آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارتباط بین Shiba Inu و Ethereum توسط یک کارشناس برقرار شده است!

ارتباط بین Shiba Inu و Ethereum توسط یک کارشناس برقرار شده است!

به گزارش زوم ارز، یک شخصیت برجسته در جامعه Shiba Inu ارتباطی میان SHIB و Ethereum برقرار کرده است.

در یک پست اخیر در X، یک کارشناس مشهور در زمینه ارزهای دیجیتال به نام دل کرکسپتو تلاش کرد تا با تکیه بر بنیانگذاران مشترک بین Shiba Inu و Ethereum تعاملی برقرار کند. او به دنبال ایجاد پیوندی بین این دو پروژه بود.

دل کرکسپتو به ویژه زمانی مورد بررسی قرار گرفت که یکی از بنیانگذاران اتریوم، ویتالیک بوترین، چند میلیارد دلار شیبا اینو را به تأمین امداد برای بحران کووید-۱۹ اهدا کرد. او ادعا کرد که بنیانگذار اکوسیستم Shiba Inu، شیتوشی کوساما، توکن‌ها را به ویتالیک بوترین منتقل کرده است.

اتریوم و شیبا اینو: ارتباطی بین دو پروژه

جالب است که ابتکار امداد COVID-19 ارتباط دو طرفه ای بین Crypto Relief India، یک تلاش انسان‌دوستانه مبتنی بر رمزارزها، از یک سو و Shiba Inu از سوی دیگر بود.

این بنیاد مبلغ ۱.۵ میلیارد دلاری از شیبا اینو از ویتالیک بوترین دریافت کرد تا به امداد جامعه مبتلا به کووید-۱۹ بپردازد. همین امر باعث شد که Crypto Relief India قسمتی از کمک مالی ارزی Shiba Inu را برای جمع‌آوری ۴۶۰ میلیون دلار بخواند.

همچنین، در حادثه جداگانه ای که در سال قبل اتفاق افتاد، بوترین بیش از ۱۵۰۰۰۰ دلار به کیف پولی که توسط رهبر Shiba Inu تأیید شده بود کمک کرد. این مبلغ برای یاری به قربانیان زلزله در ترکیه تخصیص یافت. به علاوه، ارتش SHIB به…

یک ابتکار خیریه موسوم به بوترین، که به منظور پاسخگویی به همه گیری جهانی تأسیس شده بود، نقش مهمی در ارائه کمک‌ها و تسهیلات ارائه شده به جامعه داشت. با پیشرفت و تحولاتی که رخ داده بود، دل کرکسپتو شش آرمی ارتباطات و تعاملات بین ارتباط کاری بوترین و کومیونیتی SHIB را به یادآوری کرد. او تأکید کرد که هیچ کس نباید از آینده‌ای که برای SHIB در انتظارش قرار دارد، غافل شود و آن را با عبارت “نشانه‌ها همیشه وجود داشته‌اند” تصریح کرد.

این اظهارات نشان داد که Vitalik Buterin، بنیانگذار اتریوم، ارتباطات نزدیکی با شبکه Shiba Inu دارد که جامعه از آن آگاه است، این نکته محکمی را نشان داد که SHIB به موفقیت اتریوم پیگیری دارد. در سال ۲۰۲۱، خبرها اعلام کردند که ۹۰ درصد از توکن‌های SHIB با ارزش بیش از ۶.۵ میلیارد دلار توسط بوترین به صورت خیریه به کمک‌های اجتماعی قرار گرفتند. این اقدام نه تنها موجب رشد دارایی شد، بلکه وعده شد که توکن‌های باقیمانده نیز به کمک‌های خیریه منظم خواهند رفت.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده