قیمت لحظه ای لایت کوین امروز به تومان (LTC)

LTC

قیمت لایت کوین LTC

رتبه 12#
coin
$89.67
-2.60%

4,647,812 تومان

LTC  لایت کوین  LTC
Price:
$89.67
  -2.60%
حجم بازار
$6,549,551,274
-2.59%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$7,531,902,920
-2.60%
حجم معاملات
24h
$549,263,690
20.67%
سکه در گردش
73,044,264 LTC
عرضه کل
84,000,000

قیمت لایت کوین امروز به تومان | قیمت LTC

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت لایت کوین یا قیمت LTC در همین لحظه معادل 89.67 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 51,835 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای لایت کوین یا قیمت لحظه ای LTC، معادل 4,647,812 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز لایت کوین در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال لایت کوین یا LTC در رتبه 12 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال لایت کوین، 6.55 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز لایت کوین | LTC، 549.26 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت لایت کوین را رصد کنیم، می توان گفت قیمت لایت کوین در 1 ساعت گذشته دچار 0.16% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته -2.60% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز لایت کوین 4.50% درصد تغییر کرده است. و قیمت لایت کوین در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 3.96%، -3.0021%، 26.62% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز لایت کوین یا LTC در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 92.59 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز لایت کوین یا LTC در 24 گذشته تجربه کرده است 88.35 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز لایت کوین تجربه کرده است مبلغ 412.96 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 412.96 دلار برای لایت کوین، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز لایت کوین تا بحال تجربه کرده است، 1.11 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،لایت کوین تا این لحظه مبلغ 1.11 دلار می باشد.
لایت کوین یا Litecoin که با نماد اختصاصی LTC نمایش داده می شود، لایت کوین یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2013-04-28 به وجود آمده است و همچنین قیمت لایت کوین با مبلغ 4.30 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز لایت کوین از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال لایت کوین هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای لایت کوین یا LTC را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

قیمت ارز لایت کوین
در این صفحه از سایت زوم ارز قیمت لحظه ای ارز لایت کوین برای شما کاربران گرامی قابل ملاحظه می باشد. شما با وارد شدن به این صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می توانید با کلیک بر روی ارز لیات کوین وارد صفحه مشخصات این ارز شوید و علاوه بر قیمت لحظه ای این رمز ارز و جزئیات دیگری که در این صفحه برای دسترسی آسان و سریع کاربر فراهم آمده است، دیدن فرمایید.
در این صفحه همانطور که اشاره کردیم علاوه بر قیمت لحظه ای ارز لایت کوین میزان حجم معاملات، رمز ارز لیت کوین در گردش، تغییرات 24 ساعته، قیمت و … قابل مشاهده می باشد.
در ادامه قصد داریم به بررسی مواردی همچون قیمت لحظه ای، آینده رمز ارز لایت کوین، عوامل تاثیر گذار برقیمت لایت کوین، قابل استخراج بودن یا نبودن آن بپرادزیم، تا انتها مقاله با ما همراه باشید.
اگر شما قصد دارید قیمت لحظه ای ارز لایت کوین را مشاهده نمایید، می توانید از صفحه طراحی شده قیمت لحظه ای زوم ارز استفاده نمایید. در این صفحه، قیمت ارز لایت کوین به صورت لحظه ای و به دلار برای شما محاسبه و قابل مشاهده می باشد. شما در این صفحه علاوه بر قیمت لحظه ای لایت کوین به دلار می توانید، قیمت لحظه ای این ارز را هم به تومان و هم به تتر مشاهده نمایید.
همانطور که اشاره کردیم در صفحه قیمت لحظه ای ارز لایت کوین شما علاوه بر قیمت قادر خواهید بود به اطلاعاتی نظیر تاریخچه قیمتی این رمز ارز، میزان حجم معاملات در روز و به صورت کلی، میزان رمز ارز در گردش، رتبه در بازار به صورت لحظه ای، تغییرات قیمت ارز لایت کوین در تایم فریم 24 ساعته، تغییرات هفتگی و تغییرات 30 روزه قیمت و بالاترین قیمت ارز لایت کوین را در این صفحه از سایت زوم ارز مشاهده نمایید.

چرا قیمت لحظه ای ارز لایت کوین مهم است؟
همانطور که می دانید مطلع بودن از قیمت لحظه ای رمز ارز ها یکی از ملزومات فعالیت در این بازار مالی می باشد. یکی موارد مهم در این حیطه با خبر بودن از قیمت در هنگام خرید و فروش می باشد. در هنگام خرید می بایست کاربر بداند برای خرید این رمز ارز چه میزان پول در قبال به دست آوردن رمزارز مدنظر بپردازد و یا هنگام فروش باید بداند که چه زمانی بفروشد که سود خوبی از بازار کسب نماید.
کاربران زوم ارزی برای اطلاع یافتن از قیمت رمز ارز لایت کوین می توانند از این صفحه https://www.zoomarz.com/coins/avalanche\”\” در وب سایت زوم ارز استفاده نمایند. شما عزیزان توسط این صفحه می توانید به تماممی اطلاعات مربوط به ارز لایت کوین بدست آورید.

نیم نگاهی به پروژه لایت کوین و تاثیر آن بر قیمت ارز دیجیتال
در بازار ارزهای دیجیتال ارزهای بسیاری برای رفع نواقص ارزهای دیگر همچون بیت کوین و اتریوم با بلاکچین های مختص به خود ایجاد می شوند. ارز لایت کوین نیز برای رفع و افزودن قابلیت های جدید به دنیای رمز ارزها پا گذاشت.
پلتفرم اصلی این رمز ارز توسط یکی از کارمند های سابق گوگل و کوین بیس ایجاد گردید. وی توانست با ایجاد تغییرات گوناگون در پروتکل بیت کوین ارز جدیدی را به نام لایت کوین به بازار رمز ارزها عرضه نماید. او درواقع قصد داشت یک نسخه ساده تر از ارز بیت کوین را ارائه دهد، شاید برایتان جالب باشد وی یکی از افرادی بود که در پروژه بیت کوین مشارکت داشت.
این رمز ارز با گذشت دو سال از طراحی و کار بر روی پلتفرم اصلی آن بلاخره در سال 2013 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. بهتر است بدانید ارز لایت کوین یکی از رمز ارز های شاخص و محبوب آن درگاهی مناسب و معتبر برای پرداخت های مالی در ارزهای دیجیتال به شمار می رود. از جمله مزیت های این رمز ارز می توان به کارمزد پایین و سرعت این رمز ارز اشاره کرد. کاربران به راحتی می توانند معاملات خود ر در عرض چند دقیقه و با کمترین کارمزد انجام دهند. ارز لایت کوین امروزه در کشورهای توسعه یافته نزد تاجران و بازرگانان بسیار پر طرفدار می باشد.
همانطور که اشاره کردیم رمز ارز لایت کوین با الهام از ارز بیت کوین به وجود آمد اما ساختار بسیار ساده و سریعتری به نسبت ارز بیت کوین دارد. تمامی تراکنش ها را می تواند در کمترین زمان و پایین ترین کارمزد به پایان به رساند.
همانطور که می دانید تمامی ارزهای دیجیتال بر پایه یک الگوریتم خاص ساخته و ایجاد می گردند. الگوریتم ارز لایت کوین نیز برپایه SCRYPT پایه ریزی شده است. این الگوریتم مزایایی همچون سریع ترشدن روند تراکنش ها، روش محاسبه آسان تر، در نتیجه کارمزد پایین تری را برای کاربران این رمز ارز فراهم آورده است.
همانطور که می دانید استخراج رمز ارز بیت کوین می بایست از طریق ماینر های بزرگ و قدرتمند صورت بپذیرد، اما شما می توانید رمز ارز لایت کوین را با استفاده از هارد های گرافیکی استخراج نمایید. در ادامه در قسمت استخراج این رمز ارز به صورت کامل تری به آن خواهیم پرداخت.

آیا رمز ارز لایت کوین استخراج می شود؟

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم رمز ارز لایت کوین به علت پیروی از الگوریتم اثبات کار قابل استخراج می باشد. الگوریتم ارز لایت کوین SCRYPT می باشد. بهتر است بدانید سختی شبکه این ارز بسیار افزایش یافته و امروزه اغلب این رمز ارز توسط ماینر ها قابل استخراج می باشند. کمپانی اینو سیلیکون به عنوان یکی از کمپانی های بزرگ عرضه کننده ماینرها می باشد و درضمن ماینر های عرضه شده توسط این کمپانی از ارز لایت کوین نیز پشتیبانی می کنند.
کاربران برای استخراج این رمز ارز می توانند با اتصال یافتن به استخرهای انفرادی و دسته جمعی و یا استخرهای ابری اقدام به زیر ساخت فرآیند ماینینگ نمایند. بهتر است بدانید استخرهای انفرادی برای کاربرانی که قادر هستند تمامی تجهیزات لازم را برای استخراج فراهم کنند مناسب می باشد. درست است که بسیار پر هزینه می باشد، اما دیگر نیازی نیست پاداش حاصل از استخراج را به استخر بپردازد، زیرا استخر کاملا شخصی می باشد، اما در استخرهای جمعی بخشی از پاداش به استخری که متصل هستید تعلق می گیرد.

کیف پول های ارز لایت کوین
برای ذخیره سازی و و نگهداری از رمز ارزهای دیجیتال بعد از انتخاب ارز مدنظر به عنوان مثال لایت کوین گزینه بعدی انتخاب و تهیه کیف پول پشتیبانی کننده از رمز ارز لایت کوین می باشد. همانطور که می دانید کیف پول های ارز دیجیتال دارای تنوع زیاد و قابلیت های گوناگونی می باشند. تنها توصیه ما به کاربران زوم ارزی بررسی میزان امنیت کیف پول ارزهای دیجیتال می باشد. زیرا شما قصد دارید سرمایه های دیجیتالی خود را در آن ذخیره نمایید. در ادامه مقاله چند کیف پول دیجیتالی پشتیبانی کننده از ارز لایت کوین را ذکر خواهیم کرد.
1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس
2. کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
3. کیف پول اتمیک
4. کیف پول لایت کوین کور
5. کیف پول اکسودوس
6. کیف پول ترزور مدل تی

صرافی های ارز لایت کوین
همانطور که اشاره کردیم این رمز ارز دارای طرفداران خاص خود می باشد و اغلب کاربران علاقه مند در سرمایه گذاری در این رمز ارز می باشند. برای تهیه و دسترسی به این ارز می بایست به صرافی های پشتیبانی کننده از ارز لایت کوین مراجعه نماید. بهتر است بدانید این رمز ارز توسط صرافی های معتبر و مشهور همچون بایننس قابل خریداری می باشد. در ادامه چند نمونه از صرافی های پشتیبانی کننده از ارز لایت کوین را ذکر خواهیم کرد.
1. Binance
2. Okex
3. Hitbtc
4. Coinbase pro
5. Bitrue

روند قیمتی ارز لایت کوین
ارز دیجیتال لایت کوین در مارس 2013 با محدوده قیمتی حدودا 4 دلار در لیست ارزهای دیجیتال قرار گرفت. همانطور که در نمودار قیمتی این رمز ارز مشاهد می کنید، رمز ارز لایت کوین تا سال 2015 صعود قیمت خیره کننده ای نداشت، پس از آگوست 2016 شاهد روندهای سمت و سو گرفته ای هستیم که در نهایت ارز لایت کوین توانست بعد از گذشت حدودا 4 سال از آغاز فعالیت خود در می 2017 اولین صعود خود را در محدوده قیمتی 36 دلاری به ثبت برساند و ارز لایت کوین این روند صعودی را حفظ کرد تا جایی که دوباره در آگوست 2017 محدوده قیمتی 98 دلاری را تجربه کرد و همانطور که در نمودار روند قیمتی لایت کوین مشاهده می کنید بعد از این تاریخ شاهد ریزش ارز لایت کوین تا محدوده قیمتی 33 دلاری هستیم. ارز لایت کوین از این زمان به بعد روند صعودی را در پیش گرفت. در دسامبر سال 2017 ارز لایت کوین سقف 420 دلاری تجربه کرد و سریعا بعد از این صعود روند نزولی را در پیش گرفت تا جایی که یکسال این روند نزولی ادامه پیدا کرد و تا محدوده قیمتی 22 دلار کاهش قیمت را مشاهده کردیم. پس از گذشت مدت زمان کمی دوباره بازار قیمت ارز لایت کوین روند صعودی را در پیش گرفت، محدوده قیمتی 144 دلاری ثبت کرد و پس از یک مدت فراز و نشیبی بدون هیچ هیجانی در روند قیمتی ناگهان بازار روند صعودی را در پیش گرفت تا جایی که در می 2021 محدوده قیمتی 389 دلاری را به ثبت رساند و بازار از این زمان به بعد روندی کاملا نزولی را در پیش گرفته است و هر لحظه ممکن است قیمت این رمز ارز به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند.

تحلیل ارز لایت کوین
همانطور که می دانید تحلیل رمز ارزها امروزه یکی از نکات قوت و برجسته افراد فعال در این حوزه به شمار می رود. زیرا در صورت عدم هیچ گونه پیش زمینه ای نسبت به تحلیل بازار نمی توانیم به خوبی در این بازار به فعالیت و سرمایه گذاری بپردازیم. همانطور که اشاره کردیم تحلیل ارز ها ی دیجیتال و بررسی نمودارها و آشنایی با اهداف پروژه رمز ارز می تواند به شما در تحلیل و آگاهی بیشتر در مورد واکنش های بازار کمک شایانی کند. تحلیل گران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال با کمک گرفتن از ابزارهایی همچون نمودار ها، کندل ها، تاریخچه رمز ارز، میزان حجم معاملات روزانه، هفتگی و ماهانه به بررسی دقیق این بازار و پیش بینی روند قیمتی در روزهای آتی می پردازند. بهتر است بدانید تحلیل گرانا سه رو ت برای بررسی بازار به کار می گیرند.

• تحلیل تکنیکال
در بازار ارزهای دیجیتال تحلیل تکنیکال یکی از ابزارهای مهم و کاربردی به شمار می رود. اگر شما یکی از افراد مبتدی در این بازار می باشید توصیه می کنیم. تحلیل تکنیکال را فرا بگیرد تا بتوانید از بازار رمز ارزها سود خوبی را ببرید وگرنه دچار ضرر می شود. در تحلیل تکنیکال تحلیل گران با بررسی تاریخچه ارز لایت کوین و نمودارها و حجم معاملات در روزهای گذشته به پیش بینی قیمت ارز ها در روزهای آتی می پردازند.

• تحلیل فاندامنتال
در تحلیل فاندامنتال تحلیل گران برای ارائه گزارش خود مبنی بر چگونگی روند قیمتی ارز لایت کوین در روزهای آتی به بررسی اخبار و حواشی و عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر گذار بر روند قیمتی ارز لایت کوین می پردازند.
به عنوان مثال جنگ های در حال حاضر بر دنیای ارزهای دیجیتال بسیار تاثیر زیادی داشته است و پس از آغاز جنگ روسییه و اوکراین بازار رمز ارزها با افت قیمتی بسیار شدیدی مواجه شده است.

• تحلیل سنتیمنتال
در تحلیلی سنتیمنتال تحلیلگران با استفاده از ابزارهای کاربردی در تحلیل تکنیکال و فاندامنتال به بررسی اوضاع بازار و پیش بینی روند قیمتی در روزهای آتی می پردازند. در واقع این نوع تحلیل شکل نوینی از تحلیل محسوب می شود که کاربران با بررسی رفتار سرمایه گذاران اصلی و اخبار و حواشی، بررسی نمودار ها و کندل های رمز ارز لایت کوین به پیش بینی روند قیمتی این ارز می پردازند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ارز لایت کوین
• ارزش شبکه ارز لایت کوین:
همانطور که می دانید رمز ارزها دارای یک شبکه اصلی هستند و هرگاه حجم معاملات در این شبکه افزایش یابد، در نتیجه قیمت این رمز ارز نیز افزایش می یابد. حجم معاملات نیز توسط انتقال سرمایه هولدر ها و سرمایه گذاران کلان افزایش می یابد. یعنی هرگاه این دو عامل سرمایه خود را وارد شبکه لایت کوین کنند، روند قیمتی ارز لایت کوین صعودی خواهد بود.

• عرضه و تقاضا:
همانطور که می دانید عرضه و تقاضا در بازار های مالی یکی از عوامل تاثیر گذار در بازار به شمار می رود و هرگاه هریک از آنها نسبت به دیگری سبقت بگیرد در روند قیمتی تغییر ملموسی را شاهد خواهیم بود.

• رقبا:
رقابت در بازار های مالی به عنوان یک عامل مهم برای رشد و شکوفایی بازار محسوب می شود. به عنوان مثال توسعه دهندگان رمز ارز لایت کوین با ارتقا و توسعه پلتفرم آن خدمات زیادتری را می توانند توسط آن برای کاربران فراهم نمایند. در نتیجه دیگر توسعه دهندگان نیز برای جا نماندن از عرصه رقابت به رفع نواقص و ارائه خدمات بیشتر در پلتفرم های خود می پردازند و این رقابت باعث رشد و شکوفایی بازار خواهد شد.

• تحلیل گران:
همانطور که اشار کردیم تحلیل گران با بررسی تمامی عوامل و ابزارها به بررسی روند قیمتی می پردازند و ممکن است با بررسی این عوامل در طی روزهای آتی بازار ارز لایت کوین را صعودی پیش بینی کنند. در همین حین کاربران زیادی با مطالعه این تحلیل برای دست یابی به سود بیشتر وارد بازار لایت کوین می شوند و این امر خود به خود باعث افزایش حجم معاملات و افزایش قیمت ارز لایت کوین می شود، و برعکس این موضوع نیز ممکن است اتفاق بیافتد.

• استخراج:
همانطور که اشاره کردیم رمز ارز لایت کوین قابل استخراج می باشد و اگر این رمز ارز با سختی شبکه کمتری تولید شود. قیمت این رمز ارز نیز کاهش پیدا می کند، چرا که در هنگام تولید برق کمتری مصرف شده است و کاربر توانسته در کوتاه ترین زمان ارز بیشتری را استخراج نماید.

عوامل تاثیر گذار بر افزایش قیمت ارز لایت کوین
• افزایش ارزش شبکه ارز لایت کوین:
همانطور که اشاره کردیم حجم معاملات بازار لایت کوین در شبکه اصلی این ارز تاثیر به سزایی بر روی قیمت ارز لایت کوین دارد، یعنی هرچه سرمایه گذاران و هولدر ها سرمایه بیشتری را وارد این بازار کنند، حجم معاملات افزایش یافته و در نتیجه قیمت ارز لایت کوین صعودی می شود.

• افزایش تقاضا:
در بازار های مالی هر گاه با افزایش تقاضا و کاهش عرضه مواجه شویم، بدون شک بازار به صورت ناخودآگاه صعودی خواهد شد. به عنوان مثال اگر در بازار لایت کوین میزان تقاضا افزایش یابد و در مقابل میزان عرضه ارز لایت کوین کم شود، قیمت این رمز ارز افزایش خواهد داشت.

• رقبا:
همانطور که در هنگام بررسی عوامل تاثیر گذار بر ارز لایت کوین اشاره کردیم. بازار های مالی با رقابت کاملا گره خورده است چرا که توسعه دهندگان زیادی از جمله ارز لایت کوین برای آینده رمز ارزها برنامه های خاصی را در نظر گرفته اند، که با اجرایی شدن آنها یکسری از خدمات به کاربران ارائه خواهد شد. در نتیجه کاربران با روی کار آمدن خدمات جدید و کاربردی جذب آن بازار خواهند شد. با توسعه خدمات در حیطه ارز لایت کوین با افزایش حجم معاملات در بازار و در نتیجه شاهد افزایش قیمت ارز لایت کوین خواهیم بود. توسعه دهندگان رمز ارزهای دیگر برای اینکه از بازار رقابت جا نمانند آنها نیز دست به همچین اقداماتی می زنند.

• تحلیل گران:
تحلیل گران با ارائه گزارش با توجه به نمودار ها، کندل ها، حجم معاملات و همچنین با بررسی اخبار و حواشی پیرامون ارز لایت کوین به ارائه گزارشی مبنی بر صعودی بودن بازار در روزهای آینده می پردازند. در نتیجه بسیاری از کاربران با مطالعه این گزارش ها برای دریافت سود بیشتر جذب این بازار می شوند و به طور ناخواسته حجم معاملات در این بازار افزایش می یابد و روند قیمت لایت کوین صعودی می شود.

• استخراج:
همانطور که اشاره کردیم ارز لایت کوین در بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده است و قابلیت استخراج دارد. بهتر است بدانید هرچه این رمز ارز با سختی شبکه زیادتری ماین شود، میزان برق زیادتری مصرف خواهد کرد و زمان زیادتری را برای استخراج لازم دارد در نتیجه تعداد رمز ارزهای کمتری را می توان استخراج کرد و این امر باعث افزایش قیمت ارز لایت کوین می شود، زیرا برای استخراج آن هزینه بسیار زیادی شده است.
عوامل تاثیر گذار بر ریزش قیمت ارز لایت کوین
• کاهش قیمت ارزش شبکه ارز لایت کوین:
همانطور که می دانید کاهش میزان حجم معاملات در شبکه اصلی لایت کوین تاثیر مستقیمی بر قیمت ارز لایت کوین دارد. این بدان معناست که سرمایه گذاران کلان و هولدرها از بازار این رمز ارز سرمایه خود را خارج یا محدود کرده اند و حجم معاملات کاهش یافته و در نتیجه قیمت ارز لایت کوین نیز با تاثیر از آن روند نزولی را در پیش گرفته است.

• افزایش عرضه:
همانطور که اشاره کردیم در بازار های مالی و همچنین در بازار ارز دیجیتال عرضه و تقاضا دو رکن اصلی محسوب می شوند. افزایش عرضه لایت کوین در صورتی که تقاضا برای این ارز بسیار محدود و کم است باعث کاهش قیمت این رمز ارز می شود.

• رقبا:
همانطور که اشاره کردیم صحنه رقابت در بازار های ارزهای دیجیتال مانند دیگر بازارها ی مالی بسیار داغ می باشد. در هرلحظه ممکن است افراد توسعه دهنده و فعال در حوزه ی رمز ارز ها با انتشار خبر و ایجاد حواشی در پیرامون یک ارز مانند ارز لایت کوین باعث ریزش قیمتی آن ارز شوند.

• تحلیل گران:
تحلیل گران با ارائه گزارشی مبنی بر نزولی بودن بازار لایت کوین در روزهای آتی با توجه به نمودارها، اخبار و حواشی پیرامون ارز لایت کوین روند نزولی را برای این بازار پیش بینی می کنند. کاربران با مطالعه این تحلیل ها سرمایه خود را از بازار ارز لایت کوین خارج می کنند و به صورت اتوماتیک حجم معاملات در شبکه ارز لایت کوین کاهش می یابد و شاهد کاهش قیمت این ارز خواهیم بود.

• استخراج:
همانطور که اشاره کردیم ارز لایت کوین قابل استخراج می باشد. اما اگر این ارز با سختی شبکه کمتری تولید گردد، در نتیجه ارز بیشتری در را در مدت زمان کوتاهی استخراج خواهیم کرد و میزان برق مصرفی نیز کاهش خواهد یافت همه این عوامل بر کاهش قیمت ارز لایت کوین تاثیر گذار است.

محاسبه قیمت ارز لایت کوین به تومان
کاربران برای محاسبه ارز لایت کوین می توانند از طریق صفحه قیمت لحظه ای ارز لایت کوین تعداد ارزهای خود را انتخاب نمایید تا به صورت لحظه ای به تومان محاسبه و به نمایش گذاشته می شود. شما علاوه بر تومان می توانید به دلار و تت نیز این رمز ارز را محاسبه نمایید. علاوه بر این شما کاربران زوم ارزی می توانید توسط ماشین حساب ارز دیجیتال برای محاسبه قیمت ارز لایت کوین به ارزهای دیگر و دلار ، تومان و تتر کمک بگیرید.

رابطه قیمتی ارز لایت کوین با متغیر های اقتصادی

تحلیل گران و فعالان با مشاهده تغییرات قیمتی به صورت کاملا ناگهانی درصدد برآمدند تا عوامل تاثیر گذار بر روند قیمتی ارز لایت کوین را بررسی نمایند. تمامی عوامل را به صورت کاملا موشکافانه بررسی کردند و دریافتند که چندین عامل همچون قیمت جهانی طلا و یورو و دلار می تواند بر روند قیمتی اثر گذار باشد. گاها نیز مشاهده کردن که روند قیمتی ارزهای دیجیتال مانند لایت کوین مسیری یکسان و یا بالعکس قیمت طلا، دلار و یورو را طی می نمایند.

آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال لایت کوین اثر دارد؟
افراد فعال در حوزه رمز ارز ها در پاسخ به این سوال جواب منفی دادند. اغلب آنها با دنبال کردن روند قیمتی بازار ارزهای دیجیتال و مقایسه همزمان با بازار طلا، یورو و دلار مشاهده کردند که ممکن است، این دو روند مسیری را بر خلاف یکدیگر و گاهی نیز مسیری هم سو از یکدیگر را پیش بگیرند.

آیا قیمت دلار بر ارز لایت کوین اثر دارد؟
کاربران مقیم ایران اغلب می بایست برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال دلار تهیه نمایند یا پول خود را در صرافی ها از تومان به دلار تبدیل کنند تا بتوانند در بازار کریپتو به سرمایه گذاری بپردازند. مسلما هر گونه کاهش و افزایش قیمت دلار، ارز لایت کوین را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

آینده ارز دیجیتال لایت کوین
همانطور که در مقاله اشاره کردیم این رمز ارز نزد تاجران و فعالان اقصادی و سازمان ها و موسسات مالی بسیار پر طرفدار می باشد زیرا می توانند در بستر بلاکچین این رمز ارز به صورت غیرمتمرکز به فعالیت و انجام تراکنش های مالی خود بپردازند. در ضمن ارز لایت کوین با توجه به نمودار قیمتی توانسته مسیر خود را از آغاز فعالیت تا اکنون ارتقا دهد.
تحلیل گران برای این رمز ارز آینده خوبی را متصور هستند. بر این باورند که ارز لایت کوین قابلیت توسعه در سطح گسترده تری می باشد.

سوالات متداول
1. ارز دیجیتال لایت کوین را از کجا تهیه کنیم؟
کاربران زوم ارزی می توانند ارز لایت کوین را از طریق صرافی های معتبر و پشتیبانی کننده از این رمز ارز تهیه نمایند. به رقم استقبال زیاد کاربران از لایت کوین، بیشتر صرافی ها از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. شما این رمز ارز را هم در صرافی های ایرانی و خارجی می توانید تهیه نمایید.

ارز دیجیتال لایت کوین را ازکجا و چگونه بخریم؟
همانطور که می دانید برای خرید ارز لایت کوین باید به صرافی های پشتیبانی کننده ارز لایت کوین مراجعه و در آن حساب کاربری ایجاد نمایید. بعد از گذراندن این مراحل می بایست، پول فیات را به ارز لایت کوین تبدیل کنید. کاربران ایرانی نیز برای خرید ارز لایت کوین باید ابتدا پول خود را به دلار و سپس لایت کوین را خریداری نمایند.

چگونه با ارز لایت کوین به ترید بپردازیم؟
با توجه به تاریخچه این رمز ارز کاربران باید برای سرمایه گذاری در بلند مدت به سراغ این رمز ارز بروند، ارز لایت کوین کاملا در مسیر خود در حال حرکت می باشد و این پروژه با گذشت زمان مسیر خود را نمایان و در پی نواقص و ارائه خدمات بیشتر در پلتفرم خود می باشد. همانطور که می دانید این شبکه در حال حاضر با استقبال بی نظیری از طرف تاجران و موسسات مالی روبه رو می باشد زیرا آنها تمامی معاملات کلان خود را در سریعترین زمان و با کمترین کارمزد در بستر بلاکچین ارز لایت کوین انجام می دهند.

اخبار مربوط به ارز لایت کوین از کدام منبع بدست آوریم؟
شما کاربران زوم ارزی از طریق خبرگزاری ها و سایت های معتبر و فعال در زمینه خبر گذاری ارزهای دیجیتال می توانید به اخبار و گزارش های حاصله از ارز لایت کوین دسترسی پیدا کنید. تیم زوم ارز نیز برای دسترسی راحت تر به اخبار، صفحه اخبار فوری را ایجاد کرده است و تمامی اخبار در این صفحه به صورت 24 ساعته در حال بروزرسانی می باشد.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار لایت کوین

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 01,2023 $89.69 $93.85 $89.55 $92.88 $548,762,293.39 $6,743,976,625.32
Apr 02,2023 $92.66 $94.43 $90.86 $93.02 $549,452,265.60 $6,754,743,507.02
Apr 03,2023 $93.01 $95.38 $90.59 $93.04 $693,703,512.01 $6,756,970,738.50
Apr 04,2023 $93.03 $93.92 $91.80 $92.60 $455,068,842.00 $6,725,874,611.54
Apr 05,2023 $92.60 $94.87 $91.72 $92.62 $574,810,382.31 $6,728,127,603.36
Apr 06,2023 $92.62 $92.65 $90.22 $90.93 $401,237,969.19 $6,605,831,645.39
Apr 07,2023 $90.93 $91.39 $89.56 $90.64 $409,439,989.17 $6,585,369,985.95
Apr 08,2023 $90.63 $91.30 $89.63 $89.98 $321,874,463.77 $6,537,859,853.75
Apr 09,2023 $89.98 $90.98 $89.39 $90.68 $313,065,578.73 $6,589,491,078.13
Apr 10,2023 $90.68 $94.20 $90.03 $93.82 $525,494,732.86 $6,818,689,026.21
Apr 11,2023 $93.83 $96.89 $93.38 $94.31 $640,151,185.02 $6,855,083,955.35
Apr 12,2023 $94.31 $94.68 $91.25 $92.50 $501,836,455.60 $6,724,472,128.33
Apr 13,2023 $92.14 $94.54 $91.93 $94.26 $494,346,656.35 $6,852,545,542.20
Apr 14,2023 $94.27 $98.81 $94.00 $96.45 $856,817,465.47 $7,012,595,336.19
Apr 15,2023 $96.45 $97.24 $95.18 $96.87 $403,922,763.16 $7,043,573,473.37
Apr 16,2023 $96.86 $101.86 $95.65 $100.27 $768,844,226.49 $7,291,430,030.07
Apr 17,2023 $100.26 $100.30 $97.98 $98.67 $687,145,902.39 $7,176,379,022.92
Apr 18,2023 $98.70 $103.05 $98.16 $101.85 $711,227,682.24 $7,408,161,906.90
Apr 19,2023 $101.85 $101.86 $89.47 $90.44 $935,252,614.91 $6,578,828,425.69
Apr 20,2023 $90.44 $91.88 $87.58 $90.24 $747,749,559.79 $6,564,838,245.07
Apr 21,2023 $90.24 $90.67 $84.90 $85.52 $662,381,962.81 $6,221,964,233.28
Apr 22,2023 $85.52 $87.25 $85.03 $87.10 $380,034,373.25 $6,337,664,348.76
Apr 23,2023 $87.10 $87.13 $84.92 $86.90 $382,921,209.79 $6,323,632,636.23
Apr 24,2023 $86.88 $88.88 $86.37 $88.41 $516,200,917.38 $6,434,128,618.24
Apr 25,2023 $88.40 $91.65 $87.42 $91.11 $614,049,405.79 $6,631,323,552.47
Apr 26,2023 $91.11 $93.80 $85.43 $88.25 $798,720,366.27 $6,424,225,523.11
Apr 27,2023 $88.26 $90.51 $87.78 $89.69 $574,362,304.65 $6,529,195,687.54
Apr 28,2023 $89.69 $90.18 $88.31 $89.73 $438,218,243.01 $6,532,993,398.26
Apr 29,2023 $89.72 $91.46 $89.50 $91.09 $332,392,499.98 $6,632,372,570.40
Apr 30,2023 $91.09 $91.39 $88.26 $88.53 $364,294,782.21 $6,447,081,343.84
May 01,2023 $88.51 $88.81 $85.59 $86.74 $494,450,271.17 $6,317,280,637.33
May 02,2023 $86.74 $89.03 $86.29 $88.30 $406,998,355.98 $6,431,108,966.58
May 03,2023 $88.29 $89.78 $85.85 $88.89 $466,944,292.18 $6,475,328,927.75
May 04,2023 $88.89 $89.10 $87.65 $88.49 $311,253,105.15 $6,446,792,310.49
May 05,2023 $88.49 $89.53 $87.08 $88.84 $402,566,192.09 $6,472,522,214.57
May 06,2023 $88.84 $89.34 $82.34 $83.63 $611,083,498.43 $6,093,733,023.25
May 07,2023 $83.63 $84.70 $83.34 $83.57 $345,770,753.01 $6,089,996,988.40
May 08,2023 $83.57 $84.86 $76.83 $77.87 $718,898,380.86 $5,675,211,620.59
May 09,2023 $77.87 $80.06 $77.60 $80.02 $468,132,042.86 $5,832,279,298.06
May 10,2023 $80.02 $81.97 $78.18 $81.07 $582,964,296.47 $5,909,280,775.96
May 11,2023 $81.07 $81.80 $78.89 $81.04 $586,874,785.57 $5,907,733,418.70
May 12,2023 $81.03 $81.31 $77.85 $80.50 $526,826,920.47 $5,869,044,970.60
May 13,2023 $80.50 $80.98 $80.14 $80.31 $305,028,462.71 $5,855,273,604.34
May 14,2023 $80.31 $83.82 $80.01 $83.44 $400,491,841.76 $6,084,788,649.70
May 15,2023 $83.44 $88.42 $82.56 $87.07 $776,623,075.01 $6,349,557,040.49
May 16,2023 $87.06 $90.24 $86.42 $89.86 $809,177,581.24 $6,553,657,189.01
May 17,2023 $89.87 $94.87 $89.83 $93.89 $1,045,389,525.48 $6,848,583,918.40
May 18,2023 $93.89 $94.07 $89.68 $90.54 $586,904,480.20 $6,605,149,681.08
May 19,2023 $90.53 $93.24 $90.44 $91.70 $558,055,386.35 $6,690,342,549.53
May 20,2023 $91.71 $92.68 $90.82 $92.37 $306,548,114.74 $6,739,747,556.84
May 21,2023 $92.38 $93.30 $91.47 $92.28 $365,938,793.81 $6,733,770,533.89
May 22,2023 $92.28 $92.66 $90.36 $90.95 $396,591,248.08 $6,637,175,224.47
May 23,2023 $90.95 $92.99 $90.69 $91.63 $384,556,800.87 $6,687,937,149.33
May 24,2023 $91.64 $91.79 $85.11 $86.00 $771,426,876.35 $6,277,423,850.91
May 25,2023 $85.98 $86.60 $83.53 $86.60 $561,109,958.58 $6,321,910,482.17
May 26,2023 $86.60 $88.04 $86.28 $87.27 $518,267,206.54 $6,371,260,662.55
May 27,2023 $87.26 $88.78 $87.06 $88.65 $306,057,058.11 $6,472,851,366.17
May 28,2023 $88.65 $92.16 $88.34 $91.58 $448,657,302.15 $6,687,419,833.95
May 29,2023 $91.58 $92.10 $90.41 $91.00 $415,109,196.80 $6,645,698,985.10
May 30,2023 $91.00 $93.12 $90.73 $92.33 $455,802,741.92 $6,743,227,895.75
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance LTC/USDT $89.63 $1,036,065.06 $1,365,646.03 $62,012,568.91 769.00
Coinbase Exchange LTC/USD $89.63 $724,074.53 $2,011,675.90 $19,681,907.65 704.00
Binance LTC/BUSD $89.64 $441,876.15 $727,685.73 $11,156,763.33 731.00
Kraken LTC/USD $89.62 $718,468.77 $868,078.38 $7,593,711.33 652.00
KuCoin LTC/USDT $89.65 $1,370,675.68 $1,444,241.84 $7,007,906.60 641.00
Binance LTC/BTC $89.62 $330,865.67 $505,376.75 $5,886,578.85 656.00
Coinbase Exchange LTC/EUR $89.67 $57,524.32 $255,307.30 $2,646,083.66 584.00
Kraken LTC/EUR $89.66 $349,288.20 $619,642.53 $2,470,895.77 630.00
Bitstamp LTC/USD $89.63 $97,820.35 $341,965.04 $1,238,200.78 572.00
Coinbase Exchange LTC/BTC $89.62 $123,908.59 $127,268.47 $1,217,148.51 546.00
Binance LTC/EUR $89.85 $38,991.46 $76,415.33 $1,083,319.48 612.00
Bitfinex LTC/USDT $89.70 $1,207,617.58 $1,028,278.21 $697,843.56 588.00
Bitfinex LTC/USD $89.66 $698,565.12 $1,519,102.53 $574,513.20 393.00
Bitstamp LTC/EUR $89.69 $92,092.03 $157,094.35 $467,724.87 520.00
Binance LTC/ETH $89.69 $71,585.08 $103,309.01 $462,662.27 581.00
Kraken LTC/USDT $89.71 $79,841.31 $84,116.35 $379,333.43 564.00
Binance LTC/BNB $89.57 $54,546.27 $70,697.27 $354,348.29 504.00
Kraken LTC/XBT $89.75 $204,323.70 $197,629.05 $343,923.19 564.00
Coinbase Exchange LTC/GBP $89.85 $9,071.09 $21,000.63 $277,204.55 456.00
KuCoin LTC/BTC $89.62 $47,798.20 $78,821.83 $254,760.65 499.00
Kraken LTC/GBP $89.69 $69,579.68 $32,688.33 $138,619.85 507.00
Binance LTC/BRL $90.04 $11,504.45 $14,566.55 $114,336.97 612.63
Bitstamp LTC/BTC $89.65 $79,780.16 $67,313.15 $102,290.91 467.00
Binance LTC/RUB $89.70 $18,052.36 $12,205.78 $87,519.02 680.39
Bitfinex LTC/BTC $89.63 $425,644.13 $325,905.39 $66,210.93 315.00
KuCoin LTC/USDC $89.87 $20,473.74 $18,468.12 $46,277.22 418.00
Binance LTC/GBP $89.99 $12,685.20 $14,493.44 $38,382.79 620.17
Kraken LTC/AUD $89.44 $48,315.25 $58,010.38 $26,511.22 455.00
KuCoin LTC/ETH $89.60 $22,394.02 $27,654.26 $21,850.41 411.00
Kraken LTC/ETH $89.62 $14,886.67 $10,994.98 $13,471.28 442.00
Binance LTC/UAH $92.68 $4,464.74 $11,388.21 $6,450.01 578.51
KuCoin LTC/KCS $89.79 $2,314.28 $2,152.59 $4,597.96 322.00
Bitstamp LTC/GBP $89.56 $17,394.68 $20,366.46 $4,088.13 417.00
Kraken LTC/JPY $88.92 $38,637.97 $43,976.98 $1,088.81 446.00
Gemini LTC/USD $89.66 $123,461.54 $280,981.07 $297,904.00 595.00
PancakeSwap v2 (BSC) LTC/WBNB $89.89 $0.00 $0.00 $84,209.85 415.41
Bittrex LTC/BTC $89.64 $43,757.09 $63,840.22 $41,064.24 300.00
Gemini LTC/BTC $89.60 $12,355.79 $40,297.46 $31,758.17 459.00
Bittrex LTC/USDT $89.74 $3,116.45 $6,193.80 $6,060.59 222.00
Bittrex LTC/USD $90.13 $30,459.69 $1,215.52 $3,267.67 248.00
Gemini LTC/ETH $89.49 $540.30 $518.94 $2,000.61 168.00
PancakeSwap LTC/WBNB $89.95 $0.00 $0.00 $176.82 122.36
Bittrex LTC/ETH $89.56 $684.19 $684.12 $151.44 144.00
PancakeSwap v2 (BSC) LTC/USDT $89.08 $0.00 $0.00 $64.88 27.34
Gemini ZEC/LTC $89.67 $0.79 $5.66 $0.00 1.00
Gemini LTC/BCH $78.49 $2.80 $132.42 $0.00 1.00
OKX LTC/USDT $89.64 $738,735.61 $723,506.11 $31,868,789.17 612.00
Bybit LTC/USDT $89.62 $308,885.15 $320,203.37 $4,727,201.32 612.00
Gate.io LTC/USDT $89.65 $1,437,873.52 $1,507,944.61 $4,222,658.88 603.00
Huobi LTC/USDT $89.65 $305,075.96 $176,747.59 $3,170,153.82 592.00
OKX LTC/USDC $89.63 $29,713.54 $27,474.83 $1,379,026.31 534.00
OKX LTC/BTC $89.64 $113,591.55 $187,427.71 $1,285,994.25 525.00
Gate.io LTC/USD $89.67 $8,457.88 $14,294.01 $297,194.01 432.00
Bybit LTC/USDC $89.61 $53,919.45 $38,433.16 $176,165.07 483.00
Poloniex LTC/USDT $89.65 $22,909.02 $35,014.81 $151,521.08 487.00
Poloniex LTC/USDC $89.62 $331.96 $161.21 $122,965.32 141.00
Poloniex LTC/BTC $89.64 $14,991.61 $4,965.51 $100,832.57 264.00
Huobi LTC/BTC $89.81 $31,810.56 $8,624.23 $65,648.94 393.00
ProBit Global LTC/BTC $89.86 $2,692.64 $13,393.25 $56,251.15 213.00
Bybit LTC/BTC $89.70 $27,097.74 $21,986.92 $42,972.29 423.00
OKX LTC/ETH $89.56 $28,246.93 $27,706.37 $40,949.85 362.00
ProBit Global LTC/USDT $89.64 $1,058.28 $10,137.92 $39,434.86 278.00
Poloniex LTC/USDD $89.63 $646.70 $1,586.15 $29,420.29 243.00
Gate.io LTC/BTC $89.83 $21,676.67 $25,462.91 $18,225.07 427.00
Huobi LTC/HT $89.78 $1,209.04 $1,795.98 $15,563.50 245.00
OKX LTC/OKB $89.72 $2,496.12 $2,069.98 $4,001.50 217.00
Gate.io LTC/TRY $92.50 $1,718.29 $2,010.87 $1,008.90 263.00
Bitget LTC/USDT $89.66 $4,685,030.94 $4,022,958.57 $6,323,351.12 568.00
Binance.US LTC/USD $89.70 $122,841.51 $87,826.76 $1,162,983.31 574.00
Bitget LTC/ETH $89.67 $58,912.72 $73,141.05 $522,309.05 452.00
Crypto.com Exchange LTC/USDT $89.64 $828,293.12 $1,057,474.61 $393,903.10 370.00
Binance TR LTC/BUSD $89.62 $651,128.69 $1,028,166.07 $245,301.10 471.00
Crypto.com Exchange LTC/BTC $89.65 $347,823.21 $445,291.56 $136,271.23 343.00
Binance.US LTC/USDT $89.80 $35,737.15 $57,780.22 $125,416.54 683.21
Bitget LTC/USDC $89.57 $802,576.76 $782,601.19 $91,018.12 392.00
Binance.US LTC/BTC $90.00 $30,786.35 $22,138.41 $20,410.06 596.10
MEXC LTC/USDT $89.62 $765,199.70 $829,721.04 $7,937,352.93 583.00
EXMO ETH/LTC $89.67 $353,588.33 $250,767.25 $3,868,892.98 435.00
LBank LTC/USDT $89.62 $311,903.24 $368,041.01 $2,044,277.79 612.00
AscendEX (BitMax) LTC/BTC $89.27 $53,620.80 $23,984.69 $1,404,808.15 245.00
EXMO LTC/USD $91.96 $1,232.09 $6,519.82 $1,401,436.97 192.00
EXMO LTC/BTC $89.62 $560,508.64 $464,103.49 $1,326,017.24 451.00
EXMO LTC/EUR $89.93 $30,050.60 $55,879.03 $966,488.43 409.00
Bitvavo LTC/EUR $89.67 $75,113.57 $84,078.83 $753,390.03 528.00
Phemex LTC/USDT $89.66 $1,659,137.08 $1,811,186.58 $619,993.82 533.00
MEXC LTC/USDC $89.62 $475,514.98 $515,737.77 $383,064.55 424.00
AscendEX (BitMax) LTC/USDT $89.58 $84,525.63 $100,927.25 $297,400.08 273.00
BtcTurk | Pro LTC/USDT $89.74 $4,224.10 $59,382.29 $204,430.20 401.00
CoinEx LTC/USDT $89.62 $24,291.89 $24,642.66 $197,362.98 486.00
BtcTurk | Pro LTC/TRY $92.30 $21,518.21 $15,836.59 $187,320.95 396.00
Luno LTC/ZAR $90.54 $11,188.02 $5,135.13 $168,538.49 349.00
Bitso LTC/MXN $89.60 $43,213.84 $35,391.62 $147,440.36 431.00
Biswap LTC/USDT $89.74 $0.00 $0.00 $97,151.91 447.79
Luno LTC/MYR $88.61 $7,450.10 $26,576.80 $91,942.73 320.00
EXMO LTC/GBP $90.18 $3,674.11 $202.52 $65,994.82 203.00
Phemex LTC/USDC $89.50 $39,765.17 $47,478.29 $61,902.57 394.00
LBank LTC/USDC $89.86 $565.26 $769.13 $60,657.85 85.00
Luno LTC/XBT $89.78 $40,198.58 $8,190.04 $42,335.07 384.00
Bitso LTC/USD $89.74 $19,781.13 $21,314.75 $33,177.91 420.00
Indodax LTC/IDR $89.31 $8,241.26 $7,485.20 $29,040.25 364.00
تعداد کل
8,579,577
تعداد فعال
337,605
ده هولدر برتر
13.57%
بیست هولدر برتر
17.26%
پنجاه هولدر برتر
28%
صد هولدر برتر
38.39%
# آدرس مقدار LTC درصد از مقدار کل
1 M8T1B2Z97gVdvmfkQcAtYbEepune1tzGua 2,504,667.35 2.98%
2 ltc1qr07zu594qf63xm7l7x6pu3a2v39m2z6hh5pp4t 2,465,000.10 2.93%
3 MQd1fJwqBJvwLuyhr17PhEFx1swiqDbPQS 2,373,472.54 2.83%
4 ltc1qn9rs0j0d6dc6vtc7yw2h8qyzxy425m3tvlxlfl 1,021,050.18 1.22%
5 MQSs17ECe51kqhkFPQY98wiyPvGuK5iCB6 745,000.10 0.89%
6 LZEjckteAtWrugbsy9zU8VHEZ4iUiXo9Nm 531,001.75 0.63%
7 MB8nnFMvR5cgvpzQ1QXTDVfUM91BcsLH3k 513,259.29 0.61%
8 MFULdMaTYYUfTeVnbqPszvDgyfoZYrk83N 472,673.51 0.56%
9 ltc1q29hm7wn047c8vgqeth8d97nn7k5xrtgrek9dzg 406,289.31 0.48%
10 LUM1ZTZRmc425sd1yS41UtxjQACDqBqrQm 372,221.94 0.44%
11 MJJ2fPwiuYDsqQPyy5HAvWkwNCdtFjwSVF 331,655.00 0.39%
12 MArsfeyS7PhHzsqLpAFGC9pFdhuqHgdL2R 327,448.08 0.39%
13 LhS6zgx9RcVCnxsHaWuna3KzakVacxkBDj 319,762.83 0.38%
14 LaH52f9sspcacPMf2Z7mU5tkhKcWJxvAgA 309,285.00 0.37%
15 MQfuTbPbiDhFfmFNDbNQYkPsuPynejXxEG 301,910.56 0.36%
16 LNz6qoXAu5XMvJVhNApjq7uz9wRnnN8jvk 300,001.00 0.36%
17 LURw7hYhREXjWHyiXhQNsK1nWtPezwNe98 300,000.00 0.36%
18 LSPqzqC8XcmeDoVJW5bJVtMqQbESHS46tn 300,000.00 0.36%
19 Lh38UQmuGWU9d26ZoaeQqxGrPsYLmzFDZr 300,000.00 0.36%
20 LdoAzcQCmzJAN9K3a89rhiMJw3r6fHcHjb 300,000.00 0.36%
21 LM4ch8ZtAowdiGLSnf92MrMVC9dVmve2hr 300,000.00 0.36%
22 LT4w4DVxemuFonep7AFHP6coiWEpWWDwGX 300,000.00 0.36%
23 LX5xrmAdbikNPkRKVe4KTQv2H8ZJt6kMfT 300,000.00 0.36%
24 LWCnL7CZpW3rvC7zeeMWPBZCBH4QPVnF1s 300,000.00 0.36%
25 LPECByb5d3f1LuSoCqLX1fodnUYoYwjCMC 300,000.00 0.36%
26 LRPDqJ4MLoE8nGSqnH9GZYebnyUVjke9uK 300,000.00 0.36%
27 LUoYtjpz5Jmu2wLE1bWmaJBfxtsxW62XAG 300,000.00 0.36%
28 Lcxdj5PnnMEhxpPJ5LKbRf4HP4soaZ5TDD 300,000.00 0.36%
29 Lb2LdGuqXrjxy86Y3UZWztpZUZW9mYjLE6 300,000.00 0.36%
30 LTstgd2W1aHrzpzUgceDVyECJuCKdD4ete 300,000.00 0.36%
31 LabqPK21LR4yZVTMFYDqVj2yX6Lig5vc9T 300,000.00 0.36%
32 LYPo65ycrKHmh3feNWyfTW2GJefbs1zB9C 300,000.00 0.36%
33 LagNsYWF6NfTeo9Zg26s61cxLG4Zcefycw 300,000.00 0.36%
34 MRCNY8dBP8GCmajtVmGHi86AyjkHbJP2Kr 300,000.00 0.36%
35 Larjz9xM4L84pGUVZmaihKFSeCujK9rJPG 300,000.00 0.36%
36 MS81F51sQ8sLoBgLX147PYgx1cn2fu7fxt 300,000.00 0.36%
37 LYPZ9r4W5zDHzsyH2bCuhNbFJcMNguZ6iN 300,000.00 0.36%
38 LfguUKpmJKRtPGHrkVETGy1BQeYi3jFYDE 300,000.00 0.36%
39 MN1zegtN7nFLcTCVRgc1NRBdHTLF3R8AU2 300,000.00 0.36%
40 LMRjEUSrVwX6SbMsVCrvkzqdw32LVPhC9c 300,000.00 0.36%
41 LLucub4nwTdmSd2dhi4fnPLj9vaV6V2Bfw 300,000.00 0.36%
42 LesrR8ZiV5sRdVA3MBAc7qK9V7HDBpC3ou 300,000.00 0.36%
43 LPUSYubqPVb46fGu88uGwR42u8jCBxqwqx 299,876.21 0.36%
44 LY7bZLfNV96rhGfbyspxK5Qg8UDrJStVdt 298,694.62 0.36%
45 Lg2gRfZgPp3tNXpQfNWYJRrNpvAhMCUYAa 298,290.22 0.36%
46 LQPU8jVUyNcdHT7AjTD7CYELnfVNDGUQty 297,806.48 0.35%
47 LWqpE1htuSNwqe6xUzq3d6LmJRMJuVgAJ1 296,840.47 0.35%
48 LKRxMfqSbWvqujDXH2TVyFzifp7RqScK5u 294,847.93 0.35%
49 LX8kaqrYfpAPvzbdGAZo6GrWF9MpSaf6Ba 292,757.05 0.35%
50 ltc1qtca2xsa58n0tuzuah55mtgrwm87pnrqznhe7wk 288,998.96 0.34%
51 MSeDRiNoH5Afr9b9rNo837hYzpxBXXqMZf 286,104.55 0.34%
52 LR1CR7Apd2dPxhj8uWQ7QLT7KPtU5WYUBo 235,868.57 0.28%
53 LNxsTP9pSJ4Bf8MMdxLCEnwojYXRNEU1ro 235,868.57 0.28%
54 LRfAsb3z7yaahHvCmVC1dVvUhoWUoHDJTY 235,868.57 0.28%
55 LavBTKHZgHj2c2vPA3mxNsw2GSNMJG6mig 235,868.57 0.28%
56 ltc1q5det08ke2gpet06wczcdfs2v3hgfqllxw28uln8vxxx82qlue6uswceljm 219,899.98 0.26%
57 LYboW2QmdGvA6WLSaAm399kYLwJRnAD8M6 217,927.72 0.26%
58 LWw1iurArM9dVGnYBE7rqZ7nMheD7jotLC 217,015.43 0.26%
59 LP3vzTKhLV1YsfxkjfHm2amnGnKuKsBwvK 214,651.58 0.26%
60 ltc1qzrgnjxm93jdeg54q4zaj7xtawxwqjw2m4ux7ku2dsxk4srr6vx6suk9uqf 212,054.32 0.25%
61 ltc1qp7cnlxmz8wgc93g0m020ckru2s55t25y3wunf6 208,179.39 0.25%
62 MQ4wXRL6etqkEPrLm4f1FKu2eXTM7EMgXo 204,600.75 0.24%
63 MLkNzCps6cXou2DELVfxDuRC4uZGwr397o 200,940.00 0.24%
64 LgemBRQUFZoU1JaSpHLh3MJZto3UBCQpfn 200,000.00 0.24%
65 MXBgathBnDPqqN5XmGWsppmdv67oo28YUC 187,933.85 0.22%
66 LMre2714JjoJtFjtjVwvstSUPHPtZv9d8e 182,124.96 0.22%
67 MGAcJFtWYRqZNNsPoYjqcBpYdncJc1oBj4 180,185.50 0.21%
68 M9kCmABtJ7emvTYyqGk1aW2SK9DQL6W6rg 177,151.45 0.21%
69 LXfahEqgQcM5JAbgbLWqd4rzZhqWhbUSHQ 176,006.95 0.21%
70 LeL2tHRhthknc3AxXAQ7U1yTuQYLqCu8vf 175,001.05 0.21%
71 LaaYdF7oKGPRgaGsBdRSVg5kzgeAZwJG6q 173,131.26 0.21%
72 ltc1g243cvdkpglcdzj7urxqpq3yekaz0h5n0henqwapxgmsamtjnlvmst4wjev 166,155.28 0.2%
73 Lf8UVHF6j52TtPmgfbL4wmtQg97nsiX8JV 165,453.75 0.2%
74 LVTKUTMSaVxBVhJYpUpdmWcMpwS5ew8TuY 165,400.00 0.2%
75 LUedrBY3dDx7k7p3JTssEgK5XVYzoHphye 165,198.39 0.2%
76 LYy63XQ18himHeC44npfRaHdSBxkHUzTh3 164,749.05 0.2%
77 LT6U6ew8pw3feCpkbikq4Tcyj2SWsa21jo 163,319.04 0.19%
78 Lhog8GjSvm3bZFgVje5JVLbtiH5U19yqUP 163,264.13 0.19%
79 LQXJ3fd8N3Cu7X2TfrsTNNvWo3iVXepMa1 163,191.53 0.19%
80 LUjzf1wxkZmZZPrefd1RcFnPt8wHT1M7bv 162,481.64 0.19%
81 LVmnoNNVi5pTbRw9ixkUJJHzjoYNJUp6v2 162,445.53 0.19%
82 Lh1D9DZnYHZG4Nyi23M5d5wsRH25G8CSb8 161,020.49 0.19%
83 ltc1q2a0laq2jg2gntzhfs43qptajd325kkx7hrq9cs 160,700.00 0.19%
84 LeUemA4PyBAgnxKfMWTbrVfnVy3pEQDn73 159,050.01 0.19%
85 Ldk14ugFPyzq3StDZosKaXQjWdFurg8R1d 158,976.52 0.19%
86 MESruSiB2uC9i7tMU6VMUVom91ohM7Rnbd 157,097.54 0.19%
87 ltc1qf5ykyn330zpu77t6lcuud8fe6kje3j5w03e3j6 154,543.79 0.18%
88 MRfoD72Yzmv8BEHfBm76PbCmq5ud8GitDy 152,332.50 0.18%
89 LectSLekhkxEQBHofNFHa3pVHndnb4Z9fN 150,000.01 0.18%
90 ltc1qs9fcy6mmkn2mvvvundhcfq59d4lt23qns9mjqc 146,352.19 0.17%
91 LQmJHaWCWGeL4WLhuRg5c3PrD1pb6nW3hm 142,850.00 0.17%
92 LbRn3BH6r7bvYwhfJrTE17fKKXwygvsUKf 140,557.85 0.17%
93 MNQGk5esmQiG6Vog6exfjjKqGFRfUTXngs 140,000.00 0.17%
94 MN3CfhbBvsQRP2inVNUqDe5qAo7oDQRuXs 136,364.74 0.16%
95 ltc1qx2x5cqhymfcnjtg902ky6u5t5htmt7fvqztdsm028hkrvxcl4t2s300al6 133,552.00 0.16%
96 MU4ZU2ewr2vsvcdiuzzYckJiwEo7ARYK8v 130,003.00 0.15%
97 ltc1qd5wm03t5kcdupjuyq5jffpuacnaqahvfsdu8smf8z0u0pqdqpatqsdrn8h 127,304.49 0.15%
98 LRXB5eqdtbmyWZ2Go1E2Kb13r2BHMFAKLe 124,473.43 0.15%
99 LbLGde8USzRDpvo15UNbTzXPXaFHKjTkTo 123,592.66 0.15%
100 MD4Q9gLQ7Cv1ZCqwFi33SezVFGomja8r9f 120,000.00 0.14%

جزییات لایت کوین

قیمت لایت کوین $89.67
حجم کل بازار $6,549,551,274
حجم معاملات روزانه $549,263,690
رتبه در بازار #12
تغییرات یک ساعته 0.16%
تغییرات 24 ساعته -2.60%
تغییرات 7 روزه 4.51%
تغییرات 30 روزه 3.96%
تغییرات 60 روزه -3.0021%
تغییرات 90 روزه -5.57%
تغییرات دیروز 1.46%
تغییرات امسال 26.62%
تاریخ پیدایش 2013-04-28
قیمت شروع $ 4.30
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته 20.67%
بالاترین قیمت $ 412.96
تغییرات از بالاترین قیمت -78.29%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-10
پایین ترین قیمت $ 1.11
تغییرات از پایین ترین قیمت 7,950.85%
زمان پایین ترین قیمت 2015-01-14
پایین ترین قیمت دیروز $ 90.73
بالا ترین قیمت دیروز $ 93.12
ارز در دسترس 73,044,264 LTC
تعداد کل ارز 84,000,000 LTC

ماشین حساب ارز

LTC
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.052
-3.87%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.071
-5.72%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$6,438.69
-2.63%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.41
2.62%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
آیا کشورها از بلاکچین عمومی استفاده خواهند کرد؟
43 دقیقه پیش
11
7
شرکت بلاکچینی Anoma واقع در سوییس، 25 میلیون دلار سرمایه جذب کرد.
50 دقیقه پیش
14
4
نهادهای قانون‌گذاری در کانادا، تحقیقات علیه صرافی بایننس را آغاز کرده‌اند.
نهنگ دوره پیدایش اتریوم 7.4 میلیون دلار استیک کرد
1 ساعت پیش
15
7
سازمان بورس آمریکا امکان پذیرش اتریوم برای پرداخت جریمه را فراهم کرده است.
فروش 1.55 میلیون دلار دارایی شرکت ورشکسته‌ی Cumpute North
1 ساعت پیش
5
1
امارات از قوانین رمز ارزی جدید جهت جلوگیری از پولشویی رونمایی کرد.
سقوط بیم پس از حذف شدن از لیست بایننس
1 ساعت پیش
17
9
بایننس با وجود تشدید سخت‌گیری‌های قانون‌گذاران، از دور جدید کاهش نیروی کار خبر داد.
رشد آهسته‌ی فایل کوین، همراه با بقیه‌ی بازار
1 ساعت پیش
23
12
شرکت معاملات رمز ارزی Cumberland به دلیل مشکلات قانونی، امکان انجام معامله با فایل کوین را متوقف کرد.

413 دیدگاه

  1. برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید