آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سخنان بوترین پیرامون عملکرد سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز

سخنان بوترین پیرامون عملکرد سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز

سخنان بوترین پیرامون عملکرد سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز

ویتالیک بوترین گفت که سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز، جهت حفظ بازدهی، نیازی به عملکرد به عنوان شرکت ندارند.

به گزارش زوم ارز، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین، در پست وبلاگ اخیر، اذعان داشت که سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز، نباید به عنوان شرکت در نظر گرفته شوند.

وی این تفکر که ایده‌های تمرکز زدایی در دنیای واقعی نتیجه نمی‌دهند و به همین دلیل، ساختارهای سنتی شرکتی بهینه‌تر هستند را رد کرد.

بوترین گفت که تصمیم‌هایی که با تکیه بر خرد جمعی گرفته می‌شوند، بهتر از تصمیماتی هستند که به شکل فردی انجام می‌شوند. بنابراین، وی اذعان داشت که دائوهایی با ورودی‌های گوناگون، بسیار معقولانه هستند.

هرچند، هنوز مشکلاتی وجود دارند. همانطور که بوترین اشاره کرد، چالش اصلی برای دائوها، حل مشکل موسوم به جانشینی است. چنین سازمان‌هایی، باید اطمینان حاصل کنند که اگر گروه اولیه بازنشسته شود، به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

با توجه به دیدگاه بوترین، دائوها باید با تردید غیرمنتظره، مقابله کنند. هم‌بنیان‌گذار اتریوم اقرار کرد که ممکن است رویکردهای الهام گرفته از مدیریت برای حل چنین مشکلاتی، بهتر به نظر برسند.

بوترین ادعا کرد که برخی از دائوها باید از بخش‌هایی از علوم سیاسی استفاده کنند.

بیل گارلی، سرمایه گذار خطرپذیر، ادعا کرد که بنیاد لینوکس، مدلی است که بوترین به دنبال آن است. هرچند، چنین مدلی اصلا به بلاکچین یا توکن نیازی ندارد.

با این حال، برخی اشاره کردند که در واقع، از آنجایی که بنیاد لینوکس یک مدیرعامل دارد، به اندازه‌ی کافی غیرمتمرکز نیست.

بنیان‌گذار Abra، بیل بارهید، گفت که به طور ایده‌آل، یک دائو باید یک کلید خاموش، که تنها توسط نرم افزار کنترل می‌شود، داشته باشد.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده