۴ ساعته بالای این ناحیه می توانیم انتظار داشته باشیم که با صعودی شدن روند کوتاه مدت، حرکت قیمت بتواند تا محدوده های مقاومت ۰.۶۶۰ و ۰.۷۰۰ دلار ادامه پیدا کند. مقاومت دوم در سقف کانال نزولی اصلی قرار گرفته است، و تنها شکست این محدوده در تایم فریم روزانه و تثبیت بالای آن می تواند شرایط میان مدت را صعودی کند. اما اگر خریداران نتوانند قیمت را بالای مقاومت فعلی برگردانند، ادامه روند رنج برای سند بکس مورد انتظار است.

تحلیل سندباکس Sand امروز 10 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 3 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۳ آذر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته ی گذشته روند نزولی ضعیفی داشت. قیمت این ارز بعد از شکست حمایت محدوده ۰.۶۵ الی ۰.۷۵ دلار، به یک حمایت مهم تر در محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۴ دلار برخورد کرده است. برخوردها با اینکه با واکنش منثبت همراه بوده، اما قدرت برگشت قوی مشاهده نمی شود. همچنین هنوز در کانال نزولی و نزدیک میدلاین این کانال قرار داریم. پس با توجه به حمایت داینامیک میدلاین اگر فشار فروش مجددا در بازار افزایش پیدا کند، احتمال شکسته شدن این حمایت و ریزش تا محدوده ۰.۳۳ الی ۰.۳۹ دلار بالا خواهد رفت.

همچنین یک حمایت بسیار قدرتمدن در محدوده ۰.۱۹۷ الی ۰.۱۶۰ دلار برای سندباکس در نظر گرفته شده است، که در صورت ایجاد شدیدترین فشار فروش قیمت می تواند به صورت لحظه ای به این محدوده برخورد کرده و واکنش مثبت داشته باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته به وضح روند نزولی مشاهده می شود. بنابراین تا زمانی که تلاشی از سمت خریداران برای شکست مقاومت ۰.۶۰ دلار و تست مقاومت ۰.۷۰ دلار نداشته باشیم این روند می تواند نزولی باقی بماند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 3 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز سند باکس SAND در این ماه با ریزش ۳۰ درصدی همراه بوده است. این ارز با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، محدوده حمایت هفتگی خود را که در قیمت ۰.۶۵ الی ۰.۷۴ دلار قرار گرفته بود، از دست داد. شکست حمایت باعث شد که موج فشار فروش تا محدوده ۰.۵۵ دلار ادامه پیدا کند. در این ناحیه یک واکنش مثبت مشاهده شده اما برای تثبیت قیمت روی این سطح حمایت نیاز به گذشت زمان و حمایت بیشتر خریداران دارد.

زاویه برخورد به این محدوده حمایت بسیار بالا بوده و هنوز نمی توان در مورد برگشت قطعی قیمت نظری دارد. بنابراین تا زمان تثبیت شرایط روی محدوده های حمایت ۰.۴۸ الی ۰.۵۴ دلار باید منتظر ماند. هنوز احتمال ادامه روند نزولی و ریزش سنگین تری در بازار وجود دارد. بنابراین اگر حمایت مورد نظر شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف کانال نزولی بلند مدت در محدوده ۰.۳۳۵ الی ۰.۴۰۰ دلار ادامه داشته باشد. از این ناحیه انتظار واکنش بسیار قوی تری داریم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 19 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 12 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز سند باکس SAND در طی هفته گذشته روند صعودی آن باعث شکست سقف یک کانال نزولی کوتاه مدت شد. همچنین یک مقاومت که در محدوده ۰.۷۸ دلار در نظر گرفته شده بود پر قدرت به سمت بالا شکست، و حمایت خریداران با افزایش حجم معاملات قیمت را به یک مقاومت بالاتر در محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۹۶ دلار رساند. به دلیل نزولی بودن روند کلی و همچنین نزدیک بودن این مقاومت به عدد رند ۱ دلار واکنش شدیدی در محدوده مقاومت مشخص شده مشاهده شد.

به محض برخورد قیمت به این مقاومت شاهد کاهش ۱۵ درصدی قیمت در طول چند روز گذشته تا امروز بودیم موج صعودی که باعث شکست کانال شده می تواند قیمت را وارد یک روند رنج کند، و این روند می‌ تواند بین مقاومت مشخص شده و حمایت مشخص شده مدتی ادامه داشته باشد. تا زمانی که کف حمایت هفتگی در محدوده ۰.۶۵ الی ۰.۷۳ دلار حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت رند ۱ دلار و خروج قیمت از سقف کانال نزولی در بلند مدت وجود دارد.

همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، واگرایی مثبت اندیکاتور RSI بعد از برخورد قیمت در چند هفته گذشته به محدوده حمایت کاملا مشخص می باشد. تشکیل کف های بالاتر روی این اندیکاتور نشانه خوبی برای برگشت احتمالی روند می باشد. بنابراین تنها نیاز است که خریداران قیمت را بالای مقاومت محدوده ۱ دلار برگردانند. در صورتی که شرایط بازار کاملاً مساعد شود و بیت کوین مقاومت ۲۱ هزار دلار را بشکند، این اتفاق می‌ تواند رخ دهد و ادامه حرکت به سمت اهداف بالاتر تا محدوده مقاومت ۱.۳۰ دلار مورد انتظار است.

تحلیل سندباکس Sand امروز 12 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۵ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND بعد از مدت ها به پایین ترین محدوده ۱ سال گذشته خود در قیمت ۰.۷۰ دلار واکنش مثبت نشان داد. حمایتی خوبی که در این ناحیه صورت گرفته، باعث رشد ۱۶ درصدی قیمت این ارز شده، و همچنین سقف کانال نزولی کوتاه مدت به دلیل فشار خرید امروز شکسته شده است. اما هیچ تثبیتی هنوز بالای این محدوده مشاهده نمی شود.

چرا که قیمت به مقاومت بالاتری در محدوده رند ۰.۸۰ دلار واکنش داده است. اندیکاتور EMA در این ناحیه مقاومت را نشان می دهد، و تایید می کند که این مقاومت مهمی برای ادامه روند است. در بازه زمانی ۴ ساعته می توان با رسم یک خط روند صعودی از صعودی بودن روند کوتاه مدت اطمینان حاصل کرد. همچنین حمایت مینور در قیمت ۰.۷۷ می تواند به حفظ خط روند کمک کند. تا زمانی که این حمایت ها با کندل نزولی قوی شکسته نشود، می توانیم هدف کوتاه مدت را در محدوده ۰.۸۷ الی ۰.۹۰ دلار در نظر بگیریم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 5 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۵ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 28 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طول هفته گذشته روند نزولی آن داخل کانال کوتاه مدت دامه پیدا کرد، و قیمت این ارز باز هم به محدوده حمایت هفتگی مهمی برخورد کرد. این حمایت که در قیمت ۰.۶۶۰ الی ۰.۷۴۰ دلار در نظر گرفته شده است، یک بار باعث واکنش مثبت ۱۰۰ درصدی قیمت شده است، و در سال گذشته نیز ناحیه شروع آخرین موج صعودی در تایم فریم هفتگی بوده است. بنابراین اهمیت ویژه ای برای آینده قیمت ارز سند باکس دارد. اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، و این واگرایی در صورتی که حمایت فعلی حفظ شوذ، تایید خواهد شد.

همچنین برای تایید این واگرایی می توانید با رسم یک خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته، و شکست این خط روند، هشدار تغییر روند را دریافت کنید. واگرایی در تایم فریم ۴ ساعته نیز مشخص می باشد، و اگر خریداران قیمت را بتوانند بالای محدوده ۰.۷۸ دلار برگردانند، انتظار صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته وجود خواهد داشت. اهدافی که برای سند باکس می توانیم در نظر داشته باشیم، محدوده های ۰.۸۴۵، و ۰.۹۰۰ دلار می باشند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند نزولی خود را داخل کانال نزولی کوتاه مدت ادامه داد، و امروز با فشار فروشی که در بازار شاهد آن بودیم، تا کف کانال در قیمت رند ۰.۷۰ دلار کاهش داشت. سطح حمایت هفتگی ۰.۶۵ الی ۰.۷۴ دلار مجددا حفظ شده است، و این حمایت با واکنش خوبی همراه بوده است. اما برای صعودی شدن روند در تایم فریم روزانه، نیاز است که تثبیت قیمت بالای محدوده حمایت فعلی صورت بگیرد. بنابراین برای این هفته انتظار روند رنجی را روی محدوده حمایت هفتگی داریم.

نوسانات قیمت بیت کوین تا زمانی که بالای محدوده حمایت ۱۸۳۹۰ دلار باشد، و زیر این ناحیه کندل روزانه بسته نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که شرایط در بازار مساعد بماند‌. در نهایت در صورت شکسته شدن سقف این کانال نزولی در محدوده مقاومت ۰.۸۵ دلار، انتظار داریم که قیمت به سقف کانال نزولی اصلی در محدوده رند ۱ دلار برسد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 21 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 7 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته های گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز در محدوده کانال قیمتی ۰.۸۵ دلار در نوسان بوده است. مومنتوم روند هنوز نزولی است، و هنوز مقاومتی که در محدوده ۰.۸۴ الی ۰.۸۶۰ دلار در نظر گرفته شده بود، شکسته نشده است. همچنین یک کانال نزولی کوتاه مدت می توانیم برای قیمت در نظر بگیریم. اگر حمایت فعلی در محدوده ۰.۸۲ دلار از دست برود، کاهش بیشتر می تواند تا محدوده کف قبلی یعنی قیمت ۰.۷۴۰ الی ۰.۶۶۰ دلار ادامه داشته باشد.

برای اینکه مجددا روند قیمت وارد فاز صعودی شود، نیاز است که حجم معاملات بالایی در جهت شکست مقاومت رند ۱ دلار صورت بگیرد. در غیر اینصورت در بهترین حالت روند ارز سند باکس می تواند روی حمایت های فعلی رنج باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز یک حمایت مینور در محدوده ۰.۸۳۷ الی ۰.۸۴۵ دلار رسم شده است، و برای کوتاه مدت تا زمانی که این حمایت حفظ شود، جهت حرکت قیمت می تواند تا محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۹۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 7 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 24 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. برای این ارز یک حمایت در محدوده ۰.۸۹ الی ۰.۹۲ دلار در نظر گرفته شده بود که در چند روز گذشته به سمت پایین شکسته شد. این ارز به طور کلی روند رشد بسیار ضعیفی داشت، و با ریزش قیمت بیت کوین این روند ضعیف کاملا از بین رفت. حالا روند در تایم فریم ۴ ساعته تبدیل به حالت رنج شده است. اگر حمایت محدوده ۰.۸۵ دلار شکسته شود، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۰.۶۵ الی ۰.۷۴ دلار ادامه داشته باشد. این حمایت مربوط به بازه زمانی ماهانه بوده و پتانسیل واکنش مثبت قوی در این محدوده وجود دارد.

نکته مثبتی که برای ارز سند باکس وجود دارد این است که خط بالای ابر ایچیموکو در حال صاف شدن است، و همچنین ضخامت ابر در حال افزایش می باشد، که نشان می دهد محدوده حمایت فعلی هم پتانسیل واکنش مثبت را دارد. بنابراین اگر بیت کوین حمایت خود را در محدوده ۲۰۰۰۰ دلار حفظ کند، خریداران سند باکس تمایل به حمایت بیشتری پیدا خواهند کرد، و همچنین اگر مقاومت رند ۱ دلار در آینده شکسته شود، قیمت می تواند تا محدوده ابر ایچیموکو یعنی قیمت ۱.۲۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 10 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز سند باکس SAND در طول هفته گذشته روند رنج آن روی محدوده حمایت ۰.۸۹ الی ۹۲ دلار ادامه پیدا کرد. این حمایت که مربوط به تایم فریم ۴ ساعته می باشد، تا زمانی که حفظ شود، پتانسیل برگشت قیمت و ورود به موج اصلاحی مورد انتظار می باشد. با آپدیت شدن نمودار این ارز، چندین محدوده حمایت مقاومت مهم روی نمودار رسم شده است، که در آینده در صورت برخورد قیمت به هر کدام از این محدوده ها انتظار واکنش های خوبی داریم.

برای کوتاه مدت اگر خریداران بتوانند مانع از ریزش بیشتر قیمت شوند، و همچنان حمایت فعلی را حفظ کنند، بعد از پایان روند رنج می توانیم انتظار شکست خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته و همچنین شکست مقاومت ۱ دلار و حرکت به سمت هدف بعدی در محدوده مقاومت ۱.۱۱۲ الی ۱.۱۵۰ دلار را داشته باشیم. این هدف در سقف کانال نزولی بلند مدت قرار دارد. اما در صورتی که حمایت فعلی از دست برود، فشار فروش می تواند قیمت را تا محدوده حمایت هفتگی ۰.۷۴ الی ۰.۶۵ دلار کاهش دهد، که از این ناحیه انتظار واکنش قوی تری داریم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 10 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته با ادامه روند نزولی به یک محدوده حمایت در قیمت ۱.۱۳ الی ۱.۱۸۵ دلار برخورد کرد. به دلیل بالا بودن فشار فروش، قدرت حمایت برای حفظ قیمت کافی نبود، و با شکست این حمایت، شاهد ریزش بیشتری تا محدوده ۱ دلار هم بودیم. در چند روز گذشته روند قیمت سند باکس رنج شده بود، و روز قبل به دلیل اخبار منفی که در تمام بازار تاثیر منفی گذاشت، حمایت ۱ دلاری سند باکس نیز شکسته شد.

قیمت اکنون به یک حمایت در محدوده ۰.۹۴ دلار برخورد کرده است، و در صورتی که این محدوده حفظ شود، یک روند رنج دیگر برای این ارز مورد انتظار می باشد. اما اگر فشار فروش افزایش پیدا کند، با شکست این حمایت، قیمت می تواند تا کف قبلی در محدوده ۰.۶۹ الی ۰.۷۶ دلار به روند نزولی ادامه دهد. در بازه زمانی هفتگی حمایت اصلی کف آخرین موج صعودی سند باکس می باشد، و در صورتی که شکسته شود، محدوده ۰.۶۱ الی ۰.۶۵ دلار آخرین سنگر حمایتی این ارز برای میان مدت می باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 5 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 27 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SAND را مشاهده کنید.

رمز ارز SAND کندل هفته خود را در محدوده رنج کندل قبلی بسته است. قیمت سند باکس در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۲۱ دلار در حال معامله شدن می باشد. حجم معاملات نسبت به هفته های گذشته کاهش شدیدی پیدا کرده است، و این مورد نشانه دیگری از روند رنج می باشد. الگوی مثلثی که در تایم فریم ۴ ساعته برای سند باکس در نظر گرفته شده بود، از پایین شکسته شده است، اما کف آخرین موج صعودی و همچنین کف کانال صعودی کوتاه مدت در محدوده حمایت ۱.۱۳ الی ۱.۱۸۵ دلار می تواند با واکنش مثبت همراه باشد.

در این صورت انتظار می رود که با مساعد شدن شرایط در بازار، شاهد رشد قیمت تا سقف کانال کوتاه مدت در محدوده ۱.۷۰ الی ۱.۸۰ دلار باشیم. هدف دوم نیز می تواند در محدوده مقاومتی ۲ دلار در نظر گرفته شود. حمایت های قوی تر در صورت شکست حمایت فعلی، در محدوده های ۱ دلار خواهد بود، که به دلیل رند بودن این عدد می تواند واکنش قوی تری در صورت برخورد داشته باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 27 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 20 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سند باکس SAND هفته گذشته را با روند رنج پشت سر گذاشت. این ارز در محدوده ۱.۳۰ دلار حجم معاملات بالایی را به خود اختصاص داده است، و بیشترین حجم معاملات در طول یک ماه اخیر نیز در قیمت ۱.۳۳ دلار بوده است. در محدوده فعلی شاهد تشکیل الگوی مثلث متقارن هستیم. این الگو از نوع دو طرفه بوده و در صورت شکست یکی از خطوط الگو، که با احتمال بالاتر از بالا می باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم تا حرکت قیمت به سمت محدوده مقاومت بعدی ۱.۵۸ الی ۱.۶۰ دلار ادامه داشته باشد.

در صورت شکست مقاومت و قدرت گرفتن خریداران، اهداف قیمت در محدوده ۱.۶۰ و ۲ دلار خواهد بود. قیمت از ابر ایچیموکو خارج شده است، و این مورد به تنهایی نشانه خوبی برای سند باکس می باشد، و در ترکیب با موارد دیگر در صورت حفظ حمایت ۱.۳۰ دلار، برای هفته جاری مومنتوم روند صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 20 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 13 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته مطابق انتظار، بعد از پولبک به خطوط روند نزولی، و همچنین خط گردن الگوی سر و شانه معکوس، افزایش قیمت داشته است. اما رشد کمی که به دلیل حرکت دیر هنگام اتفاق افتاده است، مانع از برخورد قیمت به سقف کانال نزولی شده است. بنابراین باز هم شاهد برگشت قیمت بوده ایم. اما همان طور که مشاهده می کنید، کندل های نزولی قدرتی ندارند، و در صورتی که بیت کوین روی سطوح حمایتی خود تثبیت داشته باشد، با احتمال بالا می توان انتظار داشت که ارز سند باکس رشد خوبی را در این هفته داشته باشد.

برای ارز سند باکس در تایم فریم ۴ ساعته یک حمایت در محدوده ۱.۲۰ الی ۱.۱۲ دلار رسم شده است، و در صورتی که کندل نزولی قوی زیر این حمایت بسته نشود، شرایط کوتاه مدت همچنان مساعد باقی خواهد ماند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 13 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 30 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طی هفته گذشته رشد خوبی را به ثبت رسانده است. با توجه به اینکه در تحلیل قبلی یک الگوی سر و شانه معکوس روی نمودار در نظر گرفته شده بود، خط گردن این الگو به سمت بالا شکسته شده و قیمت در حال تثبیت بالای این ناحیه می باشد. بعد از پولبک به این ناحیه پتانسیل رشد قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۲ دلار وجود خواهد داشت. روند بلند مدت در صورتی صعودی خواهد شد که مقاومت رند ۲ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود. پیوت اندیکاتور پیوت پوینت در محدوده ۱.۱۰ دلار حمایت بسیار قوی را نشان می دهد که در صورت برگشت بازار انتظار داریم که این ناحیه حمایت خوبی را از قیمت به عمل آورد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 30 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 23 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در هفته گذشته نوسانات آن بین محدوده حمایت ۱ دلار و مقاومت ۱.۲۹ الی ۱.۴۰ دلار ادامه داشته است. قیمت بعد از برخورد به این مقاومت، با واکنش منفی همراه بوده است. همچنین خط روند صعودی نمودار نیز به سمت پایین شکسته شده است. نکته ای که در مورد نمودار سند باکس وجود دارد این است که قیمت زیر یک ناحیه مقاومت داینامیک قرار گرفته است، و این مقاومت تاکنون بارها مانع از رشد قیمت شده است.

الگوی سرو شانه معکوس نیز روی سطوح حمایت و داخل کانال نزولی تشکیل شده است، و در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۱.۳۰ دلار برسانند، بعد از پولبک می توان انتظار داشت که قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۱.۸۸ الی ۲ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 23 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 16 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در هفته گذشته رشد خوبی را به ثبت رساند. فشار خرید قیمت را به محدوده مقاومت ۱.۱۸ الی ۱.۲۶ دلار رسانده است، و در صورتی که خریداران بتوانند قیمت این ارز را بالای محدوده مقاومت تثبیت بدهند، با توجه به اینکه الگوی سروشانه معکوس نیز روی نمودار تشکیل شده است، در این صورت فشار خرید می تواند قیمت را تا محدوده مقاومت سقف کانال نزولی هدایت کند.

مقاومت های این ارز در محدوده های ۱.۳۸، ۱.۵۵ و ۱.۸۵ دلار می باشد. یک خط روند نزولی نیز داخل کانال رسم شده است، و در صورتی که شکسته نشود، قیمت می تواند حتی از کانال نزولی نیز خارج شود. در حالت کلی انتظار داریم که قیمت بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۱.۷۰ دلار، واکنش منفی داشته باشد، و احتمال یک اصلاح به سمت حمایت ها وجود دارد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 16 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 9 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND بعد از توقفی که در محدوده ۰.۸۰ دلار داشت، با حمایت خریداران در هفته گذشته رشد قیمت آن تا مقاومت ۱.۳۰ دلار ادامه داشت. با توجه به مقاومت داینامیکی که هفته گذشته روی نمودار رسم شده بود، و همچنین سطح مقاومت استاتیک ۱.۲۰ الی ۱.۳۰ دلار روند نزولی ارز سند باکس ادامه پیدا کرد، و مجددا با ریزشی که در بازار شاهد هستیم، فشار فروش جهت حرکت قیمت را به سمت حمایت ۰.۸۰ دلار برگردانده است.

در صورت حفظ حمایت ماهانه پتانسیل رشد قوی تا محدوده ترند لاین نزولی اصلی یعنی قیمت ۱.۵۰ دلار و هدف بعدی ۲ دلار وجود دارد. برای هفته جاری تا زمانی که قیمت زیر سطح ۱.۱۱ دلار قرار گرفته باشد، جهت حرکت قیمت به سمت حمایت های ۰.۹۰ و ۰.۷۷ دلار خواهد بود.

تحلیل سندباکس Sand امروز 9 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 2 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سند باکس SAND در هفته گذشته با توقف روی سطح حمایت ۰.۸۰ دلار، تا امروز یک برگشت خوب تا محدوده ۱ دلار داشته است. در روز گذشته برخورد به این عدد رند با واکنش همراه بوده است. اما در صورتی که کندل روزانه بالای سطح ۱ دلار بسته شود، و حجم معاملات نیز مانند روز گذشته بالا باشد، پتانسیل شکست مقاومت افزایش خواهد یافت.

در این صورت ادامه رشد قیمت می تواند تا محدوده ۱.۱۸ الی ۱.۲۶ دلار به ثبت برسد. در بازه زمانی ۴ ساعته یک خط روند صعودی روی نمودار می توان در نظر گرفت. تا زمانی که این خط روند صعودی حفظ شود، همچنان می توانیم به صعودی بودن روند کوتاه مدت امیدوار باشیم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 2 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 26 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طی روزهای گذشته حمایت مهمی را که در محدوده ۱ الی ۰.۸۸ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود را به سمت پایین شکسته است. فشار فروشندگان در حال تثبیت دادن قیمت زیر این ناحیه می باشد. برای رشد مجدد قیمت و صعودی شدن روند در تایم فریم های روزانه و ۴ ساعته لازم است که خریداران با حمایت های خود مجددا سطح مورد نظر را پس بگیرند.

در غیر اینصورت امکان ریزش بیشتر قیمت تا محدوده ۰.۷۵ دلار وجود خواهد داشت. یک واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و در صورتی که در بازار فشار فروشی نداشته باشیم، احتمال برگشت قیمت بالای سطح مورد نظر و مساعد شدن شرایط این ارز وجود خواهد داشت. تا تثبیت شرایط باید منتظر ماند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 26 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طول هفته گذشته روند رنج آن ادامه پیدا کرد. با توجه به اینکه محدوده حمایت ۱.۲۱ الی ۱.۲۵ دلار هنوز با واکنش همراه می باشد و شکسته نشده است، در صورتی که مقاومت خط روند نزولی آن به سمت بالا شکسته شود و خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده مقاومت ۱.۳۸ دلار برسانند، در این صورت بعد از پولبک می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت را تا مقاومت ۱.۵۰ الی ۱.۶۷ دلار داشته باشیم. با توجه به اینکه اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد، قیمت هنوز در وضعیت مبهمی قرار دارد، و باید تا شکست یکی از سطوح حمایت یا مقاومت منتظر ماند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 19 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 12 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

طبق بررسی هفته گذشته، برای رمز ارز SAND  در تایم فریم ۴ ساعته یک روند رنج بین حمایت ۱.۲۲ الی ۱.۲۵ دلار و مقاومت اصلی ۱.۵ الی ۱.۶۷ دلار  وجود دارد، که قیمت همچنان به سقف و کف این ناحیه واکنش نشان می دهد. با خروج قیمت از الگوی مثلث، توان خریداران برای شکستن مقاومت پیش رو کافی نبوده است، و در برگشت به سطح حمایت مینور، شاهد پولبک به سقف الگوی مثلث هستیم. همچنین اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰، محدوده مقاومت رسم شده را تایید می کند.

با استقاده از اندیکاتور Ichimoku قیمت در تایم فریم ۴ ساعته هنوز داخل ابر کومو قرار دارد، و مقاومت های خطوط تنکانسن و کیجونسن در محدوده ۱.۴۰ تا ۱.۳۵ دلار قرار دارند، که بالای قیمت می باشند. اما در بازه روزانه، قیمت بین این دو خط قرار گرفته است، و نشان می دهد که تا زمان مشخص شدن ادامه وضعیت روند بازار، همچنان روند رنج سند باکس می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 12 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 5 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارزر سند باکس SAND در هفته ای که گذشت، با نوسانات شدید اما با دامنه رنجی همراه بوده است. این نوسانات که زیر مقاومت محدوده ۱.۵۰ الی ۱.۶۷ دلار صورت گرفته است، به دلیل فشار فروش و کاهش تقاضا سطح مقاومت ۱.۵ دلار تبدیل به حمایت نشده است. هنوز احتمال برخورد قیمت به حمایت محدوده ۱ الی ۰.۸۸ دلار وجود دارد.

برای ارز سند باکس یک الگوی مثلث متقارن نیز می توان در تایم فریم ۴ ساعته در نظر گرفت. قیمت هنوز داخل این الگو قرار دارد، و در صورت شکست کف الگو و حمایت استاتیک ۱.۲۲ دلار، می توانیم شاهد ریزش قیمت تا حمایت اصلی باشیم. باید توجه کرد که به دلیل رنج بودن روند در تایم فریم ۴ ساعته، احتمال ادامه دار بودن این روند رنج و برخورد های مکرر به سطوح حمایت و مقاومت ذکر شده نیز وجود دارد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 5 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۵ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 29 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سند باکس SAND در طول هفته گذشته با ریزش ۲۷ درصدی کار خود را به پایان رساند. در هفته گذشته فشار فروش قیمت این ارز را به سطح حمایت ماهانه در محدوده ۰.۸۰ الی ۱.۵۰ دلار رسانده است. این محدوده با توجه به واکنش هایی که در گذشته روی نمودار مشاهده می کنید پتانسیل متوقف کردن کامل قیمت و برگشت از این محدوده به سمت اهداف بالاتر را دارد.

اما در صورتی که بازار باز هم ریزش های شدید تری داشته باشد حمایت بعدی در محدوده ۰.۵۵ الی ۰.۴۳ دلار قرار گرفته است. برای کوتاه مدت نیز شاهد واکنش قیمت به حمایت رند ۱ دلار بوده‌ایم، و انتظار می‌رود این بسته حمایتی بسیار مهم بتواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. اما از طرف دیگر مقاومتی که در محدوده ۱.۴۱ الی ۱.۶۳ دلار رسم شده است تا زمانی که تبدیل به حمایت نشود روند قیمت بین مقاومت و حمایت ۱ دلار رنج خواهد بود.

تحلیل سندباکس Sand امروز 29 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 15 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سند باکس SAND در طول هفته گذشته با شکست کف کانال صعودی بلند مدت خود و ریزشی که تا محدوده حمایت ۱.۸۶ الی ۲ دلار داشت، از کانال صعودی بلند مدت خود خارج شده است. این ارز که یک الگوی مثلث صعودی در آخرین موج ایمپالس و کارکشن تشکیل داده است، تنها در صورتی پتانسیل رشد قیمت را دارد که در این هفته کندل هفتگی بالای قیمت ۳ دلار بسته شود.

مقاومتی که در قیمت ۲.۹۵ الی ۳ دلار قرار گرفته است، و مربوط به تایم فریم ۴ ساعته می باشد، در صورتی که تبدیل به حمایت شود، روند تایم ۴ ساعته صعودی خواهد شد. شرایط مومنتوم اندیکاتور Ichimoku وضعیت نزولی و قدرت فروشندگان را نشان می‌دهد. اما ابر اندیکاتور در حال صاف شدن می باشد که نشان دهنده حمایت خوبی در قیمت های فعلی می باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 15 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 8 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طول هفته گذشته در محدوده حمایت ماهانه خود کاملا متوقف شده است. این حمایت که در قیمت ۲.۳۶ الی ۲.۵۵ دلار قرار گرفته است، با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی دارد. بنابراین این سطح حمایت استاتیک تقویت شده است. با این حال برخورد قیمت در کندل نزولی پر قدرت دو روز گذشته با شدت بالایی همراه بوده است. الگوی مثلث صعودی که در تایم فریم روزانه روی نمودار مشاهده می کنید، در صورت شکسته شدن و تایید شدن آن، روند صعودی پر قدرتی را برای ارز سند باکس فراهم خواهد کرد.

اما برای کوتاه مدت یک واگرایی مثبت در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار تشکیل شده است و در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۲.۶۵ دلار بازگردانند، و ترند لاین نزولی موج آخر تبدیل به حمایت شود، می توانیم انتظار رشد قیمت تا هدف اول ۳ دلار و هدف دوم ۳.۸ دلار را داشته باشیم.

تحلیل سندباکس Sand امروز 8 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 1 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طول هفته گذشته واکنش های خوبی به محدوده های حمایت هفتگی خود نشان داده است. این ارز که در ناحیه حمایت ۲.۴۵ الی ۲.۵۵ دلار با واکنش خوبی همراه بوده است، و در تایم فریم روزانه روند رنجی دارد، بین این حمایت مهم و مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی در حال فشرده شدن می باشد.

در تایم فریم ۴ ساعته دو محدوده حمایت روی نمودار رسم شده است و تا زمانی که دو حمایت شکسته نشود، پتانسیل رشد قیمت و حرکت به سمت مقاومت ترند لاین نزولی وجود دارد. این دو حمایت در محدوده های ۲.۸۰ و ۲.۸۵ دلار قرار دارند. همچنین با صعودی شدن روند ۴ ساعته، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۳.۷۰ الی ادامه داشته باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 1 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 25 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طول دو هفته گذشته کاهش قیمت زیادی را تجربه کرد. این ارز برای چهارمین بار در طول سه ماه گذشته به حمایت محدوده ۲.۶۰ الی ۲.۷۰ دلار برخورد داشته است. از طرفی به کف کانال صعودی بلند مدت نیز نزدیک شده است.

در صورتی که در برخورد بعدی به این حمایت نشانه های برگشت به سمت اهداف بالاتر دیده شود، و الگوی کندلی خوبی مشاهده کنیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران بتوانند با قدرت بالایی یک موج صعودی جدید را از این محدوده شروع کنند. اولین هدف قیمت در صورتی که خط روند نزولی شکسته شود، محدوده ۴.۱۵ الی ۴.۳۰ دلار می باشد. اهداف میان مدت این ارز نیز محدوده های ۷ و ۱۴ دلار می باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 25 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 11 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در طول دو هفته گذشته رشد خوبی را تجربه کرده است. مقاومت محدوده ۳.۲۲ الی ۳.۳۰ دلار برای بار اول با واکنش همراه بود، وهمان طور که روی نمودار مشخص شده است، با برگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۳ الی ۲.۹۷ دلار و برخورد دقیق به این حمایت، شاهد افزایش مجدد قیمت بودیم. این بار شاهد شکست مقاومت ذکر شده و همچنین شکست مقاومت ترند لاین نزولی بودیم.

حرکت قیمت به سمت مقاومت ۴ دلار ادامه داشت، اما در ساعات گذشته به دلیل ریزش قیمت ها در کل بازار، شاهد برگشت به سمت حمایت محدوده ۳.۳۰ دلار هستیم. در واقع قیمت در حال پولبک زدن به ترند لاین نزولی می باشد. انتظار می رود که حرکت مجدد قیمت در صورت مساعد شدن شرایط بازار ادامه داشته باشد. اهداف پیش رو، محدوده ۴ و ۴.۶ دلار می باشند.

تحلیل سندباکس Sand امروز 11 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سندباکس Sand امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز 26 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز سندباکس Sand امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SAND را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر پنج شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SAND در بازه زمانی هفتگی داخل یک کانال صعودی با شیب مناسبی قرار گرفته است. بعد از رشد قیمتی که در چند ماه گذشته تا محدوده ۸ دلار داشت، وارد موج اصلاحی شده است، که این موج اصلاحی با محدوده حمایت ۲.۶۰ الی ۲.۸۰ دلار تشکیل یک الگوی مثلث داده است. همچنین این مثلث در ترکیب با موج صعودی اصلی، تشکیل یک الگوی پرچم صعودی داده است، که در صورت شکست خط روند نزولی روی موج اصلاحی، می توانیم اهداف دو رقمی را برای میان مدت و بلند مدت در نظر بگیریم. بنابراین اهداف میان مدت و بلند مدت SAND به صورت زیر خواهد بود.

هدف اول محدوده سقف قبلی در قیمت ۷.۵الی ۸ دلار، هدف دوم در محدوده ۱۵ الی ۱۶ دلار و هدف سوم محدوده ۴۰ دلار در سقف کانال صعودی می باشد.

تحلیل سندباکس Sand امروز 26 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل سندباکس Sand امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل سندباکس Sand بازه زمانی روزانه:

اما در بازه زمانی روزانه با رشدی که قیمت در روز قبل به ثبت رسانده است، و همچنین حجم معاملات بالایی که بیش از میانگین ۳۰ روز گذشته بوده است، شاهد برخورد قیمت به مقاومت مینور محدوده ۳.۲۲ الی ۳.۲۹ دلار هستیم. روند روزانه قیمت در حالا کلی نزولی و در چند هفته گذشته رنج بوده است. اما در صورتی که مقاومت پیش رو تبدیل به حمایت شود، روند حداقل در تایم ۴ ساعته می تواند تبدیل به حالت صعودی شده و می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا محدوده مقاومت ۴ دلار داشته باشیم.

با شکست خط روند نزولی ، و پولبک به محدوده ۳.۲۲ الی ۳.۲۹ دلار، انتظار رشد بیشتر قیمت حداقل تا مقاومت ۴.۵۰ الی ۴.۶۰ دلار را خواهیم داشت. لازم به ذکر است که حمایت اصلی این ارز در محدوده ۲.۲۴ الی ۲.۳۷ دلار قرار گرفته است، و نزدیک به کف کانال بلند مدت صعودی می باشد. در صورت بروز اتفاق پیش بینی نشده، می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 26 اسفند 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس Sand

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس Sand
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس Sand

پلتفرم سند باکس SAND در سال ۲۰۱۱ تاسیس و راه اندازی شد. یکی ازبنیانگذاران پلتفرم ارز دیجیتال سند آرتور مادرید Arthur Madrid بود او مدیرعامل Pixowl است. ارتور به صورت حرفه ای و به عنوان مشاور در Eurogroup Consulting کار خود را آغاز نمود. او در دانشگاه در رشته ی اقتصاد فارغ التحصیل شده است.

یکی دیگر از بنیانگذاران پلتفرم SAND سباستین بورگت Sebastien Borget است او نیز یکی از بنیانگذاران PIXOWL است او به کمک آرتور مادرید PIXOWL در سال ۲۰۱۷ تاسیس کردند او هم اکنون با عنوان مدیر اجرایی این شرکت مشغول به کار است. سباستین بورگت Sebastien Borget در شرته شبکه کامپیوتری از دانشگاه فارغ التحصیل شده است.

سندباکس Sandbox یک دنیای مجازی است که کاربران قادر هستند NFTهای خود مانند کالاهای مجازی با استفاده از VoxEdit و Game Maker بسازند. کاربران نه تنها قادر هستند از کالاهای مجازی برای تعامل با سایر بازیکنان استفاده کنند، بلکه می توانند از طریق ترید در Marketplace سندباکس از این NFTها به کسب درامد برسند.

پلتفرم سندباکس Sandbox یک پلتفرم منحصر به فرد است به این دلیل که فناوری بلاکچین را به دنیای بازی معرفی می کند. زمانی که صحبت از پذیرش فناوری بلاکچین به میان می آید، صنعت بازی یک بازار بزرگ است.

پلتفرم سندباکس با توزیع رمز ارز SAND، حکمرانی غیرمتمرکز را ترویج کرد و به کاربران اجازه می دهد نظرات و ایده های خود را در مورد توسعه پروژه به اشتراک بگذارند.

ارز دیجیتال SAND توکن اصلی پلتفرم سندباکس است. توکن سند یک توکن ERC-20 است. سند برای انجام هر نوع تراکنش و تعامل در اکوسیستم سندباکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. و این به این معنا است که بازیکنان برای انجام بازی، شخصی سازی آواتارهای خود، خرید زمین یا تجارت دارایی در Marketplace سندباکس و انجام هرکاری باید با توکن SAND اینکار را انجام دهند. در ادامه برای آشنایی با روش های تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال برای ارز سندباکس Sand

برای تعریف تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال می‌شود گفت روشی برای پیش بینی آینده قیمت با مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات است. تحلیلگران در این روش از ابزارها و نمودارها استفاده می کنند. در این صفحه شما قادر هستید نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

پرایس اکشن

پرایس اکشن به گونه ای از تحلیل است که برای بررسی قیمت بازار و پیش بینی ان از جزئیات روند قیمتی استفاده می شود. در این تحلیل ۳ نمودار بسیار کاربردی است که رایج ترین ان ها نمودار کندل استیک می‌باشد که دارای دو نقطه مثبت و منفی استفاده می شود.

فیبوناچی

نسبت های فیبوناچی به صورتی است که یکی از ابزار های مهم در تحلیل تکنیکال است و استفاده از این سطوح در بین تحلیلگران بسیار رایج است. این ابزار سطح حمایتی و مقاومتی را نشان می دهد که در نسبت های فیبوناچی سطح حمایتی و مقاومتی را دارا است که از این سطح می توان برای مشخص کردن قیمت ها استفاده کرد.

حمایت و مقاومت

اگر بخواهیم حمایت و مقاومت را به زبانی ساده تر برایتان بازگو کنیم باید بگوییم که وقتی قیمت به سطح مقاومت می رسد، ما انتظار رشد بالایی برای قیمت نداریم و می دانیم که امکان ریزش وجود دارد ولی در سطح حمایت اگر قیمت به این سطح برسد اصلا قیمت زیاد ریزش نمی کند و امکان افزایش قیمت را نیز داریم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز سندباکس Sand

تحلیل فاندامنتال روشی است برای تحلیل رمز ارزها که در آن پروژه ارز دیجیتال مورد نظر، بررسی خواهد شد. به علاوه عوامل بنیادی تاثیرگذار همچون اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز آنالیز می شود.

شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از رمز ارزها آشنا شوید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی لینک اخبار ارز دیجیتال، به اخبا رمز ارزها دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز سندباکس Sand

در این نوع از تحلیل ها، تحلیلگران احساسات سایر تریدرها در بازار را تجزیه و تحلیل می کنند. به علاوه آنها باید حرکت قیمت را در نظر بگیرند.

اندیکاتور چیست؟

در اندیکاتور ها با توجه به محاسبات ریاضی که بر روی معاملات و قیمت ها انجام می‌شود می توان اطلاعات مناسبی درباره ی قیمت رمز ارز ها بدست آورد در ادامه به توضیحی مختصر درباره ی تعدادی از اندیکاتور ها پرداخته ایم پس باما همراه باشید.

اندیکاتور Rsi

این اندیکاتور در سال ۱۹۷۸ اختراع شد و از همان زمان تا به امروز مورد استفاده بسیار زیادی قرار گرفت. البته این اندیکاتور برای انالیز در بازارهای مالی مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد.

اندیکاتور RSI شاخص قدرت نسبی دارد و در تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار می دهد و این اندیکاتور دارای دو شاخص عددی مهم است که شاخص اولی ۳۰ و شاخص دوم ۷۰ است.

کلیات شاخص ها این است که اگر شاخص عددی از عدد ۷۰ بالا تر برود یعنی بیش از حد ارزش گذاری شده است و باید اصلاح قیمت انجام شود و اگر عدد پایین تر از ۳۰ برسد یعنی در نقطه فروش قرار دارد. اندیکاتور RSI یکی از مهم ترین و پر کاربردترین نوع اندیکاتورها است.

اندیکاتور مومنتوم

اندیکاتور مومنتوم در بین سطح ۱۰۰ دارای نوسان است این اندیکاتور جزو اندیکاتورهای پیشرو به حساب می‌آید. در واقع اندیکاتور پیشرو نوعی از اندیکاتورها هستند که برای پیش بینی بازار بسیار مورد استفاده قرار می‌‌گیرند و طراحی ان به این صورت است که قیمت بازار را قبل از رسیدن زمان ان پیش بینی می کند.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز سندباکس Sand پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید به تحقیق و جستجوی کامل پرداخته و سپس اقدام نمایید.

از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس Sand” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

6 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل سندباکس Sand;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده