آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فعالیت های اکوسیستم پولکادات(DOT) بروزرسانی شد

فعالیت های اکوسیستم پولکادات(DOT) بروزرسانی شد

فعالیت های اکوسیستم پولکادات(DOT) بروزرسانی شد

به گزارش زوم ارز،  Polkadot اخیراً عملکرد شبکه خود را بهبود بخشیده است و به طور قابل توجهی سرعت و ظرفیت پردازش تراکنش ها را افزایش داده است. علاوه بر پیشرفت‌های فنی، این پروتکل در حال بررسی یک قرارداد حمایت مالی بالقوه ۸.۸ میلیون دلاری با باشگاه فوتبال آمریکایی اینتر میامی است.

فعالیت های اکوسیستم پولکادات(DOT) بروزرسانی شد
فعالیت های اکوسیستم پولکادات(DOT) بروزرسانی شد

در اطراف پولکادوت چه چیز جدیدی وجود دارد؟

در چند روز گذشته، پروتکل بلاک چین به دلیل پیشرفت‌های مهمی که انجام شد، در حالت خبرساز قرار گرفت. به گزارش CryptoPotato، پشتیبانی ناهمزمان در شبکه فعال شد و این مکانیسم نشان از یک رویکرد بهینه برای تایید بلوک‌های پاراچین توسط زنجیره رله می‌دهد.

زنجیره رله، به عنوان یک زنجیره مرکزی، نقش حیاتی و حیاتی در اکوسیستم پولکادوت ایفا می‌کند. این زنجیره امکان برقراری ارتباط و همکاری بین پاراچین‌های مختلف را فراهم می‌کند و پروتکل ارسال پیام بین زنجیره‌ای (XCMP) را مدیریت می‌کند.

تیم Polkadot اظهار داشت که پس از این ارتقا، سرعت تولید بلوک‌ها دو برابر افزایش یافته است و همچنین اندازه فضای بلوک‌ها به نسبت ۶ تا ۱۰ برابر بیشتر شده است. این ارتقاها باعث افزایش ۳ تا ۵ برابری تراکنش‌های خارجی در هر بلوک و افزایش استفاده از بلوک‌های پاراچین نیز شده است.

بدون افزایش خطر امنیت، Async Backing قادر به افزایش توانایی عملیاتی تا ۸ برابر می‌شود و در ایجاد پشتیبانی برای برنامه‌های Web3 در زمینه‌های مختلف مانند بازی و DeFi کمک می‌کند. این تیم قابلیت های Web2 را به دنیای Web3 معرفی می‌کند که برای پلتفرم‌های بزرگی مانند بازی‌های افسانه‌ای بسیار حیاتی است.

تلاش های قبلی

چند هفته گذشته، Polkadot مفهوم Join-Acumulate Machine (JAM) را منتشر کرد. این مفهوم یک طرح آینده‌نگر برای ارتقای زنجیره‌ی رله و ترکیب عناصر Polkadot و Ethereum است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

“JAM یک محیط جهانی برای اجرای شبکه های بلاک چین بدون نیاز به مجوز ارائه می‌دهد. این محیط بسیار شبیه به محیط قرارداد هوشمندی است که توسط اتریوم ایجاد شده است، اما همراه با محاسبات امن و موازی بر روی یک شبکه گره قابل اندازه گیری است که توسط Polkadot توسعه یافته است.” به زبان تیم در آن زمان توضیح داده شد.

یکی از پیشرفت‌های مهم که هنوز دیده نشده است، مشارکت احتمالی است. این اتفاق بین پولکادوت و باشگاه فوتبال آمریکایی اینتر میامی رخ داده است. نیکو زینی، که بخش بازاریابی مشارکتی و حقوق رسانه تیم ورزشی CF را بر عهده دارد، اعلام کرد که این تیم ممکن است با استفاده از پروتکل بلاک‌چین، در یک قرارداد حمایت مالی به ارزش ۸.۸ میلیون دلار، نیروهای جدید را جذب کند.

این برای پولکادوت دومین بار است که تلاش می‌کند وارد دنیای فوتبال شود. در حال حاضر دو سال از فرصتی که به عنوان اسپانسر رسمی پیراهن تیم بارسلونا داشته است، می‌گذرد. اما این بار، باشگاه کاتالان تصمیم گرفت که به جای پولکادوت، با شرکت Spotify همکاری کند.

منبع: cryptopotato.com


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده