اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیش بینی پیتر برنت در مورد لایت کوین

پیتر برنت ادعا می‌کند که لایت کوین می‌توانند دوباره به اوج قیمتی که در فوریه ثبت کرد بازگردد و رکورد جدیدی را ثبت کند.
آیا لایت کوین، ارز دیجیتال بعدی است که کانون توجهات را از سایر ارز های دیجیتال می‌رباید؟ به گفته پیتر برنت این اتفاق قطعاً توانایی رخ دادن را دارد.
این معامله گر افسانه ای اشاره کرد که نقره ی ارز های دیجیتال یک الگوی برعکس head-and-shoulders تشکیل داده است.( این الگو بدان معناست که روند بهبودی اخیر به پایان رسیده و قیمت و ارزش کل بازار به پایین ترین سطح خود خواهند رسید و وقتی این الگو به صورت برعکس تشکیل می‌شود یعنی قیمت بالا خواهد رفت.)
برنت می‌گوید این روندی که اشاره شد می‌تواند لایت کوین را به بالاترین قیمت خود در 20 فوریه یعنی 247 دلار برساند.
با این حال او همچنین هشدار می‌دهد که این الگو ممکن است باعث شکست یا صعود شوند. در صورت افت به زیر سطح 180 دلار خواهد رسید.در حال حاضر لایت کوین پس از افزایش قیمت 3 درصدی در بایننس با قیمت 195 دلار معامله می‌شود.
هفته گذشته چارلی لی بنیان گذار لایت کوین هیجان پیرامون توکن های NFT را مسخره کرد و ارزش آنها را زیر سوال برد.
وی افزود: بخشی از قیمت هر قطعه یا کالایی زحمتی ست که پشت آن کشیده می‌شود و در مورد توکن های NFT این گونه نیست و زحمتی پشت آنها نیست.
وی در همین مصاحبه گفته بود که نسبت به توکن های NFT بدبین است و معتقد است هیجاناتی که آنها در بازار ایجاد کرده اند از بین خواهد رفت.
لی در همین مصاحبه توکن های NFT را با عرضه اولیه کوین ها (ICO) که در سال 2017 هم هیجاناتی نسبت به آنها پیش آمده بود مقایسه کرد.
منبع: U.Today


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا