آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز XED چیست؟ | آینده ارز XED

ارز XED چیست؟

ارز XED ، اگر تجربه ی انجام معاملات در بستر رمز ارزها را داشته باشید می دانید دنیای رمز ارزها در حال حاضر رو به گسترش می باشد . یکی از این رمز ارزها که در این مقاله می خواهیم به شناخت آن بپردازیم ، ارز دیجیتال XED می باشد . در این مقاله در ابتدا قصد داریم تا پلتفرم این ارز دیجیتال یعنی Exeedme و سپس توکن ارائه شده آن XED را به شما معرفی نماییم .پلتفرم Exeed از جمله پلتفرم های گیمینگ می باشد . اگر شما هم به دنبال شناخت این رمز ارز هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی بفرمایید .

ارز دیجیتال XED چیست؟

ارز دیجیتال XED چیست ؟
ارز دیجیتال XED چیست ؟

رمز ارز XED توکن ارائه شده پلتفرم Exeedme می باشد که این رمز ارز برای تشویق و پاداش دادن به گیمرها ، برگزارکنندگان مسابقات و توسعه دهندگان بازی برای تعامل آنها در این سیستم عامل و پلتفرم استفاده می شود.

توکن XED برای اطمینان از اینکه اکثر جوایز حاصل از پلتفرم Exeedme مستقیما به افرادی بر می گردد که بیشترین استفاده را می کنند ، طراحی شده است .

گیمرها در Exeedme می توانند با به چالش کشیدن دیگران در این بازی ، توکن های XED به دست آورند . صرف نظر از برد یا باخت همه گیمرهای شرکت کننده در این بازی می توانند XED را کسب نمایند .


بررسی پلتفرم Exeedme

بررسی پلتفرم Exeedme
بررسی پلتفرم Exeedme

اگر بخواهیم به طور ساده و مختصر پلتفرم Exeedme را به شما معرفی نماییم ، می توان گفت Exeedme یک پلتفرم غیرمتمرکز برای گیمرهای مجهز به NFT و DeFi است که در Polkadot ساخته شده است .

گیمرها در Exeedme می توانند با به چالش کشیدن دوستانشان در مسابقات رقابتی یا با شرکت در مسابقات درآمد کسب نمایند . برگزار کنندگان مسابقات می توانند با ایجاد مسابقات انلاین و هیجان انگیز ، نامی را در فضای غیرمتمرکز برای خود بسازند .

پلتفرم Exeedme در تلاش است تا یک بستر بازی قابل اعتماد بر روی بلاکچین ارائه دهد . همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم رمز ارز XED توکن ارائه شده توسط این پلتفرم می باشد . در ادامه به بررسی توکن این پلتفرم می پردازیم .


بنیان گذاران پلتفرم ارز دیجیتال XED

بنیان گذاران پلتفرم ارز دیجیتال XED
بنیان گذاران پلتفرم ارز دیجیتال XED

از جمله بنیان گذاران و مدیر عامل پلتفرم Exeedme ، Nuno Fernandes می  باشد . این فرد اصالتا اهل پرتغال می باشد . وی با بیش از ۵۰ کارآفرین کار نموده و به ارزیابی های چند میلیون دلاری دست یافته اند .

Nuno Fernandes پلتفرم Exeedme را یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین تعریف می نماید که به گیمرها در تمام سطح مهارت ، توسعه دهندگان و سازمان دهندگان اجازه می دهد مهارت های خود را به دست آورند .

Francisco Varela یکی دیگر از بنیان گذاران Exeedme است و در حال حاضر بازی های اکشن را در Exeedme انجام می دهد .


روند قیمت ارز دیجیتال XED

زمانی که این مقاله نگارش شده است ، قیمت رمز ارز XED برابر با ۱.۱۱ دلار می باشد و حجم معاملات این رمز در ۲۴ ساعت برابر با ۱،۵۴۸،۵۰۸ دلار است . رمز ارز XED در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴۷% افزایش قیمت داشته است . در حال حاضر ارز دیجیتال XED در سایت CoinMarketCap رتبه ۲۵۸۸ را به خود اختصاص داده است .

در نمودار زیر شما روند قیمت این ارز دیجیتال را از ژانویه ۲۰۲۱ تا اکنون مشاهده می نمایید . همانطور که در نمودار مشاهده می شود رمز ارز XED در ۱۷ مارس ۲۰۲۱ به ATH خود رسیده است .

روند قیمت ارز دیجیتال XED
روند قیمت ارز دیجیتال XED

چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال XED پشتیبانی می کنند ؟

چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال XED پشتیبانی می کنند ؟
کیف پول های از ارز دیجیتال XED

پس از اینکه ارز دیجیتال XED را خریداری نمودید ، می توانید از کیف پول های دیجیتالی پشتیبان کننده این ارز دیجیتال برای ذخیره سازی رمز ارز XED استفاده نمایید . کیف پول هایی که قابلیت ذخیره سازی رمز ارز XED را دارا می باشند ، شامل موارد زیر می باشند .

۱.کیف پول اتمیک ( Atomic Wallet )

2.کیف پول تراست ( Trust Wallet )

3.کیف پول مای اتر ولت ( MyEther Wallet )

شما می توانید با استفاده از لینک زیر با نحوه ساخت و ثبت نام کیف پول مای اتر ولت به طور کامل آشنا شوید و از آن برای ساخت کیف پول استفاده نمایید .


خرید ارز دیجیتال XED چگونه است ؟

خرید ارز دیجیتال XED چگونه است ؟
خرید ارز دیجیتال XED چگونه است ؟

رمز ارز XED در تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال لیست شده است . همانطور که می دانید برای خرید رمز ارزها می توانید از صرافی های پشتیبان کننده رمز ارز استفاده نمایید . بر خلاف سایر ارزهای رمز پایه اصلی ، شما نمی توانید مستقیما رمز ارز XED را خریداری نمایید . با این حال ، شما می توانید در ابتدا USDT ، اتریوم ، بیت کوین را از هر صرافی خریداری نموده و سپس به رمز ارز XED تبدیل نمایید . صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز می توان به Uniswap(V2) ، Gate.io و Hotbit اشاره کرد .


فروش ارز دیجیتال XED چگونه است ؟

فروش ارز دیجیتال XED چگونه است ؟
فروش ارز دیجیتال XED چگونه است ؟

همانطور که در بحث خرید ارز دیجیتال XED گفتیم ، برای فروش ارز XED نیز می توانید از صرافی ها استفاده نمایید . انتخاب یک صرافی معتبربرای فروش رمز ارزها بسیار حائز اهمیت می باشد . برای اینکه بررسی نمایید آیا صرافی از اعتبار کافی برخوردار می باشد یا نه در ابتدا باید حجم معاملات روزانه ان صرافی و پشتیبانی صرافی را بررسی نمایید . برخوردار بودن از یک پشتیبانی قوی می تواند به اعتبار صرافی کمک نماید .


آینده ارز XED

آینده قیمت توکن XED (Exeedme) بسیار پیچیده است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد:

وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال: اگر بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی رونق بگیرد، احتمال افزایش قیمت توکن XED نیز وجود دارد.
میزان پذیرش پلتفرم Exeedme: هر چه استفاده از پلتفرم Exeedme برای بازی‌ها و مسابقات افزایش یابد، تقاضا برای توکن XED بیشتر شده و قیمت آن بالا می‌رود.
رقابت: پلتفرm‌های بازی و مسابقات بلاکچینی رقیب زیادی دارند. اگر این رقبا بتوانند سهم بازار Exeedme را تصاحب کنند، ممکن است قیمت XED کاهش یابد.
توسعه پلتفرم Exeedme: اگر تیم Exeedme به معرفی ویژگی‌ها و خدمات جدید، بهبود قابلیت استفاده از پلتفرم و ایجاد مشارکت‌های جدید ادامه دهد، می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای XED و افزایش قیمت آن شود.
با توجه به این عوامل، برخی تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که قیمت XED ممکن است تا سال ۲۰۲۵ به ۰.۵۰ دلار و تا سال ۲۰۳۰ به ۲ دلار برسد. در مقابل، تحلیلگران دیگر محتاط‌تر هستند و پیش‌بینی می‌کنند که قیمت XED در چند سال آینده در محدوده ۰.۱۰ تا ۰.۲۵ دلار باقی خواهد ماند.


سخن پایانی

در این مقاله در ابتدا پلتفرم ارز دیجیتال XED را مورد بررسی قرار دادیم . همانطور که در ابتدای مقاله بیان نمودیم پلتفرم ارز دیجیتال XED ، یک پلتفرم غیرمتمرکز گیمینگ می باشد . این پلتفرم در Polkadot ساخته شده است . توکن این پلتفرم XED برای پاداش دادن و تشویق کردن گیمرها و توسعه دهندگان بازی ارائه شده است . در حال حاضر کاربران می توانند این رمز ارز را از تعدادی از صرافی ها همچون Uniswap(V2) ، Gate.io و Hotbit خریداری نمایند . این ارز دیجیتال را می توان در کیف پول های تراست ، اتمیک و مای اتر ولت ذخیره نمود .

ممنون از اینکه تا پایان “ارز XED چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آزرا
2 سال قبل

صرافی های ایرانی هم از این ارز پشتیبانی می کنند؟

Zzzaghiii
2 سال قبل

سلام
خداقوت
🙏ممنون از مطلبی که ارائه کردین
موفق باشید👍

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده