لایت فارکس

دومین صندوق ETF بیت کوین امروز راه اندازی می‌شود

خبر جدید: دومین صندوق ETF بیت کوین امروز راه اندازی می‌شود

دومین صندوق ETF بیت کوین امروز راه اندازی می‌شود

به گزارش زوم ارز، شرکت Valkyrie Funds خبر از راه اندازی صندوق ETF بیت کوین خود با نام BTF داد و این صندوق در بازار بورس نزدک آغاز بکار خواهد کرد و معاملات آن نیز از امروز راه اندازی خواهند شد و انتظار می‌رود این صندوق با راه اندازی خود به رشد ۱.۶۱ درصدی بازار کمک کند و منجر به این خواهد شد که مردم و شرکت های بیشتری در معرض بازار ارز های دیجیتال قرار بگیرند.

از آنجایی که ارز بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال در بین سرمایه گذاران خرد و نهادی محبوبیت زیادی پیدا کردند، شرکت والکری نیز تصمیم گرفت صندوقی تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق  بهادار ایالات متحده راه اندازی کند.

سرمایه گذاران می‌توانند با خرید سهام این صندوق و بدون اینکه بصورت مستقیم در معرض ارز های دیجیتال قرار بگیرند به بخشی از بازار ارز های دیجیتال تبدیل شوند و در سود و زیان این بازار سهیم شوند و اکثر کارگزاری های سنتی نیز می‌توانند از طریق محصولات جدید ارائه شده مشتریان خود را در معرض بازار ارز های دیجیتال قرار دهند.

هم اکنون تمامی معاملات فیوچرز بیت کوین تحت نظارت CME صورت می‌گیرند و با توسعه تدریجی صنعت ارز های دیجیتال محبوبیت بیشتری نیز پیدا می‌کنند و صندوق ETF نیز در زمینه بازار فیوچرز فعالیت می‌کند.

با تایید شدن صندوق ETF بیت کوین، معامله گران بیشتری در معرض ارز های دیجیتال قرار می‌گیرند و همین موضوع منجر به افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال می‌شود.

به طرز عجیبی با راه اندازی شدن دومین صندوق ETF بیت کوین، این رمز ارز دچار کاهش قیمت شده و با ۴.۹ درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر هم اکنون در سطح قیمت ۶۰۷۷۸ دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید: 

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده