استخراج ارزدیجیتال

استخراج ترون چگونه است ؟

ترون رایگان ، برخی از افراد، به دلیل گرانی تجهیزات ماینینگ به سراغ راه های ارزان تری برای انجام این کار می روند. با پیشرفت حوزه ارز های دیجیتال، استخراج رمز ارز ها را می توان از راه های دیگر دنبال نمود. احتمالا شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، به دنبال استخراج یکی از ارز های دیجیتال یا کسب آن هستید. همانطور که در عنوان مشاهده کردید، در این مقاله قصد داریم تا درباره چگونگی بدست آوردن ارز دیجیتال ترون با شما گفتگو کنیم.شایان ذکر است که تعدادی از ارز های دیجیتال را می توان به 3 طریق کسب کرد (1- خرید آن رمز ارز  ، 2-استخراج آن رمز ارز ، 3-کسب رمز ارز رایگان از طریق سایت های کلیکی) اما مطلب مهمی در این بین وجود دارد و آن این است که ترون غیر قابل استخراج است. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا ترون غیر قابل استخراج است؟ اگر در ادامه همراه ما باشید به این سوال به صورت کامل پاسخ خواهیم داد.و همچنین با شما درباره کسب ترون از دو روش دیگر سخن می گوییم.

استخراج ترون با گوشی موبایل

همانطور که گفتیم، متاسفانه امکان اینکه بتوانید با گوشی موبایل اقدام به استخراج ارز دیجیتال ترون کنید وجود ندارد. دلیل آن هم ماهیت این ارز است . با مطالعه این قسمت فکر نکنید که نمی توان با گوشی موبایل ترون کسب کرد. دقیقا این کار امکان پذیر است اما این موضوع ربطی به استخراج ندارد. برای اینکه بتوانید با گوشی خود ارز دیجیتال ترون کسب کنید، باید به سایت هایی که ترون به صورت رایگان می دهند بروید و با مشاهده تبلیغات و یا بازی کردن اقدام به بدست آوردن ارز دیجیتال ترون کنید. این مدل سایت ها به شما به عنوان پاداش ترون می دهند و شما نیز در قبال بازی نمودن و یا مشاهده تبلیغات ترون دریافت می کنید. جز این اگر سایتی به شما وعده استخراج ترون به صورت مستقیم می دهد قطعا کلاهبرداری است و یا اینکه ارز دیگری به شما می دهد. شاید برخی ها نیز اینگونه به عنوان پاداش به شما ترون اهدا کنند.

بیشتر بخوانید

استخراج بیت کوین با موبایل

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

خرید و فروش ارز دیجیتال ترون

ترون رایگان
خرید و فروش ارز دیجیتال ترون

ارز دیجیتال ترون تنها استخراج نمی شود اما شما می توانید همانند دیگر ارز های دیجیتال آن را خرید و فروش کنید. خرید و فروش ترون در صرافی ها امکان پذیر است و شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال ترون را خرید و فروش کنید. همانند دیگر ارز های دیجیتال، ترون را می توانید بفروشید و بخرید و همچنین در کیف پول هایی که از ارز دیجیتال ترون پشتیبانی می کند آن را ذخیره کنید. در حال حاضر کیف پول های زیادی هستند که شما می توانید ارز دیجیتال ترون را در آن ذخیره کنید اما برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید بهتر است به مقاله ای که در این رابطه برایتان آماده کرده مراجعه کنید.


چگونه می توان به صورت رایگان ارز دیجیتال ترون کسب کرد؟

همانطور که در ابتدا آوردیم، برای اینکه بخواهید به صورت رایگان ارز دیجیتال ترون کسب کنید، باید از سایت های بازی و یا تبلیغات استفاده کنید. تمامی این سایت ها به شما کمک می کنند که با مشاهده تبلیغات و یا بازی نمودن ترون رایگان کسب کنید. پیشتر اشاره کرده ایم که اینگونه سایت ها هیج صرفه ای برای شما ندارند و نگاه به آن ها به عنوان یک منبع درآمد زایی به صورت کامل اشتباه است. مقدار ترونی که از این سایت ها دریافت می کنید بسیار ناچیز است و شاید برای اینکه بخواهید مقدار زیادی ترون به دست آوردید باید مدت زیادی را صبر کنید. این مدت زیاد می تواند یک سال باشد و یا اینکه 2 سال و شاید هم بیشتر.


معرفی سایت و بازی جهت کسب ترون رایگان

در حال حاضر تنها یک سایت وجود دارد که شما می توانید از طریق آن اقدام به کسب ترون رایگان کنید. پس از ثبت نام در این سایت می توانید از طریق تماشا فیلم، تماشا تبلیغات و یا بازی نمودن، ترون رایگان کسب کنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا با شما درباره طریقه ثبت نام در این سایت و همچنین آموزش کار با آن با شما عزیزان گفتگو کنیم. اگر قصد دارید تا کار با این سایت را به صورت یاد بگیرید. ادامه این مقاله را دنبال کنید.


طریقه  کار با سایت Earncrypto.com

آموزش کار با این سایت و همچنین ثبت نام در این سایت بسیار آسان است و شما می توانید بدون ایجاد هر گونه مشکل کار های خود را انجام دهید. اگر در سایت Earncrypto.com ثبت نام کرده اید اما کار با آن را بلد نیستید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا کار با این سایت را فرا بگیرید. در وهله اول به سراغ ثبت نام در این سایت خواهیم رفت.


آموزش ثبت نام در سایت Earncrypto.com

 1. ابتدا وارد سایت به آدرس Earncrypto.com شوید.
 2. پس از ورود به سایت، صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و سپس بر روی گزینه ” EARN CRYPTO RIGHT NOW ” کلیک کنید.
 3. حال اگر در این سایت حساب ندارید، باید اقدام به ساخت یک حساب کنید. برای انجام این کار باید می بینید که چندین فیلد قرار گرفته شده است.
 4. در فیلد اول باید یک نام کاربری برای حساب خود انتخاب کنید. در فیلد بعدی نیز باید یک ایمیل معتبر وارد کنید. در دو فیلد انتهایی نیز باید رمز عبور خود را وارد کنید و تکرار آن را مجدد وارد کنید.
 5. حال باید گزینه ” من ربات نیستم ” را فعال کنید و سپس با انتخاب گزینه ” Sign Up NOW ” ثبت نام خود را تکمیل کنید.
ترون رایگان
آموزش ثبت نام در سایت Earncrypto.com

تمامی این مراحلی که گفته شد در یک صفحه گنجانده شده است و قابل نمایش است. می توانید در تصویر ذیل به صورت کامل مراحل فوق را مشاهده کنید.

ترون رایگان
آموزش ثبت نام در سایت Earncrypto.com

پس از اینکه وارد سایت شدید، قبل از اینکه هر کاری را بخواهید انجام دهید، ابتدا باید ارز دیجیتال مورد نظرتان را انتخاب کنید. در سمت چپ تمام رمز ارز هایی که شما می توانید آن ها انتخاب و کار خود را آغاز کنید نمایش داده است. اگر قصد دارید تا ترون به دست آورید، باید ارز دیجیتال ترون را پیدا و سپس یک بار روی آن کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

کار تمام شده است و دیگر می توانید با مشاهده تبلیغات و یا بازی نمودن ترون و یا هر رمز ارزی که انتخاب کرده اید را استخراج کنید. برای انجام این کار طبق مراحلی که در ادامه توضیح می دهیم پیش بروید.


کسب درآمد با مشاهده فیلم در Earncrypto.com

همانطور که گفتیم، یکی از راه های کسب در آمد از سایت Earncrypto.com مشاهده فیلم و تبلیغات است. برای انجام این کار ابتدا بر روی تب ” Earn Tron ” کلیک کنید. حل می بینید که لیستی از فیلم ها برایتان نمایش داده شده است. بر روی هر کدام که خواستید کلیک کنید تا در صفحه جدید آن را مشاهده کنید. پس از پایان فیلم، ترون و یا هر ارز دیگری به صورت رایگان به حسابتان واریز می شود و می توانید آن را برداشت کنید. اگر قصد دارید تا بدانید چگونه می توانید با بازی نمودن ترون کسب کنید ادامه این مقاله را از دست ندهید.

کسب درآمد با بازی

برای اینکه بتوانید با بازی نمودن ترون و یا دیگر رمز ارز های موجود را کسب کنید، ابتدا باید بازی های مورد نظر را در گوشی های خود نصب کنید. برای انجام این کار، در همان صفحه که به مشاهده فیلم پرداختید می توانید اقدام به دانلود بازی نیز کنید. تنها نیاز است که به آخرین گزینه موجود مراجعه و بر روی ” Mobile App ” کلیک کنید. حال تمامی برنامه ها و بازی ها برایتان نمایش داده می شود. هر کدام که خواستید را انتخاب و یک بار روی آن کلیک کنید. حال می توانید به صورت مستقیم آن بازی را دانلود کنید.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که پس از کسب ترون رایگان، چگونه می توانیم آن را به کیف پولمان ارسال کنیم؟ اگر در ادامه همراه ما باشید به صورت کامل آشنا می شوید.


انتقال ارز از سایت Earncrypto.com به کیف پول

این موضوع مهم ترین مسئله ای است که می تواند هر فرد در فکرش داشته باشد. انجام این کار بسیار راحت است  و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید اما تنها یک مشکل دارد که باقی سایت هایی که این چنین امکانی دارند دارای این مشکل هستند.

مشکل این سایت و دیگر سایت ها این است که برای ارسال ارز محدودیت قرار داده اند. اگر قصد دارید تا ترون های کسب شده را به کیف پولتان انتقال دهید، ابتدا باید صبر کنید تا به آن محدودیتی که قرار داده شده است برسید و سپس این کار را انجام دهید. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ابتدا:

 1. در بالا بر روی مقدار ترون نمایش داده شده کلیک کنید.
 2. به صفحه اصلی حساب کاربری برگرداننده می شوید. حال باید در فیلد های موجود اطلاعات خود را وارد کنید.
 3. در فیلد اول باید آدرس کیف پول مقصد و در فیلد دوم باید مقدار ارسالی را وارد کنید و در نهایت کار به اتمام رسیده است.شما می توانید یک تصویر کلی از انجام این مراحل کوتاه را در تصویر ذیل مشاهده کنید.
ترون رایگان
انتقال ارز از سایت Earncrypto.com به کیف پول

منبع : زوم ارز

ممنون از اینکه تا پایان ” ترون رایگان ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

 

23 دیدگاه

 1. ولی crypto tab از جمله جست و جو گر ها حرفه ای هستش که میشه حسابی باهاش درامد داشت و جا داشت حتما بگید تو مقاله اتون چون هم کیف پول داره هم میزان بالایی در روز استخراج میکنه…
  برای کسایی که میخوان میتونن از طریق این لینک وارد بشن

 2. سلام من ترون میدم برداشت و ادرس کیف پولم میدم ولی نمیاد تو کیف پولم جریان چیه چکار کنم

 3. سلام دوستان برای دریافت ۵۰۰۰ ترون و ماین روزانه از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید

 4. سایت جدید سرمایه گذاری ترون 🟩

  👈این سایت روزانه ۵ درصد ، یعنی ماهانه ۱۵۰ درصد سود می دهد !

  فرصت ها فقط یکبار به شما سر می زنند و این نحوه استفاده از فرصت هاست که آینده ها را متفاوت می‌سازد.

  پس از ثبت‌نام وارد شده و روی Recharge بزنید ، بعد روی Basic account بزنید، یک آدرس موجود است، ترون ها را به اون آدرس بزنید و هر روز بعد از ساعت 24به وقت سنگاپور ( ۷:۳۰ شب به وقت ایران) روزانه ۵ درصد از سرمایه گذاری خود را برداشت می کنید.
  برای ۱۰۰ترون استیک ۵ترون سود روزانه
  برای ۱۰۰۰ ترون استیک ۵۰ ترون سود روزانه
  برای ۵۰۰۰ ترون ۲۵۰ ترون و ….
  و سود جایزه ۱۰ درصدی برای یک بار از واریز دوستان

  یک سایت بی نظیر

  به راحتی ماه اول علاوه بر برداشت اصل پول ۵۰ درصد نیز سود برداشت خواهید کرد.🤞

  حال با خودتان است که از فرصت ها استفاده کنید و پولدار شوید یا همیشه در ترس و تردید به سر ببرید.

  👆سایت های سرمایه گذاری ترون هر لحظه امکان داره اسکم بشه با آگاه بودن به ریسک اینجور سایتها با پول مازاد سرمایه گزاری کنید به هر حال فضای مجازی هست و هزاران اتفاق ما قسمت ریسک ماجرا را همیشه در نظر میگیریم شاید سالیان سال هم اتفاقی نیافتد وکار کند
  در دنیای مالی شکار فرصت ها=پیروزی
  پرسود باشید🌹

 5. سلام من دوتا بازی نصب کردم . چجوری به ترون هام اضافشون کنم . فقط تو قسمت بازی ها میزنه ۲ تا امتیاز دارم ولی ترون هام صفره

 6. لینک قسمتی که ترون استخراج میکردی یا ویدراو میزدی داری بهم بدی؟ منم همون برنامه دارم یکمدت پاک شده بود دوباره نصب کردم اون قسمتی که استخراج میکردم لینکش گم کردم

 7. سلام وقت بخیر
  پارسال با اپلیکیشن tronwallet ترون استخراج کردم و هر چند روزی با withdraw ترون های جمع شده رو استخراج میکردم که ناگهان دیگه نتونستم اینکارو کنم . با توجه به اینکه مقداری ترون جمع شده ایا امکان دوباره withdraw کردنش هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 8. سلام وقت بخیر
  پارسال توسط اپلیکیشن tronwallet ترون گرفتم و هر چند روزی withdraw میکردم که ناگهان نتونستم اینکارو انجام بدم.وقتی نگاه میکنم مقداری ترون جمع شده ولی دیگه امکان withdraw وجود نداره.ایا راهی برای اینکار هست؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  1. بهترین سایت استخراج ترون این سایته که معرفی میکنم هر چقدر ترون بزارین روزی ۲.۵ درصد میده.از سایت ۲۰۱۶ فعاله و تا الان شکایتی ازش نشده.حتما امتاحان کنید من خودم دارم ازش سود میگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا