آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جی پی مورگان معتقد است که سولانا و سایر ETFها بعید است که تأییدیه نظارتی را تضمین کنند

جی پی مورگان معتقد است که سولانا و سایر ETFها بعید است که تأییدیه نظارتی را تضمین کنند

جی پی مورگان معتقد است که سولانا و سایر ETFها بعید است که تأییدیه نظارتی را تضمین کنند

به گزارش زوم ارز، احتمالاً مناسب نیست که JP Morgan SOLو سایر دارایی ها موفق شوند. در تاریخ ۲۷ مه، پانیگیر تزوگلو در اظهاراتی به The Block اشاره کرد که تصمیم اخیر کمیته اوراق بهادار و تبادلات آمریکا (SEC) در خصوص تایید ETF‌های اتریوم “از پیش تصمیم‌گیری شده بوده است.”

به طور واضح نمی‌توان تصمیم گرفت که SEC آیا ETH را یک امنیت یا یک کالا می‌شناسد، با وجود اظهارات مختلف که ارائه شده است.

پانی گیرتزوگلو اظهار کرد که نبود شفافیت باعث شک و تردید درباره سایر دارایی ها می‌شود و اظهار نمود:

«ما فکر نمی‌کنیم که SEC به تایید سولانا یا سایر ETFهای رمزی بیشتر از این پیش برود.»

او تاکید کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) باور دارد که توکن‌های غیر از بیتکوین و اتریوم باید به عنوان اوراق بهادار دسته‌بندی شوند، که این موقعیت قوی‌تری نسبت به اتریوم اتخاذ کرده است.

پانیگیرتزوگلو تایید کرد که نمایندگان کنگره آمریکا قادرند قانونی برای طبقه‌بندی بیشتر رمزارزها به عنوان غیر اوراق بهادار ایجاد کنند، اما اظهار کرد که چنین قانونی تاکنون وجود ندارد.

برخی از تحلیلگران به SOL ETF با امید و خوش‌بینی نگرانند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

برایان کلی، یک سرمایه‌گذار در حوزه رمزارز، اعلام کرده است که تصدیق‌های ETH ETF ممکن است به افزایش فرصت‌های تصدیق ETF Solana منجر شود، اما او به این واقعیت پی‌برده که وضعیت امنیتی SOL یک چالش است.

با توجه به تحلیل گونه‌ی اتفاقات ETF از سوی جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، پیش‌بینی می‌شود تا گذشت زمان به نحوی کرسی خواهد شد که یک ETF سولانا موفق شود. سیفارت با بررسی FIT21 که الگوی بازارهای اوراق بهادار و آتی را مشخص می‌کند، به این نتیجه رسیده است. وی همچنین این نکته را مورد توجه قرار داده که وضعیت امنیتی سولانا به عنوان یک چالش بزرگ قابل توجه محسوب می‌شود.

SEC SOL را یک امنیت در نظر می گیرد

بی‌توجه به رفتارهای آینده، کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) قبلاً سولانا و دیگر ارزهای دیجیتال را به عنوان امنیت‌ها در فعالیت‌های مختلف شناسایی کرده است.

SEC در پرونده خود درباره کوین بیس اظهار کرد که سولانا از جمله توکن‌هایی است که به عنوان یک قرارداد سرمایه‌گذاری و امنیت مورد ارزیابی قرار گرفته است، چه در گذشته و چه در حال حاضر.

منبع: cryptoslate.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده