اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نام اتریوم 2.0 تغییر کرد

نام اتریوم 2.0 تغییر کرد

به گزارش زوم ارز، خبر خوب برای توسعه دهندگان این است که زمان بعدی که شخصی از آنها بپرسد که اتریوم 2.0 که چه زمانی عرضه می‌شود، می‌توانند به راحتی پاسخ بدهند و بگویند: هیچوقت.
خبر بد این است که همچنان باید از نظر فنی کمی آن را توضیح بدهند.

بنیاد اتریوم امروز خبر از تغییر نام اتریوم 2.0 داد و زین پس این عبارت با نام لایه اجماع شناخته می‌شود.

نام گذاری مجدد نشان دهنده این است که آنچه که اتریوم 2.0 می‌نامیم، بیشتر یک ارتقا شبکه است تا یک شبکه کاملاً جدید.
قطعا برخی از چیزهای اصلی کاملاً دگرگون خواهند شد و بعنوان مثال اتریوم از الگوریتم گواه اثبات کار به الگوریتم گواه اثبات سهام مهاجرت خواهد کرد و همین موضوع به مقیاس پذیرتر شدن این شبکه کمک خواهد کرد.

در زمینه استخراج نیز، ریگ های ماینینگ همچون گذشته به استخراج اتریوم نخواهند پرداخت و در زمینه اعتبارسنجی تراکنش ها رقابت خواهند کرد تا بتوانند تراکنش های جدید را تایید کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برخی از عناصر فعلی شبکه، عمدتاً در سطح مشتری نرم افزار قرار دارند و با اجزای جدیدتر ادغام خواهند شد و زین پس اتریوم 1.0 با نام لایحه اجرا و اتریوم 2.0 بعنوان لایه اجماع شناخته خواهد شد.
لایجه اجرا جایی است که تمامی قرارداد های هوشمند و قوانین شبکه در آن اجرا می‌شوند و لایه اجماع اطمینان حاصل می‌کند که همه دستگاه های مشارکت کننده در شبکه مطابق با قوانین عمل کنند و آنهایی که این کار را انجام ندهند جریمه خواهند شد و پس از آماده شدن لایه اجماع برای جایگزینی سیستم استخراج فعلی، این دولایه باهم ادغام خواهند شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا