آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همکاری دو شرکت، به منظور ارتقای اوراکل های بلاک چین مشغول به فعالیت هستند

همکاری دو شرکت، به منظور ارتقای اوراکل های بلاک چین مشغول به فعالیت هستند

همکاری دو شرکت، به منظور ارتقای اوراکل های بلاک چین مشغول به فعالیت هستند

به گزارش زوم ارز، همکاری بین آزمایشگاه‌های Saakuru و شبکه Orochi برای تقویت عملکرد و قابلیت‌های پروتکل Saakuru آماده است. این همکاری به توسعه‌دهندگان امکان دسترسی یکپارچه به خدمات اوراکل با کیفیت بالا را فراهم می‌کند. این ادغام یک گام مهم به جلو در ساده‌سازی و غنی‌سازی تجربه توسعه Web3 محسوب می‌شود. این به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا برنامه‌های بلاکچین پویا و قوی تری طراحی نمایند.

خدمات Oracle در اکوسیستم‌های بلاک چین نقش اساسی ایفا می‌کنند و امکان برقراری تعامل بین قراردادهای هوشمند و داده‌های واقعی را فراهم می‌سازند. سرویس‌های پیشرفته Oracle Orochi، معروف به Orocle، راهکارهای توزیع شده و امنیتی برای دسترسی به داده‌های دقیق ارائه می‌دهند. با ادغام خدمات Oracle Orochi با پروتکل Sacuro، توسعه‌دهندگان اکنون قادرند برنامه‌هایی بسازند که از اطلاعات به صورت لحظه‌ای برای ایجاد تراکنش‌ها و اجرای قوانین قرارداد استفاده می‌کنند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پروتکل Saakuru که به دلیل رویکرد مصرف‌کننده‌محور و هزینه‌های تراکنش صفر شناخته می‌شود، همراه با گروه توسعه‌دهندگان معروف خود، ابزارهای منحصر به فردی را برای ساخت برنامه‌ها بر روی فناوری بلاک‌چین به ارمغان می‌آورد. این همکاری استراتژیک نشان دهنده تعهد آزمایشگاه Saakuru به نوآوری و ماموریت آن برای تحول در صنعت بازی‌های بلاک‌چین است.

خدمات شبکه Orochi اوراکل دارای ویژگی‌های اساسی همچون تمرکززدایی، مقیاس‌پذیری و کارایی است که تضمین می‌کند داده‌های استفاده شده توسط توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های توزیع‌شده (DApps) یکپارچگی و قابلیت اعتمادی داشته باشند. با استفاده از یک شبکه غیرمتمرکز از گره‌ها، Orochi خطرات مرتبط با اوراکل‌های متمرکز را برطرف کرده و اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی را برای DApps ارائه می‌دهد.

با توجه به افزایش تقاضا برای راه حل‌های غیرمتمرکز در حوزه بازی، ساکورو و اوروچی در وضعیت مناسبی قرار دارند تا به این نیاز پاسخ دهند. این دو، با ترکیب تخصص و منابع خود، قصد دارند مرزهای نوآوری بلاک‌چین را گسترش داده و راه حل‌های پیشروی را ارائه کنند که توانمندی توسعه‌دهندگان را افزایش دهد.

آزمایشگاه‌های Saakuru تمامی افراد علاقه‌مند و توسعه‌دهندگان حوزه بلاک چین را به خود جذب کرده‌اند تا احتمالاتی که از این همکاری استراتژیک به وجود آمده است را بررسی کنند. پروتکل Saakuru و شبکه اوروچی با هم، آینده فناوری بلاک چین را تعیین می‌کنند و مسیری را برای خلق یک چشم‌انداز دیجیتال غیرمتمرکز، کارآمد و امن‌تر فراهم می‌سازند.

منبع: blockchainreporter.net


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده