آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Kaidro با میزبانی شبکه رونین، NFT Mint رایگان در شبکه بازی اتریوم به قیمت بالا دست یافت!

Kaidro با میزبانی شبکه رونین، NFT Mint رایگان در شبکه بازی اتریوم به قیمت بالا دست یافت!

به گزارش زوم ارز، رونین، یک بازی محور اتریوم شبکه مقیاس‌پذیری، به صعود اخیر خود در اوایل روز چهارشنبه ادامه داد و قیمت بالاتری را برای شکست خود تعیین کرد. رکورد قبلی از سال ۲۰۲۲.

توکن RON در اوایل دوشنبه به ۴.۴۵ دلار افزایش یافت، اگرچه از زمان نوشتن این مقاله، بر اساس داده های CoinGecko اندکی به ۴.۳۱ دلار کاهش یافته است. همچنان ۱۲ درصد در روز افزایش می‌یابد، و آخرین افزایش، سود هفته گذشته آن را به ۵۳ درصد پس از یک رونمایی در آخر هفته رسانده است.

قیمت بی‌سابقه قبلی رونین ۴.۲۹ دلار بود که در ژانویه ۲۰۲۲ تنظیم شد—قبل از آنکه بازی پرچمدار Axie Infinity قدرت را از دست بدهد. و شبکه با سرمایه گذاری ۶۲۲ میلیون دلاری به اتریوم اصلی خود برخورد کردند.

رونین در سه ماه گذشته بیش از دو برابر شده است که دلیل آن افزایش پیکسل است. ، یک بازی کشاورزی اجتماعی که بر پایه NFT و توکن PIXEL ساخته شده است. Pixels این توکن را در فوریه به دنبال کمپین‌های چندگانه play-to-airdrop راه‌اندازی کرد که باعث ایجاد تبلیغات در بازی شد، اما تعداد کاربران فعال روزانه آن فقط از آن زمان افزایش یافته است.

همراه با پشتیبانی مداوم از Axie Infinity، شبکه Ronin همچنین توسعه‌دهندگان و بازی‌های بیشتری را وارد می‌کند. یکی از آن بازی ها، یک ماجراجویی نقش آفرینی به نام Kaidro، اعلام کرد که یک منت رایگان NFT برگزار خواهد کرد. از چهارشنبه.

هر کیف پول Ronin می‌تواند یک “جعبه” رایگان در طول یک دوره ۲۴ ساعته از ساعت ۹ شب به وقت شرقی دریافت کند. در طول آن پنجره، تعداد نامحدودی جعبه NFT را می توان دریافت کرد. دارندگان NFT همچنین می‌تواننددریافت رایگان شخصیت‌های Kaidro درون بازی Pixels

شرکت PIXEL تصمیم گرفته است تا به کاربران خود پوسته شخصیت‌های Kaidro درون بازی Pixels را به صورت رایگان ارائه دهد. در این راستا، پس از تعیین یک قیمت جدید در آخر هفته، بازار PIXEL تا نزدیک به ۳۲٪ افزایش یافته است. همچنین، توکن حاکمیت AXS Axie Infinity نیز طی هفت روز گذشته به میزان ۲۶٪ افزایش یافته است.

توجه: تمام نظرات و اظهارنظرهای مطروح شده تنها برای اطلاع‌رسانی منتشر شده و هیچگونه مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری را نمایندگی نمی‌کنند.

لینک منبع: decrypt.co


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده