آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نظریه قیمت اتریوم برای ۳۱ مارس ۲۰۲۴

نظریه قیمت اتریوم برای ۳۱ مارس ۲۰۲۴

به گزارش زوم ارز، صعود مداوم که در اکثر دارایی‌های بخش ارزهای دیجیتال دیده می‌شود، اتریوم نیز از این روند استثنا نیست و الگوریتم‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI) پیشرفت‌های بیشتری برای این دارایی پیش‌بینی می‌کنند. اتریوم به عنوان بزرگترین آلتکوین بر اساس ارزش بازار در آینده نزدیک شناخته شده است.

بر اساس آخرین پیش‌بینی‌های الگوریتم‌های پیشرفته، اتریوم ممکن است رشد قیمت خود را در این ماه ادامه دهد و به احتمال زیاد تا ۳۱ مارس ۲۰۲۴ حتی به ۴۰۰۵.۰۱ دلار برسد. این پیش‌بینی توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل و پیش‌بینی رمزنگاری PricePredictions بر اساس داده‌های تاریخی تا ۶ مارس انجام شده است.

منیع: TradingView
منیع: TradingView

به عبارت دیگر، اتریوم می‌تواند تا آن زمان با ۴.۶۵% رشد، در صورتی که الگوریتم‌های مبتنی بر شاخص‌هایی مانند میانگین محدوده واقعی ، همگرایی میانگین‌های متحرک، شاخص قدرت نسبی  و باندهای بولینگر  صحیح عمل کند.

تحلیل قیمت اتریوم

در زمان مورد بررسی، اتریوم با قیمت ۳,۸۲۶.۹۶ دلار معامله می‌شد که نشان‌دهنده یک رشد ۱.۴۵% در روز و همچنین افزایش ۱۳.۶۲% در هفته گذشته بود و در کل افزایش ماهانه‌ای ۶۴.۳۵% داشت. این اطلاعات بر اساس جدیدترین داده‌های در دسترس تحلیل شده است.

منیع: TradingView
منیع: TradingView

با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده از تجزیه و تحلیل مالی و رمزنگاری، اتریوم در تمامی شاخص‌های تحلیل تکنیکال خود، مبتنی بر نوسانگرها و میانگین‌های متحرک، به‌عنوان یک دارایی با “خرید قوی” شناخته می‌شود. این اطلاعات قابل دسترسی بر روی وب‌سایت TradingView موجود است.

منیع: TradingView
منیع: TradingView

 

عوامل رشدی اتریوم

با توجه به همه جوانب، اتریوم به واقعیت می‌تواند قیمت خود را افزایش دهد و به هدف تعیین شده توسط الگوریتم ماشین برسد، با ترکیبی از نگه داشتن حرکت رشدی خود و با استفاده از پتانسیل یک صندوق معاملاتی تبادل نامادری اتریوم (ETF)، که می‌تواند در ماه‌های آینده تاثیر قابل توجهی بر قیمت داشته باشد

علاوه بر این، همانطور که مایکل ون د پوپ، کارشناس معاملات ارزهای دیجیتال، در تحلیل خود اشاره کرده است، اکوسیستم اتریوم با انتظار یک ارتقاء بزرگ به نام Dencun در تاریخ ۱۳ مارس بهترین شانس برای افزایش اعتماد به دارایی است. “امتحان بعدی که در نهایت زمان گذاری‌ها را بررسی می‌کند.”

با این حال، ممکن است گاهی اوقات اتفاقات متفاوتی در این صنعت رخ دهد، به همین دلیل است که انجام تحقیقات دقیق و ارزیابی کلیه خطرات و پیگیری تغییرات مرتبط قبل از سرمایه‌گذاری بسیار اهمیت دارد. همیشه پیش از سرمایه‌گذاری، به امور مالیتان توجه کنید.


منبع: finbold.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده