لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

سقوط PEPE، DOGE و SHIB: بعداً چه سکه‌های میم آماده انفجار هستند؟

سقوط PEPE، DOGE و SHIB: بعداً چه سکه‌های میم آماده انفجار هستند؟

سقوط پپه، دوج کوین و شیبا: کدام ارزهای میم آماده انفجار هستند؟

به گزارش زوم ارز، پپه (PEPE) به دلیل جو نامطلوب بازار در ۲۴ ساعت گذشته به پایین ترین سطح ۳۰ روزه ۰.۰۰۰۰۰۰۸۰۴۶ دلار سقوط کرده است. PEPE در زمان انتشار ۰.۰۰۰۰۰۰۸۶۹۸ دلار دست به دست شد که ۲۰.۷۴ درصد کاهش نسبت به بالاترین قیمت ۲۴ ساعته خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۰۱۱۰۴ دلار داشت.

در دوران نزول، ارزش بازار PEPE و حجم معاملات ۲۴ ساعته به ترتیب با ۲۰.۷۰ درصد کاهش به ۳۴۰.۷۷ میلیون دلار و ۲۲۵.۸۱ درصد به ۲۵۵.۲۳ میلیون دلار رسید.

نمودار قیمت 24 ساعته PEPE/USD (منبع: CoinMarketCap)
نمودار قیمت ۲۴ ساعته PEPE/USD (منبع: CoinMarketCap)

 

این افزایش در حجم معاملات نشان‌دهنده علاقه و فعالیت بیشتر در PEPE است که ممکن است نشانه تغییر در حال و هوای بازار باشد. سرمایه‌گذاران ممکن است کاهش اخیر قیمت را به عنوان فرصتی برای خرید با قیمت پایین‌تر درک کنند و قیمت را دوباره بالا ببرند.

یک تلاش برای شکست به دلیل کمبود حجم خرید ناموفق بود. علاوه بر این، ۱۶ تریلیون توکن PEPE به چندین CEX منتقل شد. در پاسخ به این تغییر و اصلاحات در ساختار کیف پول چند امضایی، PEPE 15٪ از ارزش خود را از دست داد.

DOGE/USD

در ۲۴ ساعت گذشته، Dogecoin (DOGE) قیمت‌ها را از ۰.۰۶۳۹۱ دلار در داخل روز به پایین‌ترین حد روزانه ۰.۰۶۱۹ دلار کاهش داد. شتاب نزولی ادامه داشت و باعث شد DOGE در زمان انتشار با ۰.۰۶۲۱۹ دلار معامله کند که ۲.۶۰ درصد نسبت به بالاترین حد روزانه خود کاهش داشت.

در حالی که ارزش بازار DOGE و حجم معاملات ۲۴ ساعته کاهش یافت، به ترتیب با ۲.۲۷٪ و ۲۰.۸۹٪ کاهش یافت و به ۸.۷۵ میلیارد دلار و ۲۲۵.۸۹ میلیون دلار رسید. کاهش ارزش بازار و حجم معاملات نشان دهنده عقب نشینی عمومی بازار و کسب سود توسط سرمایه گذاران است.

نمودار قیمت 24 ساعته DOGE/USD (منبع: CoinMarketCap)
نمودار قیمت ۲۴ ساعته DOGE/USD (منبع: CoinMarketCap)

 

یک شکست به زیر سطح حمایت ۰.۰۶۱۹ دلار ممکن است DOGE را به سمت روند نزولی سوق دهد و سطح پشتیبانی بعدی در ۰.۰۶۰۰ دلار باشد. با این حال، اگر DOGE بتواند از پایین ترین سطح فعلی خود بازگردد، ممکن است حرکت خود را جمع کند و سطح مقاومت ۰.۰۶۵۰ دلار را هدف قرار دهد.

SHIB/USD

در همین حال، شیبا اینو، که توجه زیادی را به خود جلب کرده بود، دچار تزلزل شد. شبکه اصلی بلاک چین مورد انتظار شیباریوم، کمتر از انتظارات بود. تعمیرات به دلیل مشکلات راه اندازی ناگهانی متوقف شد و بسیاری از سرمایه گذاران در تاریکی قرار گرفتند. در نتیجه، ۷۴ درصد از آدرس‌های دارنده SHIB اکنون در قرمز هستند.

نمودار دارنده 24 ساعته SHIB/USD (منبع: Crypteye)
نمودار دارنده ۲۴ ساعته SHIB/USD (منبع: Crypteye)

 

 

به ویژه، ۹۵۱,۳۲۰ آدرس، توکن ها را با ضرر نگه می دارند که در مجموع به ۸۵۹.۴۴ تریلیون توکن شیبا اینو می رسد. با وجود این، پرتویی از خوش‌بینی وجود دارد، زیرا خدمه Shibarium به مشتریان اطلاع داده‌اند که روزهای روشن‌تری در راه است، و نوید یک تجربه کاربری بهتر را پس از عرضه عمومی پلتفرم می‌دهد.

Floki برای اولین بار در BTCTurk Kripto

Floki Inu با آماده شدن برای فهرست شدن در BTCTurkKripto، یک صرافی ارزهای دیجیتال ترکیه با بیش از ۵ میلیون مشتری ثبت شده، با جهشی رشد خواهد کرد. این اعلامیه Floki Inu باعث بهبود نمایش و پذیرش توکن خواهد شد.

Phoenix، یک مطالعه اخیر X افزایش محبوبیت Floki Inu را نشان می دهد. طبق تحقیقات داده ها، روند توسعه FLOKI با شیبا اینو قابل مقایسه است. پیش‌بینی می‌شود که این توکن در مقایسه با قیمت فعلی آن بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یابد.

جهش دیفای تغییر دهنده بازی Shiba Inu Shibarium

Shibarium، بلاک چین مورد انتظار Shiba Inu Ethereum Layer-2، بالاخره آنلاین شد. این گام تاریخی و مهم در ایجاد شیبا اینو به عنوان یک شرکت کننده جدی است. در مرحله آزمایش آن، ۲۱ میلیون کیف پول قابل توجه تولید شد.

هدف شیباریوم جذب مشتریان به محیط کاربرپسند و اقتصادی خود است که عمدتاً بر خدمات و بازی‌های مالی تمرکز دارد. این شبکه از توکن‌های BONE، TREAT، SHIB و LEASH برای برنامه‌های بلاک چین خود استفاده می‌کند که ممکن است تقاضا برای این توکن‌ها را افزایش دهد و قیمت آنها را افزایش دهد.

در نتیجه، قیمت توکن BONE در Bone ShibaSwap در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است و در زمان انتشار با قیمت ۱.۳۹ دلار معامله می شود.

نمودار قیمت 24 ساعته BONE/USD (منبع: CoinMarketCap)
نمودار قیمت ۲۴ ساعته BONE/USD (منبع: CoinMarketCap)

 

با رشد ۱۰.۳۴ درصدی ارزش بازار به ۳۱۸,۸۶۸,۴۶۴ دلار و افزایش ۸۶.۸۸ درصدی در حجم معاملات ۲۴ ساعته به ۲۴,۱۹۶,۳۲۲ دلار، آشکار است که سرمایه گذاران بیشتر به سکه BONE علاقه مند شده اند. یکی از دلایل اصلی بهبود BONE این است که سرمایه‌گذاران دیگر نگران شروع وحشتناک Shibarium نیستند و اکنون مشتاق پیشرفت‌های بیشتر هستند.

در نتیجه، علیرغم کاهش قیمت ها، قیمت های پایین تر فرصتی را برای سرمایه گذاران باهوش برای ورود به بازار فراهم می کند. همانطور که پروژه‌هایی مانند Shibarium در حال تکامل هستند و صرافی‌های جدید توکن‌ها را فهرست می‌کنند، چشم‌انداز کریپتو نوید رشد و نوآوری بالقوه را می‌دهد.

 


منبع: coinedition.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده