آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار؛ پیش‌بینی قیمت Cardano توسط Grok AI برای پایان سال ۲۰۲۴

نیم نگاهی به بازار؛ پیش‌بینی قیمت Cardano توسط Grok AI برای پایان سال ۲۰۲۴

به گزارش زوم ارز، Cardano در سال‌های اخیر بهبود و رشد قابل توجهی در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز  خود داشته است و تقاضا برای توکن اصلی آن افزایش یافته است. با این حال، Cardano در حال رقابت با راه‌حل‌های نوآورانه Web3 در دنیای ارزهای دیجیتال در حال رشد است.

شرکت فینبولد به دنبال بینش‌هایی درباره آینده ADA است و برای این منظور به گروک مراجعه کرده است. گروک یک مدل هوش مصنوعی است که توسط شرکت تابعه X به نام xAI توسعه یافته است و از طریق جمع‌آوری داده‌های بلادرنگ از پست‌های شبکه اجتماعی X در حوزه هوش مصنوعی پیشرفت می‌کند.

بنابراین، Grok خروجی‌های ارزشمندی را بر اساس احساسات بازار به ما ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، در دسامبر ۲۰۲۳، Grok AI ایلان ماسک را به عنوان یک ارز دیجیتال ایده‌آل برای پرداخت در X نامگذاری کرد.

با توجه به این مسائل، ما از Grok خواستیم تا محدوده قیمتی پیش‌بینی شده‌ترین کاردانو برای پایان سال ۲۰۲۴ را تعیین کند.

تحلیل قیمت Cardano و پیش‌بینی‌های Grok AI

طبق تحلیل Grok، انتظار می‌رود که توکن ADA تا پایان سال ۲۰۲۴ در محدوده ۱.۲۰ تا ۱.۶۰ دلار معامله شود. این باعث خواهد شد که قیمت Cardano با رشد ثابتی بین ۱۳۰٪ تا ۲۰۷٪ نسبت به قیمت فعلی آن که ۰.۵۲ دلار برای هر توکن می‌باشد، روبرو شود.

گفته شده است که “این محدوده قیمت محتمل نتیجه پتانسیل افزایش در پذیرش Cardano، رشد بخش DeFi و بهبود کلی بازار ارزهای دیجیتال است.”

گروک
گروک

در این میان، Grok ADA را در بهترین سناریو ۲.۰۲ دلار پیش‌بینی می‌کند. با این حال، هوش مصنوعی به انتظارات مثبت مربوط به Goguen اشاره کرد که در سپتامبر ۲۰۲۱ فعال شد. این شواهدی است که نشان می‌دهد Grok می‌تواند اشتباه کند و گاهی اطلاعات منسوخ را ارائه دهد.

از طرف دیگر، Grok هدف قیمت نزولی برای Cardano در سال 2024 را 0.35 دلار اعلام کرده است.
از طرف دیگر، Grok هدف قیمت نزولی برای Cardano در سال ۲۰۲۴ را ۰.۳۵ دلار اعلام کرده است.

 

به گفته Grok، این چشم‌انداز نزولی بر اساس پتانسیل افزایش رقابت در بازار، چالش‌های نظارتی و مسائل فنی پیش‌بینی نشده است. در صورتی که بازار ارزهای دیجیتال با رکودی مواجه شود یا در صورتی که Cardano با شکست‌های قابل توجهی روبرو شود، قیمت ممکن است به زیر قیمت فعلی ۰.۵۲ دلار کاهش یابد و به محدوده قیمتی نزولی ۰.۳۵ دلار برسد.

گروک
گروک

علاوه بر این، ADA پس از از دست دادن حمایت مهم از یک مثلث صعودی، در یک روند نزولی معامله می کند. این حمایت از روند فعلی حول پیش‌بینی قیمت نزولی Grok است که هر دو تحلیل را تقویت می‌کند.

نمودار قیمت
نمودار قیمت

به طور خلاصه، گروک با وجود اینکه یک مدل هوش مصنوعی پیشرفته در نظر گرفته می شود، همچنان مستعد اشتباه است. بنابراین، سرمایه‌گذاران باید پیش‌بینی‌های قیمت آن را با احتیاط انجام دهند و قبل از تصمیم‌گیری مالی مرتبط، تحقیقات خود را انجام دهند.

منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید