اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فشار ریپل به دادگاه بخاطر اتریوم

فشار ریپل به دادگاه بخاطر اتریوم

به گزارش زوم ارز، ریپل از دادگاه خواست که درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای تمدید زمان ارائه درخواست برای بررسی مجدد حکم فرآیند مشورتی اخیر را رد کند.

این سازمان مدعی شد که کمک های درخواستی در صورت اعطا، بر هیچ مهلت موجودی تاثیر نخواهند داشت و همانطور که تیم خبری زوم ارز گزارش داد، مهلت کشف تا 18 فوریه به تعویق افتاده است.

با این حال متهمان مدعی شدند که در صورت تاخیر بیشتر، آنها را متضرر می‌شوند و شاکیان را متهم کردند که رویکرد انتظار و دیدن را به منظور به تاخیر انداختن تولید اسنادی که بطور بالقوه می‌تواند در مرکز پروژه باشد اتخاذ کرده است.

در 13 ژانویه، قاضی فدرال سارا نتبرن تا حدی به خواست متهمان مبنی بر وادار کردن قانون گذاران به ارائه برخی از اسنادی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به دلیل امتیاز فرآیند مشورتی خودداری می‌کردند را پذیرفت که به مقامات دولتی اجازه تهیه سوابق را ندهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ریپل از زمان شروع نبرد حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل عدم شفافیت سوابق و پرونده های این سازمان شکایت کرده و مصمم است که دریابد چرا این قانونگذار فقط از آنها شکایت کرده است.

ریپل مدت کوتاهی پس از اینکه در دسامبر 2020 با شکایت این سازمان مواجه شد، شروع به جستجوی اسناد مربوط به بیت کوین و اتریوم کرد و در ژانویه گذشته از کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواستار ارائه اطلاعات شد.

رمز ارز ریپل طی هفت روز گذشته کاهش قیمتی 22 درصدی را تجربه کرده و در وضعیت مناسبی قرار ندارد و هم اکنون در سطح قیمت 0.59 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا