آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز سیف مون چیست؟ | آینده ارز سیف مون

ارز سیف مون SafeMoon چیست؟

ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon چیست؟، شاید اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید نام ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon را زیاد شنیده باشید. این ارز دیجیتال به دلیل رشد قیمتی که اخیرا داشته است ترند بازار رمزارزها قرار گرفته است و افراد زیادی به دنبال کسب اطلاعات در ارتباط با این رمزارز و آینده آن می باشند. در این مقاله سعی بر این داریم تا اطلاعاتی را در ارتباط با ارز دیجیتال SafeMoon در اختیار شما قرار دهیم. شما می توانید با خواندن این مقاله اطلاعاتی را در ارتباط با این ارز دیجیتال پیدا کنید.

ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon چیست؟

ارز سیف مون SafeMoon
ارز سیف مون SafeMoon

اگر بخواهیم در یک جمله ارز دیجیتال سیف مون را به شما معرفی نماییم و در راستای شناخت این ارز دیجیتال به شما کمک کنیم، می توان گفت ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon در دسته ی ارزهای DeFi قرار می گیرد و یا به عنوان یک توکن مالی غیرمتمرکز شناخته می شود. لازم است که بدانید این ارز دیجیتال به تازگی وارد بازار رمزارزها شده است و به همین علت اطلاعات کمی در ارتباط با این رمزارز در اختیار است.

به طور کلی ارز دیجیتال سیف مون به دنبال ارائه یک سیستم مالی جایگزین است که قصد دارد به صورت غیرمتمرکز اداره شود. ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین می باشد. این ارز دیجیتال در ۸ مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد اما در اواسط آپریل امسال مانند موشک قیمت ان رشد کرد و مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفت. لازم است که بدانید رشد قیمت این رمزارز به گونه ای بوده است که در تاریخ ۲۰ آپریل، صرافی بایننس به دلیل هجوم ناگهانی سرمایه گذاران مجبور شد موقتا برداشت از پلتفرم خود را متوقف کند.

در ادامه مطالب به بررسی تاریخچه و بنیانگذاران این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.


تاریخچه و بنیانگذارن ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

تاریخچه و بنیانگذارن ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon
تاریخچه و بنیانگذارن ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

همانطور که در بحث قبلی گفته شد ارز دیجیتال سیف مون در ۸ مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد و زمان زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت.

یکی از بنیانگذاران این ارز دیجیتال John Karony می باشد. این فرد در حال حاضر مدیرعامل سیف مون است. مدیر ارشد مالی شرکت سیف مون فردی به نام Thomas Smith است.


عملکرد سیف مون SafeMoon چگونه است؟

عملکرد سیف مون SafeMoon چگونه است؟
عملکرد سیف مون SafeMoon چگونه است؟

پروتکل ارز دیجیتال سیف مون از سه بخش اصلی تشکیل شده است که این سه بخش شامل جمع آوری نقدینگی، توکن سوزی و پاداش های استاتیک می باشد. اما در ادامه ببینیم که هر کدام چه نقشی در عملکرد پروتکل سیف مون دارند.

توکن سوزی دستی

این بخش در پروتکل مکانیسم سوزاندن توکن ها را بر عهده دارد. پروتکل سیف مون می خواهد تا با استفاده از سیستم توکن سوزی دستی، سوختن مداوم توسط خود پروتکل را کنترل نماید. این پروتکل سیستمی را طراحی کرده است که توکن سوزی می تواند توسط تیم سیف مون انجام پذیرد و این کار به صورت دستی است.

پاداش های استاتیک

پروتکل ارز دیجیتال سیف مون از یک سیستمی استفاده می نماید که این سیستم شامل شرطی بودن مبلغ پاداش در ازای تعداد توکن های درج شده در یک تراکنش می باشد. در واقع می توان گفت میزان پاداشی که دریافت می کنید بسته به تعداد توکن های خریداری شده است.

جمع اوری نقدینگی

طراحی استخر نقدینگی به دو علت صورت گرفته است که مزیت هایی را برای کاربران دربر دارد. یکی از علت هایی که استخر نقدینگی طراحی شده است این است که این استخر به مکانیزم سوزاندن وصل است  و از کاربران یعنی هم خریدار و هم فروشنده توکن به عنوان مالیات دریافت می کند. این موضوع باعث می شود قیمت کاهش پیدا کند.

به علاوه افزایش نقدینگی به همراه افزایش مالیات و نقدینگی کل توکن، باعث می شود ثبات و پایداری برقرار شود. این کار برای دارندگان توکن سودمند است. به طور کلی هرچه نقدینگی بیشتر شود به حفظ قیمت کمک می کند.


چه تعداد سیف مون SafeMoon در گردش وجود دارد؟

چه تعداد سیف مون SafeMoon در گردش وجود دارد؟
چه تعداد سیف مون SafeMoon در گردش وجود دارد؟

وایت پیپر ارز دیجیتال سیف مون به موارد زیر برای تعداد کوین موجود اشاره دارد:

کل تامین ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ با ۲۲۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن سوزانده شده و یک منبع عرضه عادلانه ۷۷۷،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰.

پروتکل سیف مون طبق وایت پیپر آن به این روش عمل می کند که در هر معامله با کارمزد ۱۰ درصد مالیات می گیرد که نصف می شود. در حالی که ۵% کارمزد به همه دارندگان توکن در ان زمان توزیع می شود، ۵% دیگر دوباره به نصف تقسیم می شود، ۵۰% توسط قرارداد BNB فروخته می شود و ۵۰% باقی مانده به طور خودکار با BNBجفت می شود و به عنوان جفت نقدینگی به PancakeSwap اضافه می شود.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار آمریکا به فروش می رسد و حجم معاملات این ارز دیجیتال برابر با ۲۳۱،۳۸۱،۰۲۳ دلار است.

این رمز ارز در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۱۳% افزایش قیمت داشته است و در حال حاضر در سایت CoinMarketCap در رتبه ۲۵۰۲ قرار دارد. شما می توانید در نمودار زیر روند قیمت ارز دیجیتال سیف مون را مشاهده نمایید. همانطور که در نمودار مشاهده می شود ارز دیجیتال سیف مون د تاریخ ۲۰ آپریل ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است.

اگر می خواهید با نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون آشنا شوید، حتما قسمت بعدی مقاله را مطالعه نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون می توانید همانند خرید و فروش سایر رمزارزها از صرافی ها استفاده کنید. برای این کار نیاز است تا در یکی از صرافی هایی که در ادامه مطالب به شما معرفی می نماییم، ثبت نام نمایید. اما قبل از این کار یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و پس از ان می توانید در صرافی های ارز دیجیتال آن را به رمزارز سیف مون SafeMoon تبدیل نمایید.

لازم به ذکر است که ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon با جفت ارزهای USDT، WBNB و BUSD قابل معامله می باشد.


صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon
صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

همانطور که در بخش خرید ارز دیجیتال سیف مون گفته شد، شما باید برای خریداری ارز دیجیتال سیف مون از صرافی های استفاده نمایید. اگر نمی دانید که کدام صرافی ها از این رمزارز پشتیبانی می کنند می توانید با خواندن این بخش از مقاله اطلاعاتی در این زمینه کسب نمایید. صرافی های پشتبان کننده ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon شامل موارد زیر می باشند.

۱.PancakeSwap: صرافی پنکیک سواپ از جمله صرافی های غیرمتمرکز برای مبادله توکن های با استاندارد BEP-20 است. این صرافی از یک مدل بازارساز خودکار AMM استفاده می کند. این صرافی می تواند بهترین گزینه برای خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون باشد.

۲.BitMart: صرافی بیت مارت در سال ۲۰۱۸ آغاز به کار کرد و این صرافی در دسته ی صرافی های متمرکز قرار دارد. صرافی بیت مارت علاوه بر ارز دیجیتال سیف مون، از رمزارزهای دیگر همچون ریپل، دوج کوین، بیت کوین، اتریوم کلاسیک و … پشتیبانی می کند.

۳.WhiteBIT: صرافی وایت بیت در دسامبر ۲۰۱۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. صرافی وایت بیت از صرافی های متمرکز می باشد که خدماتی را در ارتباط با مبادله رمزارزها ارائه می دهد.

۴.ZBG: این صرافی در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و از زیرمجموعه های ZB.COM است. این صرافی همچنین اپلیکیشن های تلفن همراه را برای اندروید و ios ارائه می دهد.

۵.MXC.COM: این صرافی نیز از دیگر صرافی های متمرکز می باشد و در آپریل ۲۰۱۸ راه اندازی شده است.

پس از شناخت صرافی های ارز دیجیتال سیف مون در بحث بعدی مقاله می توانید از کیف پول هایی که نام می بریم، برای ذخیره سازی ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon استفاده کنید.


در چه کیف پول هایی می توان ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon را ذخیره نمود؟

در چه کیف پول هایی می توان ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon را ذخیره نمود؟
در چه کیف پول هایی می توان ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon را ذخیره نمود؟

برای ذخیره سازی ارز دیجیتال سیف مون می توانید از کیف پول تراست Trust استفاده نمایید. این رمز ارز به علت اینکه مبتنی بر بایننس اسمارت چین یا BSC می باشد تنها در شبکه BEP-20 قابلیت ذخیره سازی در این کیف پول را دارد. در ادامه مطالب شما می توانید با چند نمونه از ویژگی های کیف پول تراست آشنا شوید.

کیف پول تراست یکی از کیف پول های موبایلی می باشد که می توانید برای سیستم عامل های اندروید و ios آن را راه اندازی کنید. صرافی بایننس که از جمله مشهورترین و معتبرترین صرافی های می باشد، از کیف پول تراست پشتیبانی می کند. این کیف پول از امنیت بالایی برای ذخیره سازی رمزارزها برخوردار است.


آینده ارز دیجیتال سیف مون  SafeMoonچگونه است؟

آینده ارز دیجیتال سیف مون  SafeMoonچگونه است؟
آینده ارز دیجیتال سیف مون  SafeMoonچگونه است؟

ارز دیجیتال سیف مون زمان زیادی نیست که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است اما با توجه به زمان اندکی که از زمان راه اندازی این ارز دیجیتال می گذرد، مشاهده می شود که این رمزارز رشد چشمگیری داشته است.

این رمز ارز اهدافی را دارا می باشد و در نقشه راه این پروتکل ذکر شده است که می تواند در آینده این ارز دیجیتال تاثیرگذار باشد. پروتکل سیف مون قصد دارد تا در سه ماه دوم سال به تکمیل برنامه، کیف پول و بازی های پروتکل سیف مون بپردازد.

همچنین این پروتکل قصد دارد تا تیم خود را گسترش دهد و بتواند با افزایش نیرو به اهداف خود برسد. ورود به اکثر بازارهای آفریقایی از دیگر برنامه های این پروتکل است.


سخن پایانی ارز دیجیتال SafeMoon

در این مقاله سعی بر این داشتیم، تا به بررسی ارز دیجیتال یف مون SafeMoon بپردازیم. ارز دیجیتال سیف مون در حال حاضر به دلیل افزایش قیمتی که این چند روز داشته است، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon در دسته ی توکن های DeFi قرار دارد و به دنبال ارائه یک سیستم مالی جایگزین می باشد.

لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس یا BSC است. شما می توانید در صرافی هایی که در این مقاله به شما معرفی نمودیم، اقدام به معامله سیف مون کنید و پس از خریداری آن را در کیف پول تراست Trust ذخیره نمایید. امیدواریم توانسته باشیم در راستای شناخت این ارز دیجیتال به شما کمک کنیم و اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما قرار داده باشیم.

ممنون از اینکه تا پایان ” ارز سیف مون SafeMoon “ همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ثمین
2 سال قبل

ارز سیف مون در کدامیک از صرافی های ایرانی قابل معامله است؟

حسن
2 سال قبل

الگوریتمی که از سیف مون دارد چیه و قابل استخراج هست یا نه؟

رامتین
2 سال قبل

چگونه می توان ارزز سیف مون را برنتر تبدیل کنم؟

شبنم
2 سال قبل

توکن سوزی چه تاثیری در اعتبار ارزها دارد؟

رامین
2 سال قبل

ارز سیف مون در چه صورتی دامپ دارن می گیردد؟

رامین
2 سال قبل

چگونه می توانم ارز سیف مون را تهیه و آن را به ریال تبدیل کنم.

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده