لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

شرکت ریپل سال هاست در مورد XRP به عنوان ارز ذخیره صحبت نکرده است

آیا ریپل (XRP) در آستانه شکست قیمت است؟

شرکت ریپل سال هاست در مورد XRP به عنوان ارز ذخیره صحبت نکرده است

به گزارش زوم ارز، شخصیت برجسته XRP می‌گوید ریپل مکالمات خود را در مورد XRP به عنوان یک ارز ذخیره ترک کرد و اشاره کرد که ریپل اکنون در حال گفتگو با بانک‌ها در مورد صدور استیبل کوین در XRPL است.

برخی از اعضای انجمن XRP اخیراً بیانیه‌ای را کشف کرده‌اند که در آن ریپل گفته است قصد دارد XRP را به یک ارز ذخیره جهانی تبدیل کنید. با توجه به اینکه این بیانیه شش ساله است، تأثیرگذار برجسته XRP Crypto Eri مروج اطلاعات قدیمی را به چالش کشید.

Crypto Eri استدلال کرد که ریپل قبلاً روایت XRP تبدیل شدن به یک ارز ذخیره را کنار گذاشته است. او اشاره کرد که ریپل در سال های اخیر در مورد این ایده صحبت نکرده است.

علاوه بر این، او از جامعه خواست تا بر بیانیه اخیر تمرکز کنند که در آن یکی از مدیران ریپل گفت که ریپل در حال گفتگو با بانک ها در مورد صدور استیبل کوین در XRP Ledger (XRPL) است.

استیبل کوین در XRPL

به ویژه، مدیر ارشد فناوری ریپل، دیوید شوارتز، در بحث اخیر در مورد فضای X پیرامون جدیدترین منظره XRP شرکت کرد. مجری در مورد وضعیت فعلی Ripple Prisma، یک API که در یک سند قانونی مربوط به تسویه پرداخت نقدینگی درخواستی (ODL) ارجاع داده شده است، سوال کرد.

در پاسخ، شوارتز توضیح داد که صرافی های غیرمتمرکز (DEX) در حال حاضر در ODL یکپارچه نیستند. با این وجود، او بر بررسی های مداوم برای ترکیب خدمات DEX در ODL تاکید کرد. او افزود که این ادغام تجارت علیه بازارسازان خودکار (AMM) را امکان پذیر می کند.

در همین حال، شوارتز بینش های بیشتری در مورد قابلیت های Prisma ارائه کرد. وی اظهار داشت که پریسما می تواند از نقدینگی صرافی های متعدد از جمله DEX استفاده کند. شوارتز همچنین توضیح داد که Prisma می تواند معاملات قابل توجهی را به بخش های قابل مدیریت تر تقسیم کند تا استفاده از نقدینگی را بهینه کند.

با این حال، شوارتز اشاره کرد که ادغام به دلیل عوامل خاصی محقق نشده است. مدیر ارشد فناوری Ripple به در دسترس بودن استیبل کوین ها به دلار یا یورو به عنوان پیش نیاز برای اجرای عملی اشاره کرد.

شوارتز خاطرنشان کرد که ریپل به فرصتی نزدیک شده بود تا عملکرد استیبل کوین را در XRPL ادغام کند، قبل از اینکه رگولاتور ایالات متحده طرح دعوی کند. او توضیح داد که پرونده SEC پیشرفت در استیبل کوین و ادغام DEX در ODL را متوقف کرد.

به قول او:

«ما قراردادی داشتیم که فکر می‌کردم قرار است بسته شود، و پس از آن دو سال و نیم پیش بود که کمیسیون SEC علیه ریپل شکایت کرد و به این ترتیب چنین معامله‌ای را اژدر کرد. “

در پاسخ، یک وکیل برجسته، بیل مورگان، استدلال کرد که اختلال در پیشرفت یکی از تأثیرات دادخواست SEC بر جامعه رمزنگاری مرزی است.

با این وجود، شوارتز تصریح کرد که ریپل با موسسات مالی برتر در مورد راه‌اندازی استیبل کوین‌ها مشارکت می‌کند تا ادغام DEX را کاربردی‌تر کند.


منبع: thecryptobasic.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده