آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پروتکل Indigo توان کاردانو را با قرارداد هوشمند بهینه می کند

پروتکل Indigo توان کاردانو را با قرارداد هوشمند بهینه می کند

پروتکل Indigo توان کاردانو را با قرارداد هوشمند بهینه می کند

به گزارش زوم ارز، ایندیگو اعلام کرده است که در مسیر بهینه سازی توان عملیاتی اکوسیستم کاردانو قرار دارد. این شاهکار پس از آن آشکار شد که قراردادهای هوشمند آن چندین مرحله توسعه و بهبود را طی کردند. فرم نهایی احتمالا آیکن خواهد بود. فرض دیگر این است که این شرکت صرفاً آخرین شرکت کننده در لیست است، با نوآوری های بیشتری در روزهای آینده.

اغلب، قراردادهای هوشمند زیربنای عملیات یک برنامه غیرمتمرکز هستند. آنها نیاز به تکامل دارند تا بتوانند با آنچه پروژه های جدید به بازار می آورند، همگام شوند. علاوه بر این، نیاز فوری برای شروع توسعه V2 وجود دارد، زیرا محبوبیت و کاربرد اکوسیستم همچنان در حال رشد است. به عبارت دیگر، افراد بیشتری به اکوسیستم می پیوندند و کاربردهای آن در حال گسترش است. در نتیجه، یک پشتیبانی مبتکرانه تر.

این در مورد هر فناوری ممکن روی زمین صدق می کند، اما دلیل برجسته شدن زیرساخت هایی مانند Cardano این است که آنها در مراحل اولیه صنعتی هستند که تلاش برای به رسمیت شناختن و جذب در میان مردم در سراسر جهان است.

اولین مرحله توسعه PlutusTx بود. این لایه بنیادی بود که پروتکل نیلی در واقع سفر خود را آغاز کرد. به سرعت توسط PlutusTx (با پلوتونومی بهبود یافته) جایگزین شد. پس از معرفی قراردادهای V1 در یک جلسه مقدماتی، راه اندازی در شبکه اصلی میزبانی شد.

PlutusTx ممکن است لایه اساسی برای همه چیز بوده باشد، اما این پلوتونومی بود که زمینه را برای Indigo Protocol v1 تشکیل داد.

Aiken جدیدترین نسخه ای است که به دلیل سطح سادگی که از نظر قابلیت اطمینان و پیاده سازی به همراه دارد انتخاب شده است. معیارهای عملکرد بیشتر از آن عقب‌تر است. برخی از جنبه‌هایی که آن را ملموس می‌کنند عبارتند از CDP – موقعیت باز، CDP – Liquidate، Stability Pool Adjust، Stake INDY، و Vote on Governance Protocol.

درصد کمتر در همه آنها تصویر روشن تری را منعکس می کند، به این معنی که قرارداد هوشمند منابع کمتری را مصرف می کند. سپس منجر به کارایی در تراکنش‌ها، تجربه کاربری یکپارچه و کارمزدهای کمتر می‌شود.

ایندیگو تنها بخش کوچکی از کل توسعه را منتشر کرده است. طبق اعلام خود، تیم اطلاعات بیشتری را در جلسات آینده به اشتراک خواهد گذاشت.

آیکن فقط یک ارتقاء فنی نیست، بلکه یک جهش به آینده است، جایی که اکوسیستم کاردانو کارآمدتر است. اعداد بهتر در نمودار سطحی را که کاردانو توان عملیاتی خود را بهبود بخشیده است نشان می دهد. برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌ای که در آیکن معرفی خواهند شد، قبلاً در توسعه نسخه ۱ آورده شده‌اند. با این حال، آنها اکنون در دستور کار قرار گرفته اند.

این توسعه ماه‌ها پس از اعلام ایندیگو مبنی بر منبع باز بودن پروتکل آن انجام می‌شود. این به خوبی برای جامعه کار کرد، زیرا به توسعه دهندگان دسترسی به اکوسیستم رو به رشد و امنیت قوی تر ارائه شد.


منبع: cryptonewsz.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده